Testování her od CGE

Ahoj všem. Chtěl bych tady poprvé veřejněji nabídnout možnost se podílet na testování jedné naší nové hry online, kterou teď dolaďujeme před vydáním. Jedná se o hru Vládi Suchého a říkáme jí zatím Dědictví. Máme připravenou online verzi, takže je možné si zahrát pěkně z pohodlí domova i s lidmi, se kterými se potkáte tak maximálně na nějaké herní akci. A mimo samotného Dědictví máme implementovány i některé starší hry, takže když se této novinky nabažíte, můžete si zkusit zahrát i něco staršího, co jsme už vydali.

Kdo jste Dědictví ještě nehráli, tak jde o hru, kde se snažíte co nejrychleji utratit nějaký obnos peněz. Děláte to pomocí hledání dobrých kombinovací karet tak, aby vás při tom pokud možno co nejvíce okradli.

Pokud byste si to chtěli zkusit, tak mne kontaktujte třeba tady v poště, zřídím vám účet a můžeme testovat. Chtělo by to ale, abyste si minimálně první hru zkusili do příštího pátku, kdy odjíždím pryč (i když budu na netu, ale ne pořád), takže pomoci s první hrou by bylo trošku náročnější.
3.8.2011 15:36:59

DD

Herni doba
Jak dlouho tak jedna particka trva?

3.8.2011 15:42:10

Herní doba
Záleží na tom, jak rychle hráči hrajou. Na stole cca hodinu, online jedna hra i do půl hodiny (samozřejmě za předpokladu, že to všichni znají).

3.8.2011 16:10:47

solitaire
moznost hrat solo? pripadne proti ai?

3.8.2011 19:13:55

solitaire
Ne, to bohužel ne, hlavním cílem té online implementace je odladění hry a to se s AI moc nedá a neladíme sólo hru, ale hru víc hráčů (od 2 do 5). Ale skoro furt je někdo schopen si ve dvou zahrát...

3.8.2011 21:58:58

casova investice
kolik casu zabere jedna hra? predpokladam, ze se bude hrat blizko realtime a ne dopisovaci sachy

3.8.2011 23:29:12

to ndru
Měl bys jít asi spát, neboť jsi přepracován a Tvá kukadla přeskakují předchozí příspěvky. Na dobu hraní se ptal už DD a Kreten mu odpovídal, že půl hodiny až hodinu :-)
Ale nic si z toho nedělej, já už jsem z té práce taky úplně zmagořený a těším se na postel :-)

3.8.2011 23:35:22

to Kadaver
njn. castecne mas pravdu

4.8.2011 08:00:31

Vybíráme z Bazaru

Zombicide - druhá edice (CZ)
Zombicide - druhá edice (CZ)
Akt. cena: 1990 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas