Znáte TableTop?

Úplnou náhodou jsem na Youtube nedávno narazil na TableTop (http://www.youtube.com/playlist?list=PL4F80C7D2DC8D9B6C).

Jde vlastně o pořad (zatím jen pár dílů), kde vám vysvětlí pravidla hry a pak ji v sestřihu hrají.
Každý díl má asi půl hodinky a věnuje se většinou jedné hře. Všechno se mi zdá výborně vysvětlené a hlavně doopravdy vtipně podané. Pokud neznáte, rozhodně doporučuji. Tedy alespoň angličtinářům...

TableTop ve mě znovu probudil zájem o hry, které jsem naposledy hrál jako malý kluk. Tedy vlastně o hraní, i když jde o úplně jiné hry, než jsem tehdy znal. Po TableTopu jsem našel BGG a teprve potom místní zatrolené hry :).

4.9.2012 23:49:53

TableTop
TableTop je pekny pocin. Wil Wheaton je klasik :-)

5.9.2012 08:22:48

TableTop
Já viděl jen ten (asi) poslední díl, kde hráli Elder Sign a bylo to dobré, ale chyběl mi tam Jim Parsons (Dr.Sheldon Cooper PhD.) :).

6.9.2012 01:08:14 | Upraveno autorem (porovnej)

TT
Já viděl Smallworld a hráli to místy špatně, ale o tom to vůbec není a líbilo se mi to :)

6.9.2012 02:02:51

Elder Sign
tež jsem viděl až tohle video a je to dobře udělaný pořad samozřejmě hvězda u stolu byla Felicia Day :-)

6.9.2012 06:37:57

TableTop
Upřímě se mi líbí snad všechny díly, snad jenom Fiasco asi nebude můj šálek čaje...
Každopádně, že Will a Felicia jsou hvězdy, to je bez debat.

6.9.2012 12:47:40

Stůl
A samozřejmě jim docela závidím ten herní stůl, co mají. Vypadá to na Portal od geekchichq (http://geekchichq.com/furniture/portal/).
Ale ta cena...

6.9.2012 12:50:56 | Upraveno autorem (porovnej)

TableTop
Tak já na to koukám z čistě povrchního hlediska a to kvůli Felicii Day :))

7.9.2012 00:27:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Felicia Day
Tak ta tam byla čistě povrchně jenom dvakrát, ne? :)

7.9.2012 07:12:33

premek
Felicia Day nie je v kazdom dieli? V tom pripade si pozriem aj tie ostatne. Keby som tam s nimi v tom kde hraju Elder Sign (jediny co som videl), tak by som ju po chvili ovalil niecim tazkym po hlave nech konecne sklapne.

7.9.2012 08:13:24

Klaymen
Ne, normálně se tam střídají hosti. Felicia tam myslím snad jako jediná byla dvakrát... Když nepočítám Willa, který to uvádí a tak je tam pokaždé.

Myslím, že tím neustálým povídánímí spíš přispívá k tomu, aby to byla zábava od začátku až do konce. U normálního hraní bych si na to asi taky nepotrpěl.

Na druhou stranu, když bych měl možnost hrát osobně s ní, asi bych byl rád a snesl cokoliv :-).

9.9.2012 09:08:31

Vybíráme z Bazaru

Zombicide: Zelená horda
Zombicide: Zelená horda
Akt. cena: 1424 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas