Hannibal

citáty, čo zaujali

"Ten, kto vie a nevie, že vie, ten spí. Prebuďte ho! Ten, kto nevie a vie, že nevie, je sprostý. Poučte ho! Ten, kto nevie a nevie, že nevie, je hlupák. Vyhnite sa mu! Ten, kto vie a vie, že vie, je múdry. Nasledujte ho!" citát z FB.
Nádherný citát. A koľko múdrosti je v ňom.
Poznáte aj vy nejaké zaujímavé citáty, čo vás oslovili? Tak ich sem napíšte.
22.4.2010 19:51:37

Kren
Súhlasím s Krenom.

Na tomto webe by som očakával hlášky-citáty, čo padli pri hraní stolných hier a nie nejaké univerzálne studnice ľudskej múdrosti, častokrát však aj hlúposti...

Ešte raz, priamejšie, Hannibal - si v priamom vzťahu k ľuďom, čo robia okolo jediného slovenského vydavateľstva spoločenských hier? Stačí jednoducho - áno / nie. Tuším to tu nebolo ešte jasne zodpovedané.

Ďakujem

30.4.2010 17:47:26

Hannibal

tak teda niečo o hraní na prianie Pecovarhyho
"...hra je skutočným požehnaním, pretože človek môže zameniť nudný všedný život za príjemné spoločenské pobavenie a odpočinúť si od každodenných starostí." A. Sternberg

30.4.2010 18:39:16

auuuuu
kto má čítať tento siahodlhý spam na stránkach o hrách a pre hráčov?

PS Hannibal, jediné, čo by ma zaujímalo, je tvoja odpoveď na Pecovu otázku.

30.4.2010 18:55:47

Hannibal
Vďaka za priamu odpoveď, už mám v tom jasnejšie. :-)
Navrhujem, aby si požiadal/-a o zrušenie nicku Hannibal a založil/-a nejaký nový, prípadne rovno 10 nových. :-)

30.4.2010 18:57:01

Hannibal

čo je na tom
spam, keď človek na tejto linke - "ostatní témata" - píše citáty. O čo je to horšie ako fajčenie, knihy, pivo X víno,scifi film, valentín a pod. Je to myslím rubrika určená práve na tieto veci.

30.4.2010 19:08:28

je na tom to
že ty ostatní diskuze jdou z naší hlavy a ne ctrl+C a ctrl+v

30.4.2010 22:23:14

to Ella
Uhodilas hřebíček na hlavičku :D. Patří ti palec nahoru.

30.4.2010 23:08:58

Vybíráme z Bazaru

Mobile Markets
Mobile Markets
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas