Bazar, zrušení příhozu, posun dne, nefér jednání?

Může mě někdo vysvětlit tyto aukce na které jsem měl přihozen 17.5.2016 nejvyšší příhoz a včera 17.5.2016 přihodí panmrkef, aukce se o den prodlouží a jeho příhoz je za pár chvil zrušen. Posun dne ale samozřejmě zůstal !!! No a dnes 18.5.2016, opět panmrkef přihodil.

Tohle je tady normální nebo je zatím nějaká trotlovina??? Co myslíte?

http://www.zatrolene-hry.cz/bazar/33118/
http://www.zatrolene-hry.cz/bazar/33114/

Zdeněk
17.5.2016 22:20:34

nathanael
no, ono to má souvislost víš...když použije nadsázku někdo jinej, tak zrovna Křem se může po.... a nějáký vysvětlení ho vubec nezajímá, ale když to udělá on, tak je to naprosto ok a obhajuje se v podstatě stejně. Takže já po svých zkušenostech Křena opravdu nerespektuji a asi ani nikdy nebudu.
Musel jsem si popíchnout, prostě mi to nedalo :D

26.5.2016 16:07:32

btk

Miluji křenovy hyperboly (OT)
Třeba tu, kde navrhoval zabanovat JanaPavla kvůli (údajnému) zneužívání bazaru ve velkém s dodatkem "ani bych se moc nedivil, kdyby si na něho kluci z e-shopů počkali někde za rohem" (posléze autorem smazáno). Nebo z poslední doby "nemám vůbec iluze o tom, že by nějaké náměty z diskuzí byly vůbec kdy někým kompetentním přečteny natož zpracovány". Moc hezká byla i ta "ozzy je jeden z mála, který tady má právo na kritiku a na svůj názor" (také dodatečně smazáno autorem). A moje osobní Top 1 "A pokud tady zmínka o vedlejším webu není přímo zakázána, tak je vítána, když použiju zdejší slovník, jen jako osočování tzv. "Ligou zatrolených výjimečných" v čele s praporečníkem skyfirem...". Přiznávám, taky jsem ty nadsázky nechápal, snažil se diskutovat, argumentovat a zvyšoval si krevní tlak. Ale už jsem vyléčený. Snad nadobro.

26.5.2016 22:56:11

Joe

všetci
Z pozície moderátora myslím, že stačilo vzájomných narážok. Diskutujte pls k téme.

26.5.2016 23:07:18

Vyřešeno
Vše nakonec vyřešeno, s prodejcem "Mitogar" jsem se domluvil k oboustranné spokojenosti. Je to solidní prodejce. To jen "Panmrkef" zbytečně prodloužil o 4 dny aukci. Tak snad další aukce budou v pohodě :-)

26.5.2016 23:27:54 | Upraveno autorem (porovnej)

4 dny?
Nějak mi to připomíná počítání neplatných podpisů a minulých presidentských voleb.

26.5.2016 23:31:18

Vybíráme z Bazaru

My Little Scythe CZ (šampioni jablečného královs.)
My Little Scythe CZ (šampioni jablečného královs.)
Akt. cena: 670 Kč
Končí za: 5 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas