ceny v bazaru

Zdravim vespolek, chcem tu len trocha podpichnut niektorych predajcov na bazaru. Netyka sa to vsetkych. V podstate nemam nic proti osobnemu rozhodnutiu kolko za ktoru hru pyta. Len chem pripomenut realitu ze na bazar vacsina z nas pozre ked chce nieco lacnejsie jak v obchode a nevadi mu ze hra je rozbalena/hrana... alebo zhana nieco raritne.
V dobe kedy staci otvorit novu kartu v prehliadaci a najist na heureke najlepsiu cenu, mi pride naivne snazit sa predat "ojetinu" drahsie jak novu krabicu z eshopu aj s postovnym. + riziko a starosti spojene s kupou bazarovky. (este sa niektorym cenam da rozumiet kde je k hre pridana hodnota jako napr nafarbene figurky, karty v obaloch...)
Ale vy hru nepredate a zaujemca radsej pustii korunu v eshopu. Kto je spokojny? Jedine eshop.
Este raz, nic proti, kludne to tam vesajte s vyssou cenou, a cakajte. Kto chce usetrit, vo vela pripadoch spravi lepsie kupou novej ;)


25.3.2020 13:23:58

Smith-g
Vyhledávat lze pomocí ctrl+F

26.3.2020 12:00:16

Stave

To je sice pravda, ale když bude bazar na dvou stranách tak už to musíš opakovat. Když by to fungovalo, že napíšeš název hry, který ti to z databáze samo doplní a pak ti to vyjede pouze inzeráty k této hře tak bys je měl krásně pod sebou bez dalších her co tě třeba vůbec nezajímají a mohl si prohlídnout za kolik kdo nabízí.

26.3.2020 13:13:11

Stave
To sice ano, a dělá to nejspíš většina uživatelů, ale tohle hledá jen podle názvu inzerátu, ne hry. Viděl jsem hodněkrát název typu PRODÁM / NABÍZÍM / RARITA / UNIKÁT / NESEHNATELNÉ apod. Vyhledávání by mělo hledat podle přiřazené hry k inzerátu.

26.3.2020 13:19:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Návrh
Mne sa už dva - krát stalo, že mi na aukciu prihadzovali užívatelia ktorí mali viac negatívnych hodnotení ako pozitívnych. Neviem teda ako je to vymyslené na iných bazároch, ale keby sa dalo s týmto niečo urobiť. Aby som mal možnosť zamedziť prístup takýchto nezodpovedných užívateľov k mojím aukciám . Samozrejme ak to niekomu nevadí tak by to mal vypnuté.

26.3.2020 14:24:47

Filtrování uživatelů
Bych taky uvítal. Byl bych vděčný za každou položku velkého "wanočního" prodeje, které budu ušetřen.

28.3.2020 23:31:06

TheAllmighty

spíš wanočního VÝprodeje

29.3.2020 10:10:37

filtr
Přimlouvám se za personalizovatelný filtr bazaru. Jednoduchý blacklist do kterého se dá strčit pár jedinců. klidně ať si to prodávají, ale já to už vidět nepotřebuji po x-té. Od jisté doby už neprojíždím celý bazar, ale jen využívám wishlistu.

29.3.2020 12:30:41

Rozdělění hra / nehra
Já bych spíš než blacklist nejradši viděl filtr typu celá hra / cokoliv ostatní / oboje dohromady.

Když mám nastaveného hlídače na hru, někdy mě zajímají jen doplňky protože hru už mám*, a někdy zas jen hra a nechci číst a mazat upozornění na 20 KS exluzivních doplňků prodávaných po jednom.

*Tohle je důležité zejména u těch her, u kterých místní nesmyslně odmítají přidat do databáze rozšíření (třeba Star Wars Imperial Assault)

31.3.2020 01:21:00

Borghal
I kdyz s tim nemohu nesouhlasit, v katalogu je v soucasnosti 10200 her. Zajimalo, kdo by se ujmul labelovani kazdyho jednotlivyho zaznamu v databazi.

31.3.2020 14:53:43

Havelock
Tak to nemyslím, chtěl bych filtr na věci, které v db záznam nemají, tak je lidi dávají pod základní hru. A to asi tak, že k formuláři inzerátu by se přidal přepínač, jestli jde o hru samotnou, nebo nějaké doplňky k ní - a ten přepínač by byl povinný, aby to lidi neignorovali.

A pak by se bazar dal filtrovat podle toho, jestli člověk shání jen hru, jen doplňky, nebo všechno, a podle toho by se dalo upravit i posílání upozornění z wishlistu.

Kvůli tomu by nikdo nemusel upravovat katalog.

31.3.2020 17:23:30 | Upraveno autorem (porovnej)

Borghal
Slušnej nápad

31.3.2020 19:57:10

Wanoce jsou tady!
A i ostatni "stari znami", kvuli kterym se delaly v bazaru upravy. Chci timto jen rict, ze z hlediska deskovek je zdejsi bazar stale nejatraktivnejsi nejen pro kupce, ale zjevne i pro prodejce. Hromadny odchod se tedy nekonal a to je dobre.

5.12.2020 19:07:11

saiwer
Přesně, takže to akorát odnesli ti běžní uživatelé zpoplatněním bazaru a jede se vesele dál ;)

5.12.2020 20:19:17

Mitogar
Ale Zatrolenky si zároveň vydělají na provoz/vývoj.

5.12.2020 20:29:14

UmmA
A já jim rád přispěju, chystám se toho do konce roku hodně prodat ;)

5.12.2020 21:15:05

BB

Návrh

Mno napadlo mne, že by se k tomu višlistu hodilo připojit pro zájemce jako na steamu nastavení - od jaké ceny mne hra zajímá. Tudíž by si zájemce nastavil nejvyšší cenu, nad kterou nechce jít a dražší kusy by se mu zkrátka nezobrazovaly a neupozorňovaly.
To není nic proti nikomu, takže by všichni byli spokojení.

9.12.2020 21:14:32

Wanoce apod (Mitogar)
Zatim tu ma 4 inzeraty... krom toho ty inzeraty jsou free a imo to chce vyuzit. Byl by asi sam proti sobe nevyuzit ty sloty, ktere tu ma, do konce roku. Ostatni, kteri se "vratili" pokud vubec odesli, za to jiz regulerne plati a vsichni nabizeji v souladu s novymi pravidly bazaru, takze nechapu, kde je problem a nemyslim si, ze by nekdo na neco doplatlil. Bezny uzivatel by mel mit s VIP atp. pomerne velmi slusny pocet slotu na bezny, nekomercni prodej.

Jediny, ktery se nevratil s nabidkou a byl velmi videt je Artcore. Zrejme to byl prodejce, kteremu se skutecne nevyplati za soucasnych podminek nabizet hry a rovnez je pravdou, ze jeho nabidka byla skutecne asi co do poctu nejvetsi.

9.12.2020 22:21:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Eclipse + Eclipse: Rise of the Ancients + insert
Eclipse + Eclipse: Rise of the Ancients + insert
Akt. cena: 1800 Kč
Končí za: 20 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas