Ticket to Ride: Europe

Už 2 dny mám tuhle skvělou hru. Je to opravdu krásný kousek:)
Jen bych potřeboval poradit nebo upřesnit pravidla
1/u stavění tratí na šedých polích. => v návodu je napsáno, že k postavení tratě na šedých políčkách potřebuju buď dva červené vagonky, nebo jeden žlutý a lokomotivu a nebo dvě lokomotivy. Jak správně ale zabrat šedé tratě, které jsou delší než dve políčka?
2/Jakou barvu vagonku pouzit u stavení trajektů??POčet lokomotiv je jasný, ale barva? V návodu je příklad s fialovými, takže každý trajekt tvořit fialovou?
Děkuji moooc
26.12.2009 20:36:20

ostatní pokec kolem Ticket to ride: Europe
Jinak můžete zde psát vše kolem téhle skvělé hry VČETNĚ jejího rozšíření (TtR:1912)

26.12.2009 20:37:45

Beny
Na šedá pole můžeš zvolit jakoukoliv barvu,kterou máš v ruce ať už v kombinaci s lokomotivou nebo bez,např.trať se skládá z 6 šedých polí,tak zvolíš 4 modré a 2 lokomotivy,3 zelené a 3 lokomotivy,6 červených atd..
U trajektu je to stejné,jen máš předem dán počet trajektů ke kterým připojíš zase potřebný počet vagónů jakékoliv barvy(např.4 žluté a 2 lokomotivy)

26.12.2009 20:52:32

PJ

Beny
ad 1/ To, co takto popisují pravidla jsou pouze PŘÍKLADY, tj. ukázky možných řešení. Obecně platí, že šedé tratě mohou být obsazeny sadou karet jakékoliv (jedné) barvy. Viz oddíl Obsazování tratí, odstavec čtvrtý. Stejné pravidlo platí v případě trajektů a tunelů (což je odpověď ad 2/).

Další otázky pokládej propříště přímo do diskuzního fóra k dané hře, tj. v tomto případě sem: http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/ticket-to-ride-europe-231/

Je zbytečné kvůli každému dotazu zakládat nové vlákno a ještě pobízet ostatní, že do něj můžou psát o rozšíření :o)

26.12.2009 20:59:38

Beny
Ok, budu psat primo ke hre,nevedel jsem kam to umistit. Takze pravidla jsem pochopil spravne jak koukam:)

26.12.2009 21:11:30

Vybíráme z Bazaru

This War of Mine - CZ
This War of Mine - CZ
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas