Zombie hry, které stojí za to?

Chybí mi ve sbírce nějaký pěkný survival horror na téma Zombie. Díval jsem se na možnosti a zaujaly mne tyto hry:

Zombicide
Zombie state
City of horror
Humans!!!
Dark darker darkest
Zpocalypse
Level 7 (Espace) - nemůžu přepnout na anglickou klávesnici, tak nedám dohromady správné závorky :)

Jinak Level 7 a Zombie state tam moc nezapadají, ale co už :)

Podmínkou je dobrá atmosféra, žádná dvojkovka, žádná čistá karetka / kostkovka. (hry typu Ascension / Quariors se mi prostě nelíbí). Preferuji ameritrash, kde se kostky i karty používají, ale jako doplněk.

Nějaké doporučení? Dobré zkušenosti? Špatné zkušenosti? Případě jestli je někdo máte doma, rád bych je prubnul. Jezdím po celé Moravě.
2.6.2013 18:03:57

mno
nejlepsi je dle me zombicide :) jde i solo a je krasna.. krasna uz neni ale cena ale da se to.. ja cekam na jeji reprint :)

mam jeste komplet last night on earth a je to vyborny a graficky zdarila hra ale je to min pro 2 :) ale ameri to je jak remen a ma to i cd soundtrack :D

ostatni znam ale to co ti reknu si najdes vsude mozne :)

2.6.2013 18:08:33

LNOE
Rozhodně doporučuji. Atmosféra se dá krájet. Ideální pro tři hráče.

2.6.2013 20:37:52

Zombie hra
Delsi dobu pokukujeme po nejake zombie hre, protoz zatim nemame nic takoveho ve sbirce, jenze ono toho zase tolik neni. Takove Last Night on Earth je fajn hra, ale asi bych do ni nesel. Stejne jako je vetsina zombie teenagerovskych filmu beckovych, tak to pro me plati o pro LNoE. Hra neurazi, ale ze bych ji musel hrat kazdy tyden, to taky ne.

My mame vyhlidnute Zombicide. Koukal jsem na video, precetl par recenzi a myslim se, ze to nam presne chybi. Krasne miniatury, vypada pomerne takticky, je to kooperace, postavy se vyvijeji, takze podle me neni co resit. :-)

City of Horor taky vypada moc pekne, ale spis je to takova "party" hra v dobrem slova smyslu. Cim vice lidi, tim lepe, hazeni klacku pod nohy a bodani kudel do zad. Naprosty opak Zombicide. Velmi pekne zpracovani.

Jinak me jine zombie hry zatim neoslovily. Zpocalypse se objevilo na kickstarteru, ale zatim jsem nemel silu zjistovat, co to bude.

2.6.2013 22:22:36

Vybíráme z Bazaru

Ostrov pokladů
Ostrov pokladů
Akt. cena: 850 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas