PJ
PJ - avatar

Paintballová aréna aneb za jakou barvu nejčastěji hrajete?

Snad se sydo nebude zlobit, že mu takhle lezu do arénového zelí, ale dostal jsem nápad na paintballovou arénu, kde po sobě budeme střílet pistolkami s různými barvami. Až budeme všichni zmalovaný jako duhy (myslím od těch barev samozřejmě :o)), vyhodnotí se, která barva převládá :-)

Takže - za jakou barvu střílíte? A když vám jí někdo vyfoukne, jakou volíte náhradnici(náhradnice)?

Tak jedem: PJ - zelená, v nouzi modrá, v největší nouzi černá.
4.11.2009 14:59:24

Oranžová
... nebo žlutá. Manželka vždycky chce červenou a kamarád, co s námi nejčastěji hraje černou nebo bílou.

5.11.2009 06:35:00

jako kren
taky tak - co na mě zbyde to mám

5.11.2009 08:31:05

žlutá
a jsem naprosto zmatená a hraju s cizími žetony, panáčky, domečky, loděmi, pokud na mě žlutá nezbyde nebo pokud vůbec není

5.11.2009 08:42:02

sodovka
vzhledem k tomu, že se mi několikrát podařilo při kulečníku šťouchat do barevné koule místo do bílé, tak to naprosto chápu

5.11.2009 09:03:23

rbx

modra
a prekvapuje me, ze ji drtive valcovana ostatnimi barvami a na prvnim miste se objevila snad jen jednou.

5.11.2009 09:09:39

To Ella
K té žluté mám pouze citový vztah, takže pod vyhrůžkou akceptuju i jiné barvy.

Nicméně můj choť je barvoslepý a to je u euro her šílené - někdy se daří nahradit menší kostičky většími, ale ne vždy je máme po ruce. Furt ho musí někdo kontrolovat - v Caylusu si bere jídlo místo hlíny, v Railroad Tycoon se pořád ptá, co je černé, co fialové a co modré a ve Vysokém napětí může začít na jedné jediné lokalitě, kterou prý vidí:-)

5.11.2009 09:20:07

Bezy

Cerna....
Je totiz pekne mit stejnou barvu figurek, jako duse... a kdyz neni tak neco hodne tmavyho...

5.11.2009 09:48:06

Modrá a černá...
Dříve jsem preferoval černou, ale protože mi bylo neustále vyčítáno, že černou preferuji až příliš (oblečení, herní barva, pozadí ve Windows...), tak jsem začal častěji používat modrou aspoň ve hrách :-)

Ale i tak mi to občas nedá a za černou si zahraju...

5.11.2009 09:59:44

zásadně zbylou
bo před hrou si zásadně jdu zakouřit, proto říkám, že i růžová je fajn pro chlapa...

5.11.2009 10:14:50

ocasek
a proč před hrou nezcizíš jednu barvu a pak směle můžeš jít blafat ven

5.11.2009 10:39:45

to Sodovka
To s tebou a s tvým mužem plně soucítím.Já sice barvoslepý nejsem, jen mi dělá rozlišování některých barev problémy, tak vím co si asi při hraní zažíváte. Moje žena to chudák nejčastěji odnáší při Railroad Tycoonu,kde jsou fialová a modrá pro mě skoro nerozeznatelné.

5.11.2009 11:24:16

červená
Ešte od mojich herných začiatkov (hranie Osadníkov) sa mojou farbou stala červená. Ale takisto, sa s nikým nepriem a keď je treba, hrám s hocijakou:))

5.11.2009 11:44:53

A ještě bych málem zapomněl
že ve Střelených kachnách mi vždycky nechají jenom růžovou. Ale opravdu netuším proč... Nejhorší na tom je, že moje čtyřprocentní kachničky pak jdou jako první na odstřel... Nemám rád konzervativce. Viva la revolucion! :-)

5.11.2009 11:48:44

Ella
vidíš, to mne nenapadlo.) a já furt jaká je to šikana ze strany nezávisláků :)

5.11.2009 12:23:14

Červená !!!
Vždy, všude za jakýchkoli okolností kromě jedné: V historických hrách modrá, neboť je barva Francie, britskou červenou mám v takových hrách nerad.

Kdyby červená v krajním případě nebyla, pak černou nebo šedou

5.11.2009 18:36:00

Červená
Je-li to možné tak výhradně červená. Hned za ní je zelená, modrá a kdyby byla častěji ve hrách tak růžová :-)
Je to celkem zvláštní. Když jsem byl mladší, tak jsem při hraní uznával jen černou nebo modrou a třeba růžových figurek bych se kdysi ani nedotknul :-)

5.11.2009 21:10:02

nevýhoda červené
mně je to úplně jedno, až na to, že se mi několikrát stalo, že má červená (která na mě nějak náhodou vyšla) tak nějak dle mého názoru strašně dráždila ostatní, že se proti mě spikli a bylo po šancích :-). Proto když už náhodou je na výběr, tak radši něco nenápadného. Ale vzhledem k tomu, že vybírá vždy první manželka, pak švagrová, pak švagr, a pak teprve já, tak obvykle tento problém ani nevznikne... A navíc mě napadá, že ani tak to obvykle s šancemi není kdoví jaké : - (

5.11.2009 22:18:27

PJ

Výsledky
Protože už dlouho nepadl žádný výstřel, soudím, že Vám došly zásobníky. Takže výsledky. Nejprve k metodice: primární barva má váhu 4 body, sekundární 2 body a terciální 1 bod. Pokud někdo uvedl na jednu pozici dvě položky, bral jsem to podle pořadí. Počítal jsem jen hlasy místních uživatelů, ne jejich rodin a kamarádů. A tady je máte:

1) červená - 42 bodů (neříkal Beholder, že jí nikdo nechce?)
2) černá - 30 bodů
3) modrá - 23 bodů
===================
4) žlutá - 22 bodů (to bylo těsné)
5) zelená - 18 bodů
6-7) fialová & oranžová - 8 bodů
8) hnědá - 4 body
9-10) bílá & šedá - 2 body

No, zajímavé pořadí, ale třeba by díky jiné metodice vypadalo jinak...

10.11.2009 12:51:26

Vybíráme z Bazaru

Dědictví
Dědictví
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas