U čeho je lepší znovuhratelnost? Klonové války vs Boj o bradavice

Ahoj,

potřebuju poradit u které hry je lepší znovuhratelnost.

Star wars klonové války vs. Harry Potter boj o bradavice.

 

Případně jinou koop hru pro děti.

Hrát se bude hlavně s dětma.

Díky

6.3.2023 07:16:56

Klonové války jsem nehrála, ale u Boje o Bradavice jsem měla už někdy ve 4. ročníku při prvním hraní pocit, že je to kapku furt na jedno brdo. :) 

6.3.2023 15:37:25

K Harrymu:

Pokud nehraješ s dětmi, nemá cenu hrát ročník 1-6 podruhé. Za mne znovuhratelnost nula, nikdy jsem to znovu nehrál.

V sedmém ročníku sice hra stále není žádná výzva, ale aspoň jsou tam všechna pravidla a možnosti. Řešíme to vlastními úkoly, jako pro dokončení hry musíme mít také maximum životů apod.

Pokud ti "sedmička" sedne, znovuhratelnost mi nepřipadá špatná, protože pokaždé se dostaneš k jiným kartám a nepřátelé jdou v jiném pořadí (spíše se jinak potkají zároveň), což tě nutí v ten okamžik hrát trochu jinak.  Za mne má Sedmý ročník má spíše problém délku partie - na to, jaká je to blbůstka.

Znovuhratelnost také mohou řešit rozšíření. Já mám to první české - zvedlo to obtížnost i zábavnost. Bohužel to také zničilo hru, protože jsou nutně potřeba najít karty pouze z rozšíření a to vzhledem k velikosti balíku nemusí vůbec nastat (smíchá se všech 7 ročníků+rozšíření). Výhru tak rozhodne mnohem více, kdy/jestli tyto karty dojdou, než samotný herní um hráčů.

Také moc nedoporučuji používat všechny promo karty, protože již tak snadnou hru některé hodně ulehčují. 

6.3.2023 16:11:23 | Upraveno autorem (porovnej)

@Morph U nás vedú SW Klonové Války. Harry Potter má znovuhrateľnosť nula (a popravde nás ani nebavil).

27.3.2023 10:35:23

Vybíráme z Bazaru

Oath: Kroniky Říše a vyhnanství - ve fólii
Oath: Kroniky Říše a vyhnanství - ve fólii
Akt. cena: 2075 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas