Párty hry

Vzhledem k tomu, ze se blizi oslavy konce roku, tak je potreba vyresit problem s tim, ktere hry jsou vhodne na podobne akce :)
16.12.2009 13:18:41

Time´s up!
V Essenu se vyskytovalo už i rozšíření. Jasně, že geekovské. Jsou tam hry, autoři a snad i další osobnosti z herního světa.

19.12.2009 11:17:27

Time´s up!
V tydnu jsem poridil, tak jsem zvedavy jak se chytne, ale uz se tesim na predvadeni nekterych postav :)

Btw: kdyz jsem hry kupoval (kupodivu v nejmenovanem hrackarstvi v nakupnim centru, kde me prekvapilo, ze hry nebyly az tak predrazene, jak bych cekal) tak tam meli propagacni material na Time´s up! kde je 40 karticek na vystrihani a pravidla. Ma cenu to skenovat a hodit vam to na zatrolenky?

19.12.2009 12:06:20

Cash nad Guns
ta by se taky mohla hodit na silvestra :-D

19.12.2009 12:25:11

A uz je to zas!
Tak uz je tu zase obdobi, kdy je treba pripravit plany na silvestrovske chaty, hospudky apod.
A je tu opet otazka, co vzit sebou k te trosce alkoholu :) U me to budou stalice (ne stolice :) ):
Bang!
Times up
Ted predved film
Dixit
GiftTRAP
Ubongo na odpoledne
Mystery of the Abbey (odpoledne pro premyslive)

Nove potom (je treba oprasit co skupina jeste nehrala a na co nebyl cas):
Bizzarie (to neni uplne k alkoholu)
Dominion s rozsirenima (spise na odpoledne)
Hamsterrolle - po alkoholu to bude funny
Kragmortha - snad uz se na ni konecne dostane
Micro Mutants: Evolution (take spise na odpoledne)

Otazka zni, co za posledni rok-dva bylo vydano za party hry a stoji za to? :)
Urcite asi poridim rozsireni na dixit.
Diky za nazor

13.12.2011 09:13:15

Infarkt
Pokud vasi skupince nevadi tema fyzicke likvidace ostatnich hracu (ve hre, samozrejme;)), tak Infakrt neni spatna volba. Pak pro vic hracu vyslo jeste Sake a Samurai, ale to jsem jeste nehral a treba sydovi se to nelibi...

13.12.2011 09:15:41

hlasky
Malem bych zapomnel na nasi vanocni tradici vyrobit darky, ktere se pak losuji.
Takze letos to bude:
Filmove hlasky
- na kazde karte je nazev filmu a hlaska z tohoto filmu
Dve verze hrani:
1) dva tymy, jeden hrac z tymu si vezme kartu, precte hlasku a ostatni v tymu hadaji, kdyz nevi, presouva se karta druhemu tymu tzn souper muze ziskat extra bod
2) stejne jako "ted predved film" hrac si vezme tri karty z toho jednu hlasku musi popsat slovne, zbyle dve pantomimou. Hada se bud film/hlaska nebo nejlepe oboji tzn zisk dvou bodu.

13.12.2011 09:17:37

Alias
Alias je parádní. Dynamičtější a svižnější než aktivity, ale je to víc o mluvení.
U celebrit se vždycky nasmějeme, příklad: Českej filozof a měl to být Tomáš Enge:)

13.12.2011 10:36:20

a další
můžou být:
Pictomanie (zatím je EN a DE ale za rok se bude o Vánocích a na Silvestra určitě hrát)
Bluff (prostě stálice)
Mondo (lehčí na vysvětlení, než Galaxy Trucker, takže si zahrají lidi co takové nehrávaj a pak jim Truckera můžu předložit coby další hru ;-) )
Smallworld (se všemi rozšířeními - a jujky to vypadá, že už zase zabíhám do "našich" her)
Die Gnome von Zavandor, Das Zepter von Zavandor,
Dungeon Petz, Dungeon Lords, Funkenschlag, Dědictví, Puerto Rico...

... no a pak ještě nějaké novinky, co jsem zatím nestihla otestovat.

13.12.2011 10:56:02

PJ

Párty hry - super!
- Hamesterrolle, Bamboleo, Djamal - postřehovky, hry s kostkami a se stabilitou

- Ala Carte - vaření, kořenění, sporáčky, blbůstka :-)

- Gift Trap, Dixit - to už zaznělo...

- Bylo, nebylo - vyprávěcí...

- Lifeboat - super téma na party :o)

To, co v předchozím postu uvádí dilli, mně až na Pictomanii jako party hry fakt nepřijde, snad kromě Blafu. Ale naprosto souhlasím, co píše o Mondo. Tahle hra fakt velmi příjemně překvapila a i mezi geeky je nakonec oblíbenější než GT...

13.12.2011 12:40:29

no letosni party objev roku
aspon pro me je Dobble

13.12.2011 12:50:30

dalsi party hry
kdyz uz jsme u Dobblu, tak z party postrehovek se mi opravdu libi Duch a nedavno jsem znova oprasil taky Ligretto. A pak je tu letosni uzasnost jmenem Tarantel Tango :)

13.12.2011 13:01:26

re
Pro mě je party pecka Dungeon Fighter, ale ten kdo ho nemá z Essenu musí pár měsíců ještě počkat

13.12.2011 13:02:05

Party hry
Kdyz uz je tu par tech vydavatelu, nechysta se nekdo vydat v cestine Apples to Apples nebo Wits and Wagers? Tom Vassel je ma jako top party hry a musim rict ze na geeku se mi take moc libi.

Jinak u nas je na party nejhranejsi GiftTrap, Times up a Jungle Jam

13.12.2011 14:25:34

Kew
No já tuhle hrála Ducha s partou devítiletých dětí a byla jsem jak utržená ze řetězu. Měla jsem značnou převahu (což u podobných her s dětmi nebývá zvykem) a válela jsem se smíchy, zatímco oni se tvářili docela otráveně :D Měla jsem tak škodolibou radost, že jsem jim to ani trochu neulehčila. A dokonce mě museli napomínat za obhroublé výrazy (naval!).
Ligretto mě prozatím vůbec nenadchlo, ale moje velmi obllíbená párty hra je Crazy Kick. Jinak mě tyhle hry nějak moc nebaví.

13.12.2011 14:25:37

Say anything
Me tedka celkem zaujala tato party hra. Ktera by podle me ani nepotrebovala preklad.

Ma nekdo zkusenost? Profil zde je uplne prazdny.

13.12.2011 14:39:10

za mě
My zas asi budem hrát Aktivity, pak asi přidáme Timeline a nově jsem na tento Silvestr zkusil koupit Mafii (alias The Resistance), tak jsem zvědav...

13.12.2011 16:37:18

Vybíráme z Bazaru

Alibi: 3 Intricate Mysteries
Alibi: 3 Intricate Mysteries
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas