Škodící hra pro 2 ( případně 3 a více) a více hráčů

Ahojte,

 

mohli by jste mi doporučit ze pár škodících her , které jdou dobře hrát od dvou ( ale klidně i od 3 ) a více hráčů a které jdou v dnešní době normálně sehnat? Napadá mě momentálně tak Sabotér a Munchkin…. Mockrát děkuji.

PS: Pokud toto téma tu v dohledné době již bylo ,tak se omlouvám,ale nefunguje vyhledávání v diskuzích momentálně :(.

20.8.2021 10:57:25

Z novsich skodiacich mame kartovu hru Hes! (cesky Ksa!). Z tych tazko zohnatelnych zboznujeme Ostrov (Escape from atlantis). Len oboje je lepsie aspon v troch hracoch.

Dvaja si vedia celkom pekne skodit v Rat Hot, ale neviem, ako je to s dostupnostou.

20.8.2021 13:29:43

Unfair!

Hra od 2 až 5 hráčov a úroveň škodenia sa dá ovplyvniť výberom jednotlivých tématických balíčkov. Niektoré sú fakt extrémne škodiace.

20.8.2021 15:45:01

z jednoduchších #Bobří banda (bude dotlač) alebo aj #Sedm draků 

20.8.2021 16:11:17

Z toho, co mám doma, tak #Gloom , který ale vyžaduje podobně naladěné spoluhráče a pokud možno opravdu dobrou znalost angličtiny. Pak mám #Fate of the Elder Gods , kde se škodí solidně (sesílání prokletí, vzájemné požírání kultistů apod.) No a vrcholem všeho zla v deskových hrách je #Intrigue Německý originál poprvé vyšel v roce 1994, ale pak to vycházelo i dál. Já ji sehnal z druhé ruky přes BGG vcelku bez problémů, dokonce původní versi, která se mi víc líbí. Akorát holt člověk musí zaplatit poštovné. A pak taky počítat s tím, že přijde o přátele a doma s ním nepromluví ani ta pověstná klika od hajzlu :-D

20.8.2021 18:38:40

To chce nejakú poriadnu hru - Food Chain Magnate. Skvelá hra s množstvom možností a veľmi silnou interakciou medzi hráčmi kde môžeš priamo i nepriamo škodiť ostatným.

20.8.2021 22:56:07

#Coloretto .  Navonok sa tvári ako veselá detská hra, ale svojou podstatou je zameraná na to, ako vybabrať s protihráčmi.  Jednoduché pravidlá, rýchlo odohrané, variabilné pravidlá skórovania, funguje dobre už od 2 hráčov.

21.8.2021 09:56:44

Island Siege je fajn a škodiaci (1-4 hráči)

23.8.2021 12:38:24

Vybíráme z Bazaru

Zpátky do lavic (CZ)
Zpátky do lavic (CZ)
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 4 hodiny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas