Reprezentace Zatrolených her

V dnešní den se Hammerovic rodinka vydala místo na Frenštátský Martinský trh, a s tím spojený "krmáš", na krajský přebor v Carcassonne. Všichni samozřejmě oděni do dresů s Trolem na hrudi, i zádech :)
Vzali jsme to jen tak lehce, bez přípravy, což se projevilo zejména v nejstarší kategorii ročníků 1994 - 1900, kde jsem narazil na borce, kteří se baví jen a jen touto, bezesporu pěknou hrou. Měli naprostý přehled o počtu kusů všech typů kartiček, naprosto přesně věděli, co ještě může přijít, což tak nějak nevyhovovalo mému volnomyšlenkářskému přístupu a odrazilo se to na mém mizerném umístění na chvostu startovního pole ......
Ovšem zbylí členové HammTrol týmu nečekaně zabodovali. V kategorii ročníků 2000 - 2010 obsadil náš nejmladší špunt druhé místo. V nejnabitější kategorii ročníků 1995 - 1999 se zaskvěl Balduin, když se stal krajským přeborníkem! Zvítězil ve všech čtyřech partiích :). Druhé místo pak obsadil speedy, který nezvítězil jen v té partii, kde se utkal s Balduinem.
Domů jsme si tak odvezli pohár, medaile, diplomy a od Mindoku Poštovního kurýra a dvě Ligretta. K tomu všemu postup pro všechny tři mlaďochy na mistrovství republiky v Carcassonne do Prahy, což mi osobně přidělalo velké starosti.....

Pořadatelé slíbili dodat i nějaké fotografie, tak snad časem přidáme i nějakou fotodokumentaci o reprezentaci Zatrolenek HammTrol týmem :-)
13.11.2010 17:08:28

to The Hammer
Wow, tak to nelze rict nic jineho, nez velka gratulace. Jinak co se dokonale znalosti hry tyce, tak mi to trochu pripomina korejce v jakekoli jine PC hre, kde maji naprosto bravurne naplanovanou taktiku a vsechno promyslene :-D To uz trochu ale hranici se zabavou a stava se z toho "profesionalni sport".

13.11.2010 17:48:46

Gratulace...
Tak to samozřejmě posílám velkou gratulaci a současně i velký dík :-) Celému HammTrol týmu...

BTW na takové úrovni, na jaké to hráli ročníky 1994 - 1900 by mě už asi nebavila hrát žádnou hru. Takže i k tomu umístění gratuluju, protože si myslím, že jsi si to hraní užil víc než ti, co počítali a počítali a počítali a asi počítají do teď :-)

13.11.2010 18:18:53

Díky za gratulace :)
Bylo vidět, že někteří mají nahrány opravdu stovky partiíí, třeba když chyběla jedna sada hry, vytáhli tu svou vlastní, "ošoupanou" tak, že stěží šly poznat obrázky :) ale byli v pohodě, jen to brali trochu prestižněji....což samozřejmě nemyslím nijak ve zlém, vůbec mi to nevadilo a nikomu to neberu, vždyť takový je sport :) Já se s některými i bavil a jedinou hru, kterou kromě Carcassonne znali, byly šachy...každý má holt jiné priority...u mládeže to bylo jiné, tam si opravdu hráli...

13.11.2010 19:46:31

Vybíráme z Bazaru

Code 777
Code 777
Akt. cena: 390 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas