Hra o trůny

Tak HBO vypustili úvodních patnáct minut seriálu.
http://www.icefire.cz/ukazka-14-minut-z-pilotu
4.4.2011 11:04:36

vasekre
váhám zda se na to podívat, nebo hold už raději počkat na celý díl :D ... už to přeci jen brzo bude, jsem moc zvědav jak to bude věrné předlohám:)

4.4.2011 11:08:08

Seils
Po shlédnutí bude čekání ještě horší :D

Jinak během dne by měla být i verze s titulkama.

4.4.2011 11:10:02

vasekre
jen pro zajímavost budeš sledovat originál nebo dabing, ono jasně originál je většinou lepší, ale pokud začnu dabingem tak mi to bude jedno :) .... přesně toho se bojím že jak se kouknu na těch 15 minut tak budu chtít víc a víc :D

4.4.2011 11:23:52

Seils
Ja pojedu urcite original:) Na tohle se fakt tesim, trailer necham byt a pockam na plnej dil;) Snad to bude bavit i zenu;)

4.4.2011 11:27:41

Seils
Oni mají dělat i titulkovanou verzi. Takže asi ty titulky. V originálu bych polovině nerozuměl. :) Ale pokud bude pořádnej dabing, tak klidně ten dabing.

4.4.2011 11:28:44

aneken
no já právě kvůli přítelkyni uvažuji spíš o tom dabingu, tak budu mít větší šanci, že jí to bude bavit :D ... jinak bych taky koukal spíš na originál ale to hlavně kvůli tomu že to bude o den dřív :D

4.4.2011 11:29:49

hra o truny
v tomhle se naprosto shodnu s anekenem akorat ja mam jistotu ze se to pritelkyni libit bude.
a v lete ma konecne vyjit tanec s draky

4.4.2011 12:16:27

cSf.Loser
tak na ten si budu muset počkat až to vydají česky:( ... už jsem si nějak zvykl na ty česká jména a anglicky bych to nepobral tak jak bych chtěl, ale těším se fest :D ...

4.4.2011 13:30:59

seils
ja samozrejme taky pockam na cesky preklad, jelikoz jsem si na to zvyknul ale jde o to ze to vyjde a tudis se to i zacne prekladat do cestiny, coz je dobra zprava ze uz je pevne datum a ne jen mlhave "nekdy"

4.4.2011 13:51:18

cSf.Loser
no hlavně jsem zvědav jestli G.R.R.Martin dokončí celou ságu nebo to zůstane někde viset:- ale to asi nejsem sám :D

4.4.2011 14:00:14

Seils
Nejhorsi je, ze si budu muset (jestli vubec to dokonci) precist vsechny dily znovu. Do ty doby mi zustanou v pameti jen fragmeny :)
Mimochodem, chysta se i RPG na pocitace z prostredi sagy. Nejak se to stava oblibene :)

4.4.2011 14:19:38

Richmond
jo a dokonce se chystá strategie, pokud se nepletu :D ... asi to bude fakt boom, tak třeba to Martina trochu postrčí :) ... a jsem celkem rád, že se nevezu na vlně, ale mám to už přečtené :D

4.4.2011 15:21:56

Release date
Kluci z FFG nelení a propagujou i seriál, takže se na jejich stránkách včera objevilo info, že první díl nám HBO naservíruje už zítra (17.4.2011)! Pojďme se těšit společně :-)

16.4.2011 08:50:29

Kadaver
Já už se těším na pondělí. Jdu do Atlasu na promítání prvních dvou dílů. :)

16.4.2011 20:24:20

Tak co na to říkáte?
Já koukal na origoš s titulkama a za mě velmi dobrý. Předlohy se džej tak na 95% dle mého. Ale docela by mě zajímal názor někoho, kdo to nečetl. Tady se ale někdo takovej najde asi těžko.

21.4.2011 18:21:23

u mně dobrý :)
Ale ten názor nečtenáře by mě taky zajímal...
Moc se mi líbí výprava, fakt pěkné reálie. I výběr herců se podle mně povedl, nenapadá mě nikdo, kdy by mi neseděl, snad jen Rodrik Cassel měl mít větší licousy :) I Tyrion je v rámci možností dobře vybrán. Nejvíc se mi ale líbil Jorrah Mormont.

Akorát mám problém s tím, že se na to chtějí dívat i děcka, bo to znají z her a vyprávění...copak speedy, ten už je velký a má to načtené, ale ti zbývající....

21.4.2011 18:42:16

tak pul na pul
vychazim zatim jen z tech patnacti minut preview, ale u mne totalne netrefili starkovic rodinu. takze vaham jestli v tom vubec pokracovat

21.4.2011 19:18:21

Starkovic rodina
mě nevadí, možná jen Robb je trochu nevýrazný, ale počítám, že se jako herec vybarví. Naopak Boromir alias Ned mi krásně pasuje a nic nemám ani proti Catelyn...ale každý máme jiné představy :)

21.4.2011 20:47:00

Nečtenář
Tak já jsem sérii ještě nečetl (je v seznamu společně s asi dvěma sty dalšími knihami...), jenom o světě vím, něco jsem o tom četl na netu a slyšel hodně vyprávění od všech kolem. První díl vypadal dost dobře (stejně jako obsazení, ehm). Jenom si člověk bude muset zvykat, že životnost postav je značně vrtkavá. :-)

21.4.2011 20:52:01

Thales
A nejen životnost :) ony se ty potvůrky postavy pěkně vybarvují :) nic není jen černé a nic není jen bílé :) jojo, to není Šerednazáda :)))

Opravdu mě zajímalo, jak se na to po shlédnutí dívá nečtenář, jestli je to srozuminetelné, jasné, jestli to zaujme...
My na to koukali spíš takhle: jé hele, to je ten ... a tamten to bude zase ten... hmm ten je dobrej...a v knize popravili tamtoho a ne tohohle :)))

21.4.2011 21:02:24

Hammer
Mě se první díl líbil a jsem hlavně zvědavý, jakým směrem se vyvine příběh. Ale jestli ten, co se (SPOILER, nedívejte se na úpravu!), zabírám si jeho vlka! ;-)

21.4.2011 21:29:18 | Upraveno autorem (porovnej)

přidávám se
první díl byl bezva. Mě se líbí, že se tam s ničím nemažou :)

22.4.2011 10:36:57

tak já taky
První díl skutečně parádní a několik postav bylo vybráno naprosto tak, jak jsem si je představoval. Třeba Theon Greyjoy a Tyrion Lannister (no ale kdo tohohle herce zná, tak se asi ani nediví, že ho hraje, protože tto je jasná volba). Hodně se mi líbí, že se to drží úzce knižní předlohy a odchylky jsou zcela zanedbatelné. Navíc seriál krásně nastiňuje charakter severu a je to celé hodně citlivě pojaté Přestože však nejsem žádný puritán, tak ta erotická stránka mi tam trochu překážela a spíš rušila...

22.4.2011 12:30:20

mno
když se chtěj držet předlohy, tak se erotické stránce nevyhnou :-) Mně to naopak přišlo dobrý, obzvláště ta scéna s Tyrionem ho celkem vystihovala, jako starýho chlípníka a hédonistu.

22.4.2011 13:20:24 | Upraveno autorem (porovnej)

re
Tak to se na to musím o víkendu vrhnout, hezky jste mě navnadili :-)

22.4.2011 13:40:16

Vybíráme z Bazaru

Pan prstenu LCG + Khazad-dum
Pan prstenu LCG + Khazad-dum
Akt. cena: 48 €
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas