nákup u bookdepository.co.uk

chci se zeptat těch co tam už nakupovali. Opravdu je poštovné do ČR zdarma a příjde mi to bez jakýchkoliv poplatů? (V rámci EU není žádné DPH ani nic jiného že?). Díky
20.3.2012 09:23:13

beholder
sice sem nic nekupoval ale o par lidech vim a postovne skutecne zdarma jen je "problem" s balenim, proste vezmou krabici od hry a zabali ji do papiru a poslou takze se ti muze stat ze prijde potlucena ale taky muzes mit stesti :D

20.3.2012 09:51:56

cSf.Loser
aha, to je sice trošku nepříjemné, ale mám tam v merku 2 rozšíření, které se předpokládám vlezou do krabice od základní hry, takže bych ty potlučené krabice asi přežil :)

20.3.2012 09:56:06

beholder
já tam nakupuju knížky a poštovné se fakt neplatí, ani žádné clo, nic. hry jsem ještě nezkoušel, tak nevím. knížky byly vždycky zabalené do krabičky. zajmavé je, že ti každou vždycky pošlou zvlášť, i když jich objednáš třeba pět, dojde ti pět balíčků (pokud to nejsou stejné tituly). to že mi to pak pošťačka narve do schránky jak se dá, i když si to schávlně nechávám posílat do kanclu, kde jsem celý den je jiný příběh...

20.3.2012 10:04:56

som

BEHOLDER
Sice trochu OT, ale nikde jsem tam nenašel záložku games nebo boardgames? Poradí někdo? Díky

20.3.2012 10:12:02

u mne dobry
knizky vzdy v krabicce. clo se neplati. a chodi jednotlive (e;
vidim to na nejake smecko na ourady. knizky od nich mi chodi z cele evropy (ruzne odesilaci adresy). takze bud maji nejakou sit po evrope nebo 'spratelene' destinace, kam pohodlne navozi veci z mimo eu a obejdou eusimla

20.3.2012 10:13:56

to som
pevnou ruku na mysce a hodne trpelivosti (e;
neco slo obejit pres vydavatele > das si treba chaos in the old world a pak u nej kliknes ffg

20.3.2012 10:14:59

som
jj, není to lehké tam najít deskovku, musíš zadávat konkrétní názvy :)

20.3.2012 10:17:12

bookdepository.co.uk
Objednával jsem hru, přišla v krabici - přesněji řečeno, byla to lepenka poohýbaná kolem základní krabice. Poškození rozhodně nehrozilo. Druhá věc je reklamace, měl jsem slabě poškozený obsah (za což ale asi nemohli, to je pravda), psal jsem „reklamaci“ a považoval bych za slušnost, aby mě alespoň poslali do p..... Nic. Bez reakce. FFG je naštěstí jiný kalibr, ty se ozvali za 2 dny s omluvou, že to dlouho trvá, takže špatnou angličtinou to zjevně nebylo. :-) Ale jinak objednávku a dodání hodnotím jako bezproblémové, pokud si odmyslím, že to došlo zkratkou přes Slovensko a z celé té cesty nejdéle trvala trasa centrála Česká pošta -> pobočka česká pošta. :-)

20.3.2012 10:18:05

Beholder
Her sem už pár objednal, zabalené chodí dobře zhruba do 10 dnů. Naprosto bezproblémové.
Komunikoval sem s nima letos ohledně jedné objednávky - velice ochotní, vstřícní. Skutečně pochvalné jednání z jejich strany. Poštovné je zdarma, clo se neplatí (pokud nepřešvihneš limit pro EU = 150€ tuším).
A ještě kuriozita ... mají ještě bookdepository.com ... a tam mívají lepší ceny než na co.uk ... takže chce to projít oba weby a objednat tam, kde je to levnější ... obyčejně na tom .com. No a občas mívají akční slevy - letos v únoru valentýn a pak o prázdninách něco bývá ... tj. 10% dolů.

20.3.2012 10:34:35

Tangram
ale ten .com je americký ne? Tam už by mělo být DPH ne?

Ale v mém případě to je jedno, to co chci mají na .com levnější o 1 cent :)

20.3.2012 10:36:16 | Upraveno autorem (porovnej)

book
Nakupuji tam deskovky dost.

Opravdu se vyplatí porovnat UK a COM doménu. Ceny bývají různé.
Zabaleno v tvrdém kartonu, poškození většinou nehrozí, ale Česká pošta dokáže nemožné.

V případě problému jsou ochotni vrátit peníze - již se mi stalo.
Mám osobní link na 10% slevu. S trochou pátrání (např. doporučující systém) lze najít potřebné linky na slevu.

20.3.2012 10:40:35

doporučení
za sebe mohu jen doporučit. měsícne mi průměrně chodí tri balíky z bookdepository a jsem spokojen. v případě jakéhokoliv problémů ochotne hned vše řešili, I když za to mohla česká pošta že ztratila zásilku tak mi obratem poslali novou knihu. vždy mi odpověděli do druhého dne ne-li dříve. problem s knizkami je že vychcana česká pošta je doporučuje bez jakýchkoliv záruk a pojištění (pritom odesílatel je posílá s defaultnim pojistenim), ale tohle je problém české pošty. nevím jestli podobný problém mají velké krabice deskovek.

20.3.2012 11:20:16 | Upraveno autorem (porovnej)

som

.com vs .co.uk
Jak to je s com? Platí tam stejné podmínky nebo je to opravdu v usa = přičítá se dph + clo?

20.3.2012 11:25:06

som
Není v těch webech rozdíl, aspoň já sem ho nepocítil a to sem letos objednával určitě přes 22$. Prostě objednáš na .com, zaplatíš v eurech a dojde to z Anglie naprosto v pohodě.
Beru to tak, že je to pořád Bookdepository, anglický obchod, který expeduje do celého světa ... není to americký obchod.

20.3.2012 12:56:33

bookdepository
Cena ktorú vidíš pri tituloch je fakt konečná, ak nemáš samozrejme nejakú zľavu :).
Čo sa týka vydavateľov, majú najmä veci od FFG či WOTC, niečo od Wizkids (aj pri hľadaní treba zadať rovno vydavateľa a ono už jednotlivé tituly nájde).

Inak nebyť tohto obchodu, LotR-a LCG asi nehrajem, na SVK táto hra vychádza o cca 50% drahšie :(.

20.3.2012 13:35:03 | Upraveno autorem (porovnej)

spokojenost
Musím se přidat k pochvalným a spokojeným reakcím. Nakupuji tam poměrně často - knihy i hry...
Stalo se i, že přišla poškozená zásilka - po nahlášení přes jejich kontaktní formulář se okamžitě začalo řešit, zaslal jsem foto a oni nabídli 30% ceny zpět na účet.
co.uk X com jsem neznal, až budu příště kupovat, kouknu. Díky.

20.3.2012 21:07:09

Balíčky
Chodí vám balíčky (mám teď na mysli hry) od nich vždy zvlášť nebo se vám někdy stalo, že bylo víc kousků po hromadě pří větší objednávce (různé hry)?

22.3.2012 22:42:02

The Chosen
Veškeré zboží mi vždy přišlo zvlášť ("druhově") - tedy, veškeré zboží odděleně, v jednotlivých zásilkách, krom stejné zboží jednoho názvu - to bylo v jednom balíku...

23.3.2012 01:14:47

Ja som prvykrat okrem knih u nich objednaval hru(Legend of Drizzt). Prisla v kartonovej krabici, okolo kopa bublinkovej folie, kurier dorucil az do bytu cize absolutna spokojnost :)

12.4.2012 23:00:14

Rozdíly v cenách
Moje celkem bohaté zkušenosti ( a to je zhruba v hodnotě pár set dolarů) sou takový, že:
1/ Ceny se lyší na doménách . com a .co.uk někdy i dost razantně. Oproti tomu jsou podmínky stejné.
1.1/ Ceny bývají většinou lepší na Com, ale není to pravidlem!!

2/ vyplatí se vyhledávat opravdu pořádně přesný název včetně podtitulu, jen hlavní názve a podobně i tam se ceny mohou měnit už v rámci jedné domény.

3/ rozhodně zkoušejte měnit i Měnu v rámci domény i mezi doménami i tam se ceny mohou měnit a také samozřejmě sledujte kurz, pokud se už k tomu odhodláte :)

4/ platit přes paypal je to pak fakt bleskovka!

13.4.2012 10:25:24

ad Thunair
No napríklad teraz je na Adventure packy LotR LCG na .COM zľava 15-18% a na CO.UK nič.

13.4.2012 10:43:20 | Upraveno autorem (porovnej)

10% Off
Na bookdepository je opět akce s 10% slevou na vše. Platí do 14 května.

13.4.2012 14:25:35

zlý tovar
Reklamoval už niekto nesprávne poslanú knihu/ hru?
Došiel mi totiž iný Adventure pack z LotRa, ktorý už mám. Ešte som im nepísal, chcem to doma odfotiť a poslať cez ich formulár.

Nemáte skúsenosť, že by to pýtali posielať späť do USA / UK?

20.4.2012 13:56:40

acedrac
Zatím se mi nestalo, že by poslali něco jiného, takže přesný postup nevím. Ale v kontaktním formuláři mají přímo možnost výběru "I have received the wrong book" - kontaktuj je přes něj...

20.4.2012 16:59:14

ad DUBino
Tak som im napísal cez ten formulár, aj s linkom na foto toho, čo mi prišlo.
--EDIT:
No do hodinky e-mail s ospravedlnením + že mám poslať ISBN číslo produktu. Som zvedavý akým spôsobom sa to bude riešiť ďalej.
-EDIT 2 :
Tak opäť rýchal reakcia s otázkou, či chem vrátiť € alebo správny adventure pack. Odpísal som že AP, tak uvidíme :).

20.4.2012 17:02:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

KOMPLET Marvel Dice Throne + promo
KOMPLET Marvel Dice Throne + promo
Akt. cena: 1750 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas