Nejlepší kooperativní hra

Jaká je podle Vás nejlepší kooperativní hra?
7.1.2013 17:40:51

Arkham Horror
Jednoznačně Arkham, skvělá atmosféra, která baví i moji manželku :-)

8.1.2013 21:34:47

pro mě
1. Sentinels of the Multiverse
2. Arkham Horror
3. LoTR LCG

8.1.2013 21:57:24

top coop
Hráčské
1 - Space alert - ale musí spolu lítat stejní lidé a ta hra se stane geniální
2 - Mage Knight - vyborná záležitost, zdolání měst společnými silami stoji za to
3 - LOTR LCG - Nachystání a vykombení společných balíků tak aby to fungovalo je cumel

rodinné
X - Ygdrasil - pro mě nejhezčí hrací deska co jsem viděl :-)

10.1.2013 20:14:27

Z toho co znám
Mám Ghosty a Arkham. Nedá se říct která je lepší, Každá je naprosto odlišná. A proto podle nálady hraju tu či onu. Měla jsem možnost hrát záchranáře a ty mě zklamali. To téma je suprový, ale nedotažený z logického hlediska. U hasičů to ve skutečnosti chodí prostě jinak... (třebas první se zachraňují lidi a pak zvířata, bourání zdí je taky nesmysl, atd...). Škoda že na téma hasiči neudělal hru třebas někdo kovanější s více zkušenostma - Vlaada. Od něj bych ji pořídila na 100%. A propo Mage Knight od něj budu také pořizovat. Zatím na něj není dukát na víc :-(

14.1.2013 10:50:11

Pamir
ad Záchranári - ja to búranie beriem kvôli tomu, že tie domy mi pripomínajú drevené americké bungalovy a tam je teda rozhodne ľahšie prebúrať stenu ako riskovať pohyb cez oheň v drevenom dome :).
A hasič predsa nevie, čo nájde keď počuje zvuk. Nelogické je akurát to, že micka a havo majú akoby rovnakú hodnotu ako ľudia. Na druhej strane keď vynášaš mačku, ešte stále ju môžeš pustiť a zachraňovať človeka, na ktorého hasič natrafil pri ceste von :).

14.1.2013 11:06:20 | Upraveno autorem (porovnej)

co znám
Ghoust stories anebo space alert, u nás byla jedne čas koperativní i duna všichni se na něj sesypem aby nevyhrál, ale už jsme se přesto dosatly džentlamskou dohou,

Lotr je rozhodně fajn

co se týče hasičů tak překvapivě v americe, kde se staví především dřevostavba (RD), nemyslím sídliště a pod., tak je strhávání zdí relativně jednoduchý způsob jak se někam dostat, případně jak kdýž už není jiná možnost jak jednoduše hasit, stržením střechy

14.1.2013 11:06:58 | Upraveno autorem (porovnej)

stena
pre upresnenie, majú tam papundeklové steny, čo sa dá preraziť aj päsťačkou :)

14.1.2013 12:05:52

bohužel,
ty papundeklové zdi v domech nejsou zas tak neobvyklé už i u nás :-)

Jinak jsme začli hrát LotR (Knizia) a celkem se mi to líbí. Rozhodně víc než Pandemic, ale uvidíme, jaká bude znovuhratelnost...

14.1.2013 12:15:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Conquest of the empire
Conquest of the empire
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas