nepřihlášený

přihlásit

registrovat

ceny v bazaru

Zdravim vespolek, chcem tu len trocha podpichnut niektorych predajcov na bazaru. Netyka sa to vsetkych. V podstate nemam nic proti osobnemu rozhodnutiu kolko za ktoru hru pyta. Len chem pripomenut realitu ze na bazar vacsina z nas pozre ked chce nieco lacnejsie jak v obchode a nevadi mu ze hra je rozbalena/hrana... alebo zhana nieco raritne.
V dobe kedy staci otvorit novu kartu v prehliadaci a najist na heureke najlepsiu cenu, mi pride naivne snazit sa predat "ojetinu" drahsie jak novu krabicu z eshopu aj s postovnym. + riziko a starosti spojene s kupou bazarovky. (este sa niektorym cenam da rozumiet kde je k hre pridana hodnota jako napr nafarbene figurky, karty v obaloch...)
Ale vy hru nepredate a zaujemca radsej pustii korunu v eshopu. Kto je spokojny? Jedine eshop.
Este raz, nic proti, kludne to tam vesajte s vyssou cenou, a cakajte. Kto chce usetrit, vo vela pripadoch spravi lepsie kupou novej ;)

25.3.2020 13:23:58

Borghal

Slušnej nápad

31.3.2020 19:57:10

Havelock

Tak to nemyslím, chtěl bych filtr na věci, které v db záznam nemají, tak je lidi dávají pod základní hru. A to asi tak, že k formuláři inzerátu by se přidal přepínač, jestli jde o hru samotnou, nebo nějaké doplňky k ní - a ten přepínač by byl povinný, aby to lidi neignorovali.

A pak by se bazar dal filtrovat podle toho, jestli člověk shání jen hru, jen doplňky, nebo všechno, a podle toho by se dalo upravit i posílání upozornění z wishlistu.

Kvůli tomu by nikdo nemusel upravovat katalog.

Upraveno autorem (porovnej)

31.3.2020 17:23:30

Borghal

I kdyz s tim nemohu nesouhlasit, v katalogu je v soucasnosti 10200 her. Zajimalo, kdo by se ujmul labelovani kazdyho jednotlivyho zaznamu v databazi.

31.3.2020 14:53:43

Rozdělění hra / nehra

Já bych spíš než blacklist nejradši viděl filtr typu celá hra / cokoliv ostatní / oboje dohromady.

Když mám nastaveného hlídače na hru, někdy mě zajímají jen doplňky protože hru už mám*, a někdy zas jen hra a nechci číst a mazat upozornění na 20 KS exluzivních doplňků prodávaných po jednom.

*Tohle je důležité zejména u těch her, u kterých místní nesmyslně odmítají přidat do databáze rozšíření (třeba Star Wars Imperial Assault)

31.3.2020 01:21:00

filtr

Přimlouvám se za personalizovatelný filtr bazaru. Jednoduchý blacklist do kterého se dá strčit pár jedinců. klidně ať si to prodávají, ale já to už vidět nepotřebuji po x-té. Od jisté doby už neprojíždím celý bazar, ale jen využívám wishlistu.

29.3.2020 12:30:41

TheAllmighty

spíš wanočního VÝprodeje

29.3.2020 10:10:37

Filtrování uživatelů

Bych taky uvítal. Byl bych vděčný za každou položku velkého "wanočního" prodeje, které budu ušetřen.

28.3.2020 23:31:06

Návrh

Mne sa už dva - krát stalo, že mi na aukciu prihadzovali užívatelia ktorí mali viac negatívnych hodnotení ako pozitívnych. Neviem teda ako je to vymyslené na iných bazároch, ale keby sa dalo s týmto niečo urobiť. Aby som mal možnosť zamedziť prístup takýchto nezodpovedných užívateľov k mojím aukciám . Samozrejme ak to niekomu nevadí tak by to mal vypnuté.

26.3.2020 14:24:47

Stave

To sice ano, a dělá to nejspíš většina uživatelů, ale tohle hledá jen podle názvu inzerátu, ne hry. Viděl jsem hodněkrát název typu PRODÁM / NABÍZÍM / RARITA / UNIKÁT / NESEHNATELNÉ apod. Vyhledávání by mělo hledat podle přiřazené hry k inzerátu.

26.3.2020 13:19:51

Stave

To je sice pravda, ale když bude bazar na dvou stranách tak už to musíš opakovat. Když by to fungovalo, že napíšeš název hry, který ti to z databáze samo doplní a pak ti to vyjede pouze inzeráty k této hře tak bys je měl krásně pod sebou bez dalších her co tě třeba vůbec nezajímají a mohl si prohlídnout za kolik kdo nabízí.

26.3.2020 13:13:11

Smith-g

Vyhledávat lze pomocí ctrl+F

26.3.2020 12:00:16

bazar

Za mne: Přidat vyhledávání, filtrování, možnost skrývání nabídek konkrétních uživatelů, abych je neviděl (tj. nastaví si každý sám): ANO. Omezení nabídky a regulace shora, co kdo a kdy smí vystavit: ROZHODNĚ NE. Děkuji.

26.3.2020 11:54:57

Miner

A pokud se chytá chystá úprava bazaru, bylo by také možné přidat vyhledávání hry dle názvu? Všechny hry jsou prolinkované tak by to mohlo fungovat podobně jako klasické vyhledávání hry v seznamu, že stačí napsat pár písmen a už by to nabízelo názvy z her v bazaru.
Už se mi několikrát stalo, jsem při procházení stránek při kliknutí zaregistroval v sekci Vybíráme z aukcí zajímavou hru, ale stránka se změnila a při návratu zpět už je nabízena jiná hra. V samotném bazaru už jsem ji pak nedohledal.
Případně většinou tam jdu kvůli jedné nebo dvěma hrám, ale prohledávat stránku či dvě je zbytečně zdlouhavé.
Díky moc

26.3.2020 11:47:25

Ceny

Vrátím se k původnímu tématu... Sama se kolikrát pozastavuju nad tím, že se někteří uživatelé snaží prodat běžně dostupnou hru za vyšší cenu, než za kterou se dá koupit v obchodě. Nehraná a nerozbalená. Stejně tak mě překvapuje, kam až se někdy dostane cena postupnými příhozy (opět se bavím jen o dostupných hrách). Nijak mě to nepohoršuje, ať si každý nastaví cenu, jak uzná za vhodné. A ať si přihazující klidně koupí hranou hru za víc peněz, než by jinde zaplatil za novou, když je líný si cenu ověřit. Já se u toho akorát bavím :)

26.3.2020 11:02:11

...

Ja souhlasim s tim ze si tu muze kazdy prodavat co chce a za kolik chce. Stejne si tu galacticu za 7000kc a "raritu" z roku 1630 nekoupim. Ale rad bych nastavil osobni filtrovani abych cele dopoledne neprojizdel pro me "zapleveleny" bazar.

26.3.2020 10:01:45

Konkurence

Existuje - jmenuje se kupodivu Facebook - a ten jejich "marketplace" - na bazar deskovek existuje skupina a obcas se tam i neco objevi. Je to samozrejme minimum proti tomu co se toci tady, ale o to prece v tomhle prispevku jde - aby byl bazar prazdny (resp. obsahoval jen tu jednu jedinou hru kterou zrovna shanim) a bylo to tam za "minimalni" cenu tak aby na tom kupujici solidne vydelal bez ohledu na "trzni cenu". A to se opravdu ve zdejsim bazaru moc nedari.

Pevne doufam, ze to tady tak zustane, podle mne totiz prave stavajici stav je totiz vyhodny pro obe strany: Je tu slusna jistota, ze jakokoliv hru prodam za slusnou cenu. A kupujici ma slusnou jistotu ze koupi vicemene jakoukoliv hru za slusnou cenu (ano za slusnou, ne za "neslusnou" tj. pod cenou).

26.3.2020 09:19:52

Neměnit !

Jen proboha v pravidlech prodeje a nákupu nic neměňte! Nechte oběma stranám prodejcům i kupujícím se svobodně rozhodnout tak jak to bylo dosud. Všichni jsou snad svéprávní.

Jediné co změňte tak to je způsob zobrazení, filtrování, nastavení a práce s aktuálními inzeráty ať se v tom nemusí člověk tak nesmyslně přehrabávat na více stranách v nekonečném sloupci

26.3.2020 09:17:15

Prostor pro konkurenci samozrejme existuje nekonecny. Proc se zadna konkrence nechytla je ten, ze tady to funguje (celkem) dobre a neni duvoda odchazet prodavat (ci nakupovat) jinam. A proto jenom rikam - pozor na velke zmeny.

26.3.2020 08:46:07

Onas

To se určite nestane. Kdyby byl prostor pro konkurenci, tak už dávno existuje. Jenže co by z toho kdo měl kromě reklamní plochy, nebo provize z prodaného kusu? Ani na jedno není nikdo zvědav.

25.3.2020 23:13:26

Miner

Dobra zprava.

25.3.2020 21:41:40

Miner

Tak to hlavne moc neprekoumejte, nebo se stane jedina vec, a to, ze se bazar bez omezeni rozjede jinde.. A to by taky mohl bejt pomalej konec zatrolenek.

25.3.2020 19:28:15

Miner

Děkujeme. Jsme spaseni

25.3.2020 19:10:06

Bazar

Bazar je na listu věcí k odladění, počítám že se do toho pustíme v nejbližší budoucnosti. Jedna z věcí, kterou chceme pořešit je opakované množství inzerátů od jednolivých prodejců. Stay tuned.... :)

25.3.2020 19:02:47

Popichovani prodavajicich?

To jsme zase u toho slavneho "jakmile nekdo prihodi vic nez 1000 tak mu to odmitnu prodat" ?

Nebo jak si predstavujes, ze prodavajici ovlivni ochotu nekoho koupit hru za cenu, kterou je OCHOTEN zaplatit?

25.3.2020 18:21:25

...

Ja som sa nesnazil najst riesenie, bolo len takee ze haloo predavajuci, pozrite sa trocha okolo seba, nejste Apple! Aj ked je deskovka nova a predava sa na bazare za viac jak v eshopu, nikto z nej na prdel nepadne.
Mna toto donutilo premazat wishlist, lebo som mal plnu schranku spamu ze niekto predava co chcem, ale vela ponuk trpelo presne tou cenovou nezmyselnostou. (Znova opakujem, v poriadku) ale mozno tym niekto prisiel v drazbe o prihadzovaca. A to je skoda na oboch stranach.

25.3.2020 17:46:11

Vybíráme z aukcí

Únikové příběhy: Procitnutí
Únikové příběhy: Procitnutí
Akt. cena: 491 Kč
Končí za: 3 hodiny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>