Figurky D&D a Pathfinder - prodej

Dobrý den   ( seznam aktualizován 22.1.2022 )

rozhodl jsem se zbavit vetší částí své sbírky ( snad to nevadí když se tu řeší prodej nakup knih )třeba se najde DM nebo hráč který by o to měl zájem

všechny níže uvedené figurky jsou v [b]původním obalu nikdy nebyly rozbaleny[/b] jedná se o miniatury z řady Pathfinder Battles: Deep Cuts Miniatures a Dungeons & Dragons: Nolzur's Miniatures

Vše prodáno


Posílam přes Zásilkovnu ( dopravu platí kupujicí ) 
 

18.9.2020 19:00:29 | Upraveno autorem (porovnej)

Zakoupeno
Zakoupeno několikero draků, díky za obchod a dohodu /i když jsem chvíli vybíral, které/, prodávajícího můžu jen doporučit.

24.9.2020 21:25:10

Obchazeni bazaru?
Tady by me docela zajimal nazor adminu - pokud je ok timto zpusobem nabizet veci (knihy, hry, figurky...), pak je to docela hezky navod, jak elegantne obejit cely bazar i s jeho pravidly, ktere vyvolaly takovou vlnu nevole... nebo mi neco unika a je to ok?

24.9.2020 22:55:51

bazar prodej

na bazar jsem to zkoušel dávat bohužel jsem neměl úspěch deskovky tam člověk dá ale miniatury které nesouvisí s deskovou hrou ? když mi někdo řekne jak nato předělám to

jinak jestli něco porušuji příspěvek oddělám samozřejmě

25.9.2020 19:03:19

Zakoupeno
Zakoupil jsem nějaké terénní prvky a tily. Pohodová domluva, zabaleno parádně. Díky moc


Jako obcházení bazaru to fakt nevnímám. Prostě nevyužití bazaru, což je podle mě naprosto v pohodě ;)

25.9.2020 19:59:56 | Upraveno autorem (porovnej)

Super obchod

Krásné figurky za přívětivou cenu!
Vše originál zabaleno, rychlá komunikace a posláno přes mojí oblíbenou zásilkovnu :-)

Díky moc!

Jinak neberu to vůbec zle, že to není v aukci. Sám si dobře nedokáži představit jak by se to do aukce dávalo. Pokud po jedné figurce, tak by se tím množství bazar zahltil.


2.10.2020 11:03:01

Nakoupeno...

a maximální spokojenost.

Příjemná komunikace, rychlé a kvalitní zabalení a zaslání.
Ceny mírné, široká nabídka :)

Děkuji za obchod!

7.10.2020 12:26:17

Pecka
S kamarádem jsme nakoupili asi dvacet kousků. Naprosto vynikající komunikace a zároveň ochota doplňovat do objednávky nové kusy :-) Navíc vše předem vyfoceno a upozorněno na velikost některých miniatur. Za pár dní to bylo doma.

Naprostá spokojenost. Vřele doporučuju. Vyhrát sportku, beru vše :-)

15.10.2020 22:31:16

Nakoupeno po druhé

Ahoj, a díky za další figurky :-)
Jak píše Mathyas, na všechno upozorněno dopředu a nafoceno.
Po vzájemném odsouhlasení ihned odesláno přes zásilkovnu.

Maximální spokojenost.
S.

16.10.2020 08:42:14

list
seznam aktualizován :)

25.10.2020 16:45:06

přídány minis
takže že do seznamu doplněn zbytek sbírky ( bohužel veškeré plány na DnD skončily špatně ) a vzhledem k tomu že se blíží vánoce tak všechny figurky jsou zlevněné :) seznam lze najít i na D20

22.11.2020 04:34:54

Nakoupeno po třetí
Tak vánoční slevě jsem neodolal. Opět nakoupeno, opět velká radost z rozšíření sbírky figurek.
Vše proběhlo v pořádku.

26.11.2020 09:39:54

aktualizováno :) poslední kousky

31.10.2021 18:07:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač: Starý svět - CZ, All-in, Big Box, Shaded
Zaklínač: Starý svět - CZ, All-in, Big Box, Shaded
Akt. cena: 10500 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas