starsie klasiky

chcem trosku poradit , ci je este rozumne kupit Sankt Petersburg ,je to posledna zo starsich hier , ktora ma vzdy lakala , ale nevedel som sa rozhodnut pre kupu . Teraz je vela novych veci , aj ja chcem este dokupit Troyes , mam uz viac tych zakladnych ekonomickych strategii , novsich ako Sankt Petersburg , chcem take pocitove rady pre hraca , zberatela , ci to ma este zmysel . Graficky sa mi hra paci , len taka rada ,ze ked mam agricolu , rok draka , puerto , notre dame , AoE,vladci podzemi, -Je ta hra niecim vynimocna , ze sa oplati do nej este investovat ? Ma velmi dobre referencie pre hru v dvojke / ako vikingovia /, co je pre mna plus.Poziadavku mam ,aby zapadla do skupiny jednoduchych ,atmosferovych a pre jednoduchsich hracov rychlo stravitelnych hier .
19.4.2011 22:49:09

osobně doporučuji
Já osobně mám Sankt Petersburg velice rád. Sice jeho strategické možnosti jsou celkem dost omezené (např. v porovnání s Dominionem), ale přesto. Je to po Carcassonne jedna z prvních řekněme 5 her, které mne přivedly do světa moderních deskovek. Tady jsou moje důvody pro doporučení:
+Dá se hrát i s dětmi nebo úplnými začátečníky.
+V průběhu hry vidíš, jak se ti to tvé panství krásně rozrůstá.
+Zajímavý princip určování pořadí začínajících hráčů v jednotlivých fázích.
+Dobře hratelné ve 2-3-4 lidech.
+Rozumná hrací doba i sborka a rozborka komponent.
+Dá se sehnat opravdu povedená PC verze hry odehratelná za cca 3 minuty.
+Jazyková nezávislost.
+Snadná pravidla.
-Méně různých vítězných strategií.
-Potřeba dost místa na stole.
-Zbytečně předimenzovaná krabice.

20.4.2011 04:56:28

Vybíráme z Bazaru

Marvel United - X-Men CZ
Marvel United - X-Men CZ
Akt. cena: 820 Kč
Končí za: 13 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas