Prosba o radu

Ocitl jsem se včera v nesnázích. Příští týden ukončíme náš "Dune pohár o láhev Laphroaig" a několik rouhačů se ozvalo, že by si občas zahrálo něco jiného. Takže mám hlavu v pejru a rozhodl jsem se hledat pomoc, kde se dá, primárně zde. Požadavky jsou poměrně náročné, takže směle do mě.

1) Hra musí podporovat 6 hráčů
2) Herní doba do 5 hodin
3) Nesmí být extra složitá (TI3 je moc, Dune akorát), jelikož dva z členů nejsou deskovkami příliš políbeni
4) Nepříliš velké množství angličtiny je bonus (dva hráči jsou Aj analfabeti). Nicméně není podmínkou, přelepky a překlady se dají.
5) Jelikož budeme hrát ligu, nesmí být náhoda moc velká (tzn. ne jako Cosmic, kostky v boji nevadí).
6) Rozdílné a vyrovnané schopnosti frakcí vítány.
7) Příběh je velký bonus, abstrakty nebereme
8) Hrajeme v hospodě, takže herní plán rozumné velikosti je výhodou.

Uff, je toho dost, co? :) Ideální by byli Warrior Knights, jenže jedna z holek je nemá ráda a u té druhé se obávám, že by to na ni bylo moc. Uvažuji o Dominant Species, ale ta má z aty prachy sucharský vzhled, nicméně zatím o ní vážně uvažuji. Starcraft je moc velký a je v něm příliš mnoho textu + stejný problém jako u WK. Kdyžtak mě kamenujte, co že si to vymýšlím a já alespoň přesvědčím rebely (jsou v menšině), že ta Duna je stejně nejlepší :) Ale jako ústupek si možná někdy zahrajeme něco jiného.
19.10.2010 12:10:32

kandelabr
History of the World mi zas přijde až moc jednoduchá. Každopádně si rozhodně prostuduji ten SoE, jelikož mi ho doporučili i na F:AT :)

19.10.2010 16:27:42

Vybíráme z Bazaru

Pokémon ETB Paradox Rift doplňky + promo karta
Pokémon ETB Paradox Rift doplňky + promo karta
Akt. cena: 55 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas