Akční hry (PC, Konzole)

Věřím, že se tady najdou fanoušci žánru akčních her, přesněji řečeno FPS. Máte někdo nějaké tipy na opravdu dobré FPS na PC, které stojí za zahrání? Nějaké jsem hrál, většinou ty známější a dobře hodnocené, tak zkuste nadhazovat nějaké tipy (čím více, tím lépe) a třeba si z toho něco vyberu.

Jen bych měl pár omezení - Hry vydané pouze v letech 1998-2006. Čili ne starší než Half-Life a ne novější než Modern Warfare (který jsem tak tak rozjel a musel jsem hodně snižovat detaily).

Dále bych rád fakt jen hry, které stojí za to, ne nějaké průměrné pif sem, pif tam bez nápadu, příběhu nebo nějakých vizuálních efektů. Tzn. aby tam bylo aspoň něco buď dobrý příběh, nebo nějaké originální prvky v hratelnosti (viz Gravity gun nebo systém velení v Brothers in Arms) nebo aspoň hezké zpracování v podání efektů a klidně i dramatických naskriptovaných scén (viz. série Medal of Honor nebo Call of Duty).

A ještě poslední věc, jde mi jen o FPS, 3rd persony mě moc neberou ani žádné stealth typu Thief, Hitman apod. Co si vybavuju, tak ze Stealth jsem snesl hraní za Billiho Svíčku v Call of Juarez (tzn. nebaví mě jen čisté stealth) a z 3rd person se mi líbí Gears of War a GTA

Předem díky za tipy
9.10.2011 15:08:59

Odulin
To zní moc dobře. Pokud není podmínka hrát čistě stealth, tak se mi to zamlouvá (preferuji něco mezi, podle situace a nálady :) )

Jak to bude na Xboxu za přívětivější cenu, tak to určitě vyzkouším.

15.10.2012 16:59:47

Bioshock Infinite
http://www.bioshockinfinite.com/collector/

byl ohlášen obsah sběratelských edic hry, kde bude i bonusová figurka k deskovce inspirované hrou, kterou dělá Plaid Hat Games (Summoner wars, Mice and Mystics), super, ne?:)

18.10.2012 18:34:30

Pjenkava
mám na to 2 pohledy:

1) super zpráva, už několikrát jsem si říkal, že by se mi líbila deskovka na motivy Bioshock

2) škoda, že to nebude deskovka z prostředí Rapture :(

Jsem zvědav na cenu té sběratelské edice. Nejsem žádný sběratel a hry na xbox recykluju v bazaru, ale v tomhle případě bych si možná dal říct :)

EDIT: aha tak cena se songbird statue 3000 Kč a bez ní 1600 Kč + nějaká ta marže pro české prodejce, mno...asi si to nechám ujít :)

18.10.2012 18:46:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Beholder
Já taky hry na xbox kupuju až po slevách a to navíc většinou jen hry, který si nekoupím ve slevách na Steamu, ale tady asi neodolám a tu edici bez sošky na lapání prachu si pořídím:)

ale jsem vážně zvědavej, co se z té deskovky vyvrbí, přece jenom Plaid Hat Games zatím podle mne neudělali špatnou hru...

19.10.2012 08:42:29

Carmageddon na iOS
Co dodat :)

21.10.2012 17:06:28

Karmáč
Já dodám jen to, že se mi z neznámych důvodů smazala uložená pozice. Asi zasáhl osud nebo nějaká vyšší moc aby mi naznačila, že nemám ztrácet čas s takovou pikačovinou a mám dělat něco užitečnějšího :)

22.10.2012 09:13:04

Carmáč savy
No nejsi sám:) Ono je to známý problém. Než vyjde fix, tak hru spouštím v Airplane modu (bez wifi) a pak se pozice ukážou. Já už takhle hru startoval 3x.:))

22.10.2012 11:00:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Vzhůru do hor
Vzhůru do hor
Akt. cena: 390 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas