Solitair wargames ?

Hodně mně lákají wargames typu "Conflict of Heroes" a podobné, ale ... nemám s kým hrát: -( U většiny těchto her bývá uvedena hratelnost i jako "solitair".
Můžete mi někdo poradit nebo sdělit zkušenosti, jak se vlastně takové hry jako solitéry hrají a které jsou pro tento způsob hraní nejvhodnější ?
4.5.2009 21:14:12

KungPao
Koukam ze moje hry jsou již přidané, takze na nejakem tom povídání a představeni her začnu pracovat..
Opravdový report to nebude, protože Barbarossu jsem ještě fakt nedal :) A snad se k tomu dostanu dřív než zapomenu pravidla..

Docela jsem zvedavy na Labyrinth od GMT.. Chtěl jsem původně Twilight Struggle, ale když tohle je i pro jednoho.. Hm :)

11.1.2011 18:18:46

Steel Wolves
Nemá někdo z vás vhodný typ, kde by se dalo nejlépe pořídit Steel Wolves: The German Submarine Campaign Against Allied Shipping - Vol 1

20.1.2011 09:53:00

Doudee
zkusil bych se poptat Anekena a nebo syda s rbx, mají přeci jen lepší kontakty.
díval jsme se na Steel a opravdu luxusně a hutně vypadající solitérka, ale ta cena 99dolarů preorder, kapičku hodně..když navíc je na Vassalu...ale kdyby to bylo z WWI tak bych ji určitě taky chtěl...opravdu je krásná

20.1.2011 10:49:31

ocasek
Ať hledám jak hledám, myslím že Steel Wolves na Vassalu nejsou, jen Silent War. Tedy pokud nemáš nějaké informace na které jsem nenarazil.

27.1.2011 18:54:58

Doudee
omlouvám se, myslel jsem, že už je hotovo, protože na BGG o tom psali, že už na něm testovali hru a že se dokončuje...ale teď už to nemůžu přesně najít, ale asi o tom bude víc na ConsimWorld.

27.1.2011 19:45:00

Vybíráme z Bazaru

Unbroken
Unbroken
Akt. cena: 430 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas