Pustý ostrov

Představte si strašnou věc. Spadnete s letadlem. Při obhlídce ostrova jste objevili kufr s hrami a tři spoluhráči. V kufru nejsou však jen hry, ale i jiné věci. Tedy omezený prostor. vnitřek kufru má rozměry běžné rakve. (Starcraft, wow:tbg, Descent aj.) Má otázka zní. Co byste v tom kufru vezli, když by obsah mohl vážit 9286 gramů. Kufřík, musí být pochopitelně zavřený. Já jdu přemýšlet a vážit.
19.11.2009 15:09:01

To Eyron
Tak v tom případě bych chtěl s tebou taky spadnout.:D TI3 na celý život.. to je můj sen! :D Možná, když by nás cca po 15letech vyrušili z hraní nějací záchranáři a odvezli nás dom... tak by jsme mohli s FFG vydat 4. edici! :D
Samozřejmě by jsme si v FFG udělali kamarády a dalších 15let by jsme z té budovy nevyšli! :D

20.11.2009 09:40:36

Na ostrov rozhodně patří hry s příbuznou tématikou. Asi nemá smysl brát tam Metro, Dobyvatele vesmíru nebo Battlelore. Takže si preventivně do kufříku přibal třeba Cartagenu (nejlépe dvojku), LeHavre, Loděnici, Loot, Pirate's Cove a podobně.

Kdybyste tam plánovali zakotvit do konce života, tak Agricolu pro ministra hospodářství a Dobu kamennou namísto ústavy. Cashflow pro ministra financí brát nemusíš.

Pokud by to měl být ostrov se sopkou, přibal i Taluvu.

No a kdybyste na tom ostrově nebyli úplně sami, tak užitečnou průpravu na soužití s dalšími bytostmi poskytne Smallworld, v případě neúspěchu Černé historky.

Nic nepokazí ani Dej sem mozek, či Gloom. To ale už záleží na povaze a mírumilovnosti původních obyvatel ostrova. :D

20.11.2009 09:58:28

husak
no kdybych trčel na pustém ostrově, zoufale čekal na loď, tak by mě asi Loděnice ani nic podobného zrovna nebavilo :-D

Já bych vzal 2 x battlelore (když jsou ti čtyři hráči :-), galaxy truckers, roborally a nějaké karty. Šachy bych si udělal na místě.

20.11.2009 10:10:59

Vybíráme z Bazaru

Crown of emara
Crown of emara
Akt. cena: 15 €
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas