nákup u bookdepository.co.uk

chci se zeptat těch co tam už nakupovali. Opravdu je poštovné do ČR zdarma a příjde mi to bez jakýchkoliv poplatů? (V rámci EU není žádné DPH ani nic jiného že?). Díky
20.3.2012 09:23:13

acedrac
Zkušenost s nimi naprosto pozitivní. Občas něco rozbije pošta a nabídka je vždy poslat to znovu / vrátit peníze. Dokonce píší, že není potřeba vracet zpět.
U nich bych se reklamací nebál. Péče o zákazníka na trochu jiné úrovni, než na jakou jsme zvyklí u nás ...

20.4.2012 23:43:28

no
Tak mi posielajú správny adventure pack, bez toho, že by chceli spät ten nesprávny, čo mi poslali. Fajn prístup. Možno sa im to neoplatí skrz poštovné, ktoré by museli hradiť a radšej pošlú nový :).
--
Tak včera (03.05.2012) dorazil správny AP :). Super servis :).

21.4.2012 18:39:43 | Upraveno autorem (porovnej)

nákup
Tak už i já můžu referovat kladné ohlasy na tento shop. The_Chosen za mě vzal objednávku s 10% slevou a ještě zařídil odeslání na dvě adresy (svou objednávku na svou adresu a mojí na mou adresu). Takže paráda. Nákup za skvělou cenu + ještě se slevou a nulovým poštovným. Balíky dobře zabalené. Celé to trvalo asi 7 dní.

23.4.2012 14:41:53

Stav objednávky
Už asi třetí den od objednání mám u order tracking, order status: processing a item status: processing. Je to normální nebo může být někde problém třeba s délkou doby doručení peněz (platil jsem kartou).

EDIT: Aha, tak jsem si všiml v elektronickém bankovnictví, že teprve dnes se mi strhla částka, takže to bude asi ok.

26.9.2012 09:38:34 | Upraveno autorem (porovnej)

.com
Netýka sa to bookdepository.co.uk ale .com, ale nezakladám nové vlákno. 22.9. bol odoslaný Core Set X-Wing a k tomu aj ďalší X-Wing. Dnes mi prišiel len X-Wing a Core Set nie. Stalo sa to niekomu z vás? :/

1.10.2012 13:24:28

gev

Santorrinni:
I kdyz jsem mel od nich v objednavce vic polozek, nikdy jsem je nedostal jako jeden balik, ale vzdycky rozdelene, co balicek, to jedna polozka. Vysvetluju si to jednak tim, ze odesilano bylo z ruznych adres (ne tedy z jednoho centralniho skladu) a take maji nejspis na to postovne zdarma sjednany nejaky pausal omezeny shora treba hmotnosti baliku (?)...

Takze ocekavej dalsi balik.

1.10.2012 13:43:59

bookdepository.com
Na bookdepository.com je STAR WARS LCG s 19% zľavou. :)

http://www.bookdepository.com/Star-Wars/9781616613815

EDIT:

Tiež AGOT TBG 2nd Edition s rovnakou zľavou.

6.1.2013 10:41:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Legendary: Fantastic Four
Legendary: Fantastic Four
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas