Avatar pro Vláďu Chvátila !

Neměl by Vlaada dostat automaticky lepší členství a možnost dát si avatar ?
Přijde mi divné (skoro bych řekl až trapné), když člověk, který takovýmhle způsobem reprezentuje ČR v deskoherním světě, vystupuje na serveru jako jsou ZH v diskuzích jen jako anonym s otazníkem.

Vlaada asi těžko napíše pro ZH článek nebo něco podobného, ale to neznamená, že nemůžeme ocenit jeho přínos, i když ten se netýká serveru jako takového.
Samozřejmě pak vzniká otázka, jestli nenastavit nějaké hranice i pro ostatní autory her, tady bych ale podotknul, že autora, jehož hry jsou na BGG buď stabilně v první desítce nebo strmě stoupají nahoru (Mage Knight už jsou čtyřicátí osmí !) máme v ČR jen jednoho.
2.2.2012 20:19:01

a jedna historka
Nedávno mi kamarád vyprávěl, jak mu kdesi v zahraničí lidé na "I am from Czech Republic" odpovídali místo "aha, známe, Hašek a Poborský !" větou "aha, známe, Chvátil !".

2.2.2012 20:20:42

PJ

Nevím...
...rozhodnutí je na Diovi. Osobně Vláďu samozřejmě jako autora respektuju, i když jsem si - s výjimkou GT - cestu k jeho hrám nenašel a asi ani nenajdu. Objektivně vzato máš do určité míry pravdu a uvádíš rozumné argumenty.

Pokud bych to ale na druhou stranu vzal jako precedens, tak mi na tom gestu poněkud vadí, že jsme si tu pak všichni rovní a někteří budou rovnější. Nevadí mi to osobně, jen mám pocit, že by to tak mohli někteří vnímat. Navíc mám tušení, že je Vlaada nad věcí a jestli má u nicku obrázek nebo jakou má u něj ikonku, je mu nejspíš šumák...

Jsme hráči, máme tady pravidla, tak podle nich hrejme...

2.2.2012 20:35:07

PJ
Čestné doktoráty jsou taky nefér vůči řádně studujícím. :D

3.2.2012 10:35:24

Ne, díky...
Není k tomu žádný důvod. Ty bodíky, levely, avataři atd. jsou za dobrovolnou činnost pro Zatrolenky. Že dělám deskové hry jako svou práci přece neznamená, že bych nemohl sem tam nějakou cizí hru přeložit - naopak, se svými zkušenostmi s psaním pravidel či s grafikou bych to mohl zvládnout velmi dobře. Stejně tak možnost napsat nějaký článek mám, díky tomu, že se v herním světě pohybuju, velmi dobrou.

Že se raději věnuju novým hrám je moje vědomé rozhodnutí, a přestože jsou to hry, není to žádná zásluha. Stejně tak se někdo raději věnuje své práci, své rodině či svým dalším zálibám. Používám Zatrolenky jen jako běžný diskutující, a je zcela v pořádku, že to odráží i záhlaví mých příspěvků.

3.2.2012 10:53:21

vlaada
trohat chtěl beztak jenom podpis na mageknighta

3.2.2012 14:00:14

Elenistar
Není sám, kdo chce podpis. Mám doma jeho asi 6 her a autogram mám jen na dvou.

Tak mě napadá, nechtěla by Planeta her uspořádat někdy oficiální autogramiádu Vládi? Pokud teda on sám bude chtít :-)

7.2.2012 08:46:21 | Upraveno autorem (porovnej)

...
neplanuje sa promo karta do TTA kde bude miesto Sida Meiera Vlaada aj s original podpisom? :)

8.2.2012 12:37:37

Vybíráme z Bazaru

Sherlock: Poslední výzva
Sherlock: Poslední výzva
Akt. cena: 21 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas