Soubojova hra pro 2 a vice

Zdravim chtel jsem se zeptat zda byste mi nedoporucili nejakou soubojovou hu. Radi se s kamosema dozirame a neco takoveho by se hodilo, proste abych pri vyhre toho druheho mohl vzdycky trocchu vytocit, potom to ma tu spravnou atmosferu. Samozrejme uvazoval jsem hodne o Memoir 44 ktera dost tak splnuje veskera ocekavani, ale to je jenom pro dva. Nevite o necem kde by mohl byt pocet hracu dejme tomu okolo 4 ale aby byla stejne hratelna i pro dva? Prakticky mi nesejde na obdobi ve kterem se ta hra odehrava, jde mi jenom o neco zabavneho, co je vyvazeno pro dva i vice hracu, at to nema pravidla na dve knihy s herni dobou rekneme hodina az dve.
10.1.2011 23:38:54

Taktické hry pro dva a více...
moc jich asi nebude, ale které znám Chariots of Fire 1-4, nehrál jsem
Command and Colors Ancients epické bitvy 2-8, ale vstupní náklady 5 tisíc...hrál jsem hraju a miluju.
Battle Lore, je taky pro víc hráčů, ale jsou to "gumáci" a tím jsem ztratil zájem dále zkoumat.

dobrá blbost je i Micro Mutants: Evolution, ale zase to není taktika, ale cvrkaná...
a nebo hrejte turnaj v Hive

11.1.2011 13:49:54

bmajtz
Doporučil bych ti těžko sehnatelnou arenu od altaru. nebo s klukama hrajem warhammera invasion i ve čtyrech na dva týmy. A na docvrnkání není špatný gosu :)

11.1.2011 13:58:26

bmajtz
Okko je sice pro dva, ale úprava na týmy se dá lehce, každý si vezme pár postav.

11.1.2011 14:08:10

Duel pro dva
jako rychlovku pro dva bych doporučil minihru Duel, která vyšla jako free vánoční přídavek k Příběhům impéria. Doporučuji buď mrknout na rpgforum.cz nebo přes soukromé zprávy :-)
A jinak třeba Ants!, Cyclades, Smallworld...

11.1.2011 14:09:11

ocasek
No nemusis mit nutne ty rozsireni uplne vsechny, kdyz to rozumne zkombinujes do toho Commandu: Ancients;)

11.1.2011 14:21:57

aneken
neprovokuj ano...to jsi mi mel rict pred tim, nez jsem koupil vsechny, krom 4, ale tu si brzy tez objednám a ted jeste novinka Sparta...boha jeho jsem to ted pocital a fakt jsem blázen...
jinak základ a plus petka staci, takze 2 ticice, ale nemuzes zas hrat vse!!!:)

11.1.2011 15:06:22

hm
ocasek> Na ten Battleore uz jsem taky koukal a mel jsem za to ze jde jenom o variaci na Memoir 44 ale z fantasy prostredi, nehlede na to ze v popisu je ze je to jenom pro 2. Samozrejme kdyz si koupis 2 herni plany da se hrat na tymy, ale to bych mohl uz i Memoir 44.

Elenistar> Ta arena vypada docela dobre. Obligatni otazka da se to sehnat?

sydo> Hmm to Okko mi z popisu prijde spise jako kooperativni hra. To neni presne to co bych si predstavoval.

aradraug> Tak o tom Duelu nemuzu najit nic. Jinak nad Cyclades jsem uz uvazoval, ale spise jako zamereni strategicko budovatelske.

11.1.2011 16:55:23

bmajtz
Okko rozhodně není kooperativní :) je to japonská fantasy řežba.

11.1.2011 16:59:16

Small World
podlě mě docela sedí :)

11.1.2011 18:25:50

Okko
Tak Okko má do kooperativky hodně daleko a za zvážení rozhodně stojí. A ohledně duelu viz SZ - ale jak jsem psal, je to spíš taková hříčka na vyplnění pauzy :)

11.1.2011 18:27:55

BMAJTZ
Arena leda nekde ve frcu...:( Ale jak tu Beholder nadhodil Small World, tak to je dobra volba, ten zahrajes v ruznych poctech hracu...

11.1.2011 18:41:46

WoTR
Zkus se mrknout na War of The Ring

11.1.2011 19:56:24

BMAJTZ
Jo a ještě mě napadl Cosmic Encounter...

11.1.2011 20:34:36

BMAJTZ
Prijde mi jakozto varianta epicke hry by mohl Funguvat Runewars. Neni to sice zcela "soubojova hra" ale ve dvou mi prislo ze funguje slusne a ve vice hracich je to super. Bohuzel cenove za jednu hru je to docela naloz (3d hory!). Pote mi ultimatni prijdou Wings of war, kdyz si nekoupis variantu s modelama letadel tak nejsou ani drahe. Vyborna hra, je tam trochu nahody v losovani dmg. Neni nad to se nahanet letadylky na hraci plose (zajimavejsi mi prijde varianta 2. svetove kde planujes jen jednu leteckou kartu dopredu).

12.1.2011 11:04:44

to bmajtz
No, ještě tu nezazněl Starcraft, ale nevím zda by Ti nepřišel moc složitý.
Je hratelný od 2-6 hráčů, s týmama, nebo každý sám za sebe.
Herní dobu počítej cca 1 hod./hráče.
Ale je to správná řežba a vůbec nepoužívá kostky.

12.1.2011 11:15:34

Vybíráme z Bazaru

Arkwright the card game EN+CZ
Arkwright the card game EN+CZ
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas