masakr v diskuzích

v poslední době tady sleduju, že se skoro každá diskuze zvrhne a někdo je "ten špatnej"
je celkem s podivem, že jedna z mála diskuzí, u které k tomu tak není, je ta s poštou - to nadáváme na Českou poštu a tudíž nemáme potřebu nadávat sobě navzájem
hodně mě to tu zaráží, protože to je nešvar posledních několika měsíců
uvědomuju si, že tato diskuze to neřeší, ale prostě jsem to musela a chtěla napsat

takže lidi budou Vánoce, nastává pomalu advent - takže klííídek a nohy v teple a zkusme tu naladit nějakou tu atmosféru
25.11.2010 13:06:09

Joe

Dedo
he? Rád by som vedel, čo konkrétne myslíš... Kľudne do PM...

25.11.2010 22:35:42

to PJ
prvne. skoleni je docela na pytla. ono jde o praci s firmou na zivo. bohuzel 60% zamestnancu neustoji otevrenou a vstricnou firemni kulturu (zkusenost z praxe nekterych kolegu). na druhou stranu se po doplneni stavu vetsinou zastavi fluktuace zamestnancu a zvysuje se kvalita prace

paintball v Good omens je jen ukazka, co se stane kdyz si popletes zazitkovou pedagogiku s prozitkem. on to nebyl teambuilding ale team spirit (ale pro detaily bych te musel odkazat na bratra. ktery to studoval a ted to dela)

jsem zastancem deleni na mekke a tvrde vedy. a psychologie aspol. pojem zpetne vazby prijala ponekud nedopatrenim. muzou za to lidi typu Gregory Bateson, kteri delali do vseho, a jejich vysledky byly nekdy bez premysleni prevadeny
zastupny pojem razeny v posledni dobe je reflexe (resp. reflektovani)

26.11.2010 08:10:24

dedo
Rád bych také věděl, co myslíš, jednak v této diskuzi Joe nic nepronesl a jednak mi přijde dost skromný na to, jak zkušeným hráčem/uživatelem je.

26.11.2010 09:13:25

sydo
nic moc dolezite,prebrali sme to cez interne rozhovory,len mi bolo luto ,ako vytocil lecha a raziela.Ja som uz stary bard,tak mi je luto,ked sa tu mlada krv zbytocne seka.Ja sem chodim relaxovat ako do ineho sveta,tak sa niekedy neudrzim, a nieco prikomentujem.Ze je joe sikovny chalan,potvrdzujem,len som sa ho snazil upozornit na zbytocne povysovanie-to je vsetko.

26.11.2010 11:54:01

Můj osobní problém
Můj osobní problém je, že občas přespříliš hlásím a někdy to trochu přestřelím. Většinou mě zachrání můj xicht, protože každej se koukne a když vidí, že se šklebím, tak je jasný, že to nebylo vážný. To v diskuzi nejde... Jako upřímně - než jsme s přítelkyní spolu začali bydlet, tak dost našich rozhovorů na ICQ skončilo hádkou. Něco jsem plácl, jako humor, jenže bez toho, aby bylo vidět jak se tvářím atp. to nebylo až tak vtipný.
Na druhou stranu si myslím, že flame je svým způsobem ozdravnej... Tedy pro toho, kdo se v tom umí nějak hejbat.
Není nad to zaklapnout víko noťasu a s úsměvem si říct: "Ty mě zase nasrali, kkti." ;-)

(Protože nevím kde jinde by mě měly spory bavit, než u diskuze o hrách. Jasný, někdy nesouhlasím, někdy se dohaduju, ale je to takový to hádání - čert to vem..., nic na čem by stál svět...)

26.11.2010 12:26:21

ipetrk
no já něco napíšu, přečtu si to, zkonstatuju, že píšu kraviny a jelikož to nemůžu okecat, jako při osobním kontaktu, tak to smažu
no a takhle končí většina 75% mých příspěvků - u zbylých 25% si nadávám co jsem to napsala za blábol

26.11.2010 12:35:01

hadky v diskuzich
sem poctive cetl snad vsechny diskuze ale v posledni dobe na to vubec nemam naladu jak vidim jak se to zvrhava a tim padem to pak ztraci i informacni hodnotu a stejne se jen zacne omilat porad to same... skoda ... ale porad to tu mam rad a tesim se na vanoce :))

26.11.2010 14:17:11

Vybíráme z Bazaru

Liška podšitá
Liška podšitá
Akt. cena: 90 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas