s chutou si zahrat

asi dostanem po hube , ale nevadi . Rad si precitam vsetky aktualne temy, ale tych starych a novych hier je uz naozaj vela . Velmi sa mi pacili posledne diskusie - rady novym hracom . Tiez pisete ,ze vsetko zavisi od konkretnej hernej skupiny . Chcem Vas vyprovokovat k priznaniu momentalnej hry , ci uz uputanim , alebo hranim .Dajte do placu milacika januar 2011 . Ale dajte tu , ktorou ste sa zaoberali , alebo hrali .Vacsinou striedate , ale dajte jednu .
29.1.2011 07:29:23

Infinity Skirmish Game
tendle mesic toto

29.1.2011 14:10:21

rbx
som uz vytazeny stary pan , medzi Vas mladych si idem sem -tam oddychnut a relaxovat , takze mi prepac moju tazkopadnost . Uz som si niekolkokrat povedal , ze nebudem zakladat nove vlakno , ale neako nemam disciplinu . Cenim si , ze si mi dal trosku po hube . Aj sam uznavam , ze to treba na Vas web asi viac premysliet . Nam starsim a prepracovanym uz ten rozum odchadza .Profi veci robim profi , tu som sa hral ,a trosku zabudol rozmyslat . Napriek tomu , ze som dostal po hube , musim povedat , ze ste moj relax c. 1 , teda mimo samotnych hier
a aby to cele teda malo neaky zmysel , zalozte teda niekto nove vlakno , co , kto hra tento mesiac , myslim , ze by to bolo uspesne ako Ringove vlakno , co kto prave kupil
uz sam seba otravujem , ale este musim dat jednu pripomienku , pri rychlom hladani pozrem tri prve temy - cize by sa mi celkom pacilo , ze nakliknem ringa , kto , co kupil , a nakliknem kto, co hra. Nakoniec , ked som sa nad tym zamyslel , tak su to najviac vypovedajuce polozky tohoto fora , kto , co kupil a kto , co momentalne hra , denniky hier velka cast hracov nerobi , ... a teraz , rbx ,uz drzim hubu .

29.1.2011 16:49:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Twilight Imperium 3 edition
Vcera sme to hraly v 6tich hracoch v trnavskej predajni Fenix s chalanmi a bolo to uzasne hranie tato hra je genialna sama o sebe a este ked sa do toho clovek dostane je to pecka za 20 bodov z 10tich
po trojhodinovom drteni mantakov a ludi na hernej ploche sa chalani chitily za hlavy a zistili ze som im usiel bodovo pekne daleko a potom mna mierumilovneho cloviecika alebo lepse povedane Muata tak sa prebraly a zautocily traja na jedneho aby som im neukoncil rozohratu hru tak maly lepsiu zabavku ako doposial tak potom som im vymazal zraky so strategickimy kartami tak ajtak som im to pokazil po 6 hodinovom hrani

je to skvela hra

tymto pozdravujem luba antiho dancula rada

PS :Dedo skoda ze si si nebol zahrat prisiel by si si na svoje

29.1.2011 18:51:21

s chutou si zahrat
chcete spoznat absolutneho herneho fanatika , sialenca a pritom prima chalana ? Ano , Vas odhad je spravny , je to FISTANDANTILUS...co je neuveritelne , uz zblbol aj svoju zlatu kocku , ktora mu to zerie , a dokonca s nim aj hra ...

29.1.2011 18:58:09

Fanatik :)
Diiik za lichotku Dedo ale na teba sa nechytam a su tu este vecsi blazny do doskoviek ako ja
Napr. RBX Sydo Kadaver atd atd samo Zeus

A este som zabudol dnes sme hraly v kruhu rodiny Osadnikov co kralovalo Doba kamenna Zelvy zavody

29.1.2011 19:04:25

dedo
Neber rbx ve zlém. Já jsem taky hodně vztahovačný, ale on to myslel (alespoň si to myslím) čistě prakticky, ne aby ti daval po hube. Jeho připomínka je věcná a bylo to spíš doporučení. Nechci mluvit jeho jménem, ale zároveň by bylo škoda, aby se kdokoliv cítil zahořkle za trochu trefné kritiky.

29.1.2011 19:45:49

rbx

...
ja myslim, ze to dedo pochopil presne tak, jak jsem to myslel, tedy jako doporuceni. To tema co vymyslel, je super, jen tomu chtelo dat lepsi nazev, aby se to i za pul roku naslo. Tot vse.

29.1.2011 19:51:12

rbx
Tak já už, rbx, taky držim hubu :D

29.1.2011 19:55:37

rbx

Android
jinak u me za leden zvitezil Android. Hral jsem ho sice celkem dvajrat, ale az ted na Zatroconu jsem si to poradne uzil. Ta hra zatne drapky a nepusti. Je na ni videt, ze je to srdcovka delana s laskou. A prekvapenim ledna je Sirlon Games a jejich YOMI a Puzzle Strike. Ale popravde se nejvic tesim na tu dice building game od Wizkids - Quarriors.

29.1.2011 20:37:12 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Inu, Descent...ten bych moh hrát furt!:-)

30.1.2011 22:16:58

Earth Reborn
bezkonkurenčně, už se těším na další hru :)

31.1.2011 09:10:53

Civka
Vzhledem k tomu ze tak casto nenakupuju tak s civkou jsem velmi spokojen, cim dal tim vic se mi libi :). Uz po prvni hre to byl horky kandidat. (jinak tesim se na unor, az zkompletuji Tannhausera, hlavne doufam ze vyjdou ty karty ! )

EDIT:

rbx: ale sakra ten Android je fakt dobrej :) musime zopakovat !

1.2.2011 00:20:01 | Upraveno autorem (porovnej)

leden
Trenches of Valor - úvod do wargames, skvělá hrací doba 30 minut scénář
Zulus on the Ramparts! - nejlepší solitérka, kterou jsem měl čest poznat...drama do poslední chvíle...max 45 minut...ale par hej jsem ukončil i za 3 kola...prostě mne zuluové snědli..
a Kaiser Pirates - opravdu zábavná(né humorná) a chytře udělaná karetní wargames.

1.2.2011 09:00:43

január
tak v januári ma asi najviac prekvapila Duna. hra v šiestich bola výborná. stihla sa za rozumný čas. situácie tam boli geniálne a intrigy fungovali vo veľkom a hlavne sa už dali dohromady asi finálne home made pravidlá, čo táto hra určite potrebovala. ak by som mal menovať hru, ktorú som hral najviac, tak je to jednoznačne twilight struggle :-) tú hru jednoducho zbožňujem.

1.2.2011 09:17:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Civilization The Board Game
to je u nas ted jedine co hravame. Az mam takovy neblahy pocit, ze vsechny ostatni hry zanedbavam, chudaky:-)

1.2.2011 13:30:51

EVO
Leden u mě jednoznačně vede EVO. Hrajeme od vánoc každý týden.
EVO - nádherně rychlé, nádherně napínavé, zábavné, svěží.
Do toho trochu Mexica a Heroscape.
Mexica - lednové překvapení - nečekal jsem, že je až tak skvělá.
Heroscape - fantastická hra z jiné planety, nechápu, proč jsem si jí nevšimnul dřív.

1.2.2011 14:22:41

Tangram
EVo je moc prijemna hra, bohuzel uz se neda sehnat...:(

1.2.2011 14:33:36

aneken
No sehnat se nedá, ale dá se vyrobit :).

I když občas se dá sehnat na BGG za šíleny prachy. A zrovna teď je tam třeba za pěkných 49 €.

1.2.2011 14:59:02

Tangram
No pred trema rokama v Essenu to bylo za 10 eur. Jeste ted se kopu, ze jsem si to tehdy nekoupil a penize projedl na currywurstech;)

1.2.2011 15:38:04

aneken
já se zas mlátím do hlavy, že jsem za 8 éček nekoupil ilumináty :( příště už budu vědet :)

1.2.2011 15:51:39

tak s chutou si zahrat
dnes som s kamosom luskal pravidla na red november co na slo ceeelkom faj a je to super hra clovek sa pri nej dobre zabavy

a zajtra nas caka Twilight imperium s kamosmy na co sa moc tesim a neviem sa dockat

1.2.2011 21:02:42

Joe

Aaargh
Ja si vezmem Sydov šlauch a budem vám sekať po prstoch, vy przniči slovenského jazyka!!!

1.2.2011 21:14:09

kandelabr
Iluminaty mam, takze muzem v sobotu klidne zaslouzene zahrat po stehovani do kamennyho obchodu Planety;)

2.2.2011 11:28:38

aneken
Gratulace!

2.2.2011 11:30:46

sydo
Diky, Brno snad konecne bude mit obchudek, jaky si zaslouzi:) Museli jsme i z centra, ale chceme tam postupne vybudovat i hernicku. Jen jsme necekali, ze bude vsecko tak drahy:)

2.2.2011 11:32:12

Vybíráme z Bazaru

Gloomhaven (CZ) + částečně obalen + insert
Gloomhaven (CZ) + částečně obalen + insert
Akt. cena: 2999 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas