King's bounty - kdo to hrál?

Bylo mi zde doporučeno, abych si sehnal KB, když mám rád ty tahové strategie. Je to pěkné, roztomilé, ale přijde mi to jako hodně slabá kopie Heroes.
Hlavně; bude to pořád nuda typu napadání bezbranných neutrálních nestvůr, nebo můžu čekat, že časem půjde někdo po krku i mě?
17.6.2012 01:42:40

KB
Praveze Heroesy su pokracovanim King's Bounty z roku 1990. Tento KB je modernejsia prerabka toho povodneho, akurat pohyb po mape je realtime, hrdin(k)a ma tri stromy schopnosti ala Diablo 2 a spolocnika co pomaha v boji, dialogy s NPC, atp.

Je to v podstate "len" jedna velka kampan, ale budes bojovat aj proti nepriatelskym hrdinom, alebo aj bossom (obrovsky nepriatel s mnozstvom HP).

Jedinym problemom je obtiaznost. Zo zaciatku je to pohoda, len obcas nejaky tuhy boj s nepriatelskym hrdinom. Ale neskor dost prituhne. Taktiez niektore predmety sa daju vylepsit a to ide len cez porazenie ich strazcov v nejakej magickej arene. Iste, mozes pockat kym zosilnies tak, ze ten boj bude uz len fraska, no v tej dobe uz beztak mozes mat lepsi predmet na jeho mieste. A robit to kvoli predaju je zbytocne, ku koncu hry sa vzdy doslova kupem v peniazoch.

Poriadne som hral len KB:Legends, Armored Princess a Crossroads (Crossworlds?) len tak letmo, tak neviem ako to bude s obtiaznostou v nich.

17.6.2012 07:14:27

kb
Klaymen to shrnul pěkně. Já hrál hlavně Legends a za sebe jen dodám, že to beru jako povedou hru a pro mě je to asi nejlepší klon Homamu. Hra si i u kritiků vysloužila dobré hodnocení.

17.6.2012 19:10:30

ad kings bounty...
Já jsem hrál jen KB:legend a datadisk armored princess, ale obě se mi líbily.
Oproti Heroes se tu např. nestane, že opomenutý nepřátelský hrdina dobude tvá města, osvobodí zajaté nepřítelské hrdiny a ty můžeš začít dobývat vše znovu (což mě dost štvalo).

V Legendě je hezčí příběh, ale Princezna má promyšleněji provedené schopnosti hrdinů.
(nejde dělat moc mixy přes více povolání).

Legendu jsem hrál jako bojovníka na normal - víceméně pohodička. Pak jsem zkusil za kouzelníka na hard a cca v zemi elfů už to byl fakt nářez a přestalo mě to bavit.

Princeznu jsem dohrál za mága na normal (prvních pět ostrovů byl opravdu záhul) a zkusil to i za paladina (cca prvních 6 ostrovů), ale přišlo mi to za něj znatelně jednodušší.

V bitvách ale časem zjistíš určitý stereotyp, najdeš si vyhovující kombinace potvor - až na konec stejmě skončíš u draků nebo démonů, takže to může odradit. Zvýšení obtížnosti může pomoci, ale někdy i odradit.

Doporučiji vyzkoušet, myslím, že se to prodává v nějaké výhodné edici/paklu.

17.6.2012 21:13:45

Vybíráme z Bazaru

Splašené obvody
Splašené obvody
Akt. cena: 310 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas