turnaj v osadnících...

Ahoj rád bych s vámi něco prokonzultoval. V půlce dubna budu organizovat turnaj v deskovkách. Dostal jsem to úkolem od organizace "Salesiánské hnutí mládeže". Přemýšlel jsem samosebou v jaké hře, a nakonec mi vyšli osadníci. Na kroužek, který vedu u této instituce, si beru deskovky svoje, takže oni žáádné hry nemají. Tudíž jsem chtěl, aby to nebylo moc drahé na pořizovací náklady. Možná až tři krabice i nějaké rozšíření seženu k zapůjčení. Ale stejně je to málo. uf. Ale to důležité je, jak bude probíhat. Plánoval jsem tam zakomponovat i nějaký příběh. Přihlašovali by se týmy, které by přispívali do společné "kasičky". Tedy v samostatné hře se hraje bez rozdílu, s tím, že můžete odevzdávat určité suroviny stranou bez zisku ve hře, ale na "konto" týmu. Byl by to vždy nějaký tematický úkol. (mraky cihel na stavbu katedrály, dřevo a ovečky na flotilu lodí...atd.) Buďte, prosím tak hodní, a házejte mi sem nějaké návrhy. Už dávno nejsem tak naivní, že jsem přesvědčen o genialitě vlastních nápadů. :)
3.2.2010 08:23:34

centrum říše
No sice to asi není to co hledáš, ale...
Myšlenka příspěvku na konto týmu mně příjde super, takže mě napadlo, že by jednotliví hráči týmu, jak jsi navrhnul, během svých her odkládali skrytě jednotlivé suroviny a po odehrání všech partií by se odehrála jedna závěrečná partie nikoliv na úrovni jednotlivých hráčů ale na úrovni celých týmů, kde by se cena na stavbu zvedla na dvojnásobek surovin, ale týmy by zase měly navíc možnost líznout si ze svých nashromážděných balíků (například za každé 2 karty získané klasicky 1 kartu z balíku). No a pak by se samozřejmě například body získané na hlavním ostrově zdvojnásobily a přičetly k tomu, co bylo získáno v klasické hře ... no moc inovativní to není, ale aspoň něco.

3.2.2010 09:37:12

PJ

Elenistar
Jednoduché: napiš firmě Albi přiměřeně vhodnou supliku. Je s nimi velmi dobrá domluva, někdy hry věnují, skoro vždy zapůjčí a také třeba pošlou zadarmo ceny pro vítěze. Chce to na oplátku udělat reklamy na ten turnaj všude možně, aby o něm vědělo co nejvíc potenciálních zájemců.

3.2.2010 09:47:10

Vybíráme z Bazaru

Fort (EN)
Fort (EN)
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas