som
som - avatar

Tvorba herního kalendáře

Ahoj, prosím o radu v následující záležitosti:
Podařilo se nám dát dohromady pár lidí pro hry a chtěl jsem vytvořit nějaký online dokument, ve kterém by každý zapisoval svůj stav pro daný termín. Vše se mi podařilo, funguje jak má - v excelovském souboru na mém PC - hráč ve sloupci pod svým jméném klikne na políčko a v rozevíracím seznamu si vybere můžu/nemůžu/pokusím se.
Bohužel, když to nahraju na web (skydrive od microsoftu), zmizí mi podmíněné formátování atd, takže je z toho zase jen obyč tabulka.

Otázka zní: existuje nějaký server nebo aplikace, která by tohle zvládala a byla online? Aby se každý mohl podívat a říct si - super, jsme aspoň tři, má cenu se sejít? Případně jak to děláte vy?

Díky za všechny podměty.
27.6.2012 09:20:52

spoluhraci
Zkus
www.spoluhraci.cz

27.6.2012 09:35:06

som
Obvykle se pro podobné plánovací a dotazníkové věci využívá doodle.com (je to obecné, ne jenom pro hraní).

27.6.2012 09:44:53

domluva
My jsme za mláda měli takovou "direct" aplikaci - zastavili jsme se zeptat přímo doma ;D.

27.6.2012 09:55:06

DD

www.spoluhraci.cz
Jiz zmineny web pouziva napriklad klub Tomovych her na domlouvani hernich sezeni.
Viz: http://www.spoluhraci.cz/tomovyhry
--
To kren OT: To je jak kdyby se nekdo zeptal, jake auto si koupit a ty mu odpovis ze za mlada jste chodili pesky, protoze auta nebyla.

27.6.2012 10:00:03

huhl
zkouseli jste google docs?

27.6.2012 10:06:45

to DD
Nevšiml sis toho rozesmátého smajlíka ;)? Nesmíš být takový kožený.
Možná se jednou dočkáme i všeobecného rozšíření aplikací, kde se bude i souložit přes internet. Myslím, že konzole k těmto aktivitám jsou už taky k dispozici ;D.

27.6.2012 10:19:33

som

to Kren
A to my jsme meli zamlada zdrave ruce :)

27.6.2012 10:22:00

som

ndru
jestli myslíš tabulku (vím že tam sjou i formuláře, ale nevím o nich nic), tak s tím si hraju, ale zatím to není moc podle mých představ.

Spoluhráče.cz jsem zavrhl, neboť s našimi IT analfabety by byl problém i přihlášení a registrace. Doodle zatím vypadá dobře. Nejradši bych využíval Google docs, ale jak říkám, zatím tápu...

27.6.2012 10:25:04

som
Možná by stál za pokus google kalendář. Pokud vám nevadí registrace, tak to má navíc výhodu v tom, že to zdarma posílá smsky se změnami.

27.6.2012 13:50:22

Vybíráme z Bazaru

THIS WAR OF MINE - V OBLEŽENÍ
THIS WAR OF MINE - V OBLEŽENÍ
Akt. cena: 2800 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas