Nejlepší kooperativní hra

Jaká je podle Vás nejlepší kooperativní hra?
7.1.2013 17:40:51

nejlepší kooperativní hra
reálný život

7.1.2013 17:46:45

Mám pocit
že tohle se tu už řešilo několikrát. Zase tu vyprovokuješ boj Améři vs Euraři. Já jsem eurař, takže mě hry typu Arkham horror, Pán prstenů nebo Red November nebaví. Za mě je top kooperativek Pandemic se Záchranářema.

7.1.2013 19:04:20

Nejlepsi
Nemam ho moc odehrano, ale z mnoziny kooperativek mi zatim nejlepsi pripada Mage Knight...

7.1.2013 19:05:57

to Bacil
Aha, tak to by mne zajímalo v čem se liší záchranáři od Red November, že tě Red November nebaví a Záchranáři baví ??? U obou je podobný herní plán, u obou jsou plastové figurky postav, u obou se hází kostkou, u obou jsou žetony nějaké katastrofy. Nebo to sis stanovil ty sám, že jsi rozhodl Red November je Ameri a Záchranáři jsou Euro ;D.

Opravdu nemá smysl sem zatahovat pojmy Ameri a Euro. Ty jsi s tím začal. Stavět proti sobě takové hry jako je Red November a Záchranáři je nesmysl, protože mají podobné mechanismy.

7.1.2013 19:12:24

rix

moje nej
Ghost srories - pro mne osobne nejlepsi kooperativni hra, uzasna atmosfera, nadherne provedeni a spousta zabavy i jako solo. S rozsirenim white moon je to taky skvele, ale na zacatek bych hral bez, urcite si uzijete krasnou hru.
Space alert - ale chce to particku lidi, se kteryma se to hraje pravidelne. na jedno zahrani to hra neni, je potreba to proste nekolikrat zahrat, pak je to perfektni zabava
Elder sign - ma hezke provedeni (jen je potreba upravit pravidla, jinak je to moc jednoduche).

7.1.2013 19:39:06

Nej
1) Gears of War (škoda, že taková žádná není ve fantasy provedení, D&D série je slabý odvar)
2) Ghost Stories

7.1.2013 19:57:52 | Upraveno autorem (porovnej)

Podla mna
Elder Sign alebo Arkham Horror. A to mi je osobne mytus Cthulhu v podstate ukradnuty, cize to nie je vdaka Lovecraft fanboyismu.
EDIT: uplne som zabudol na D-Day Dice.

7.1.2013 19:57:53 | Upraveno autorem (porovnej)

Nej z poslední doby
D-Day dice :) plně kooperativní jednoduchá a svižná kostkovka. Hráči hrají současně, ale zároveň musí po očku sledovat, jak to jde ostatním a případně na to reagovat.

7.1.2013 19:59:48

naj
1.Arkham Horror
2.Battlestar galactica
3.Mansions of madness
4.Gears of war
5.Elder sign
6.Pandemia

7.1.2013 20:01:04

to Kren
Podle mě Red November staví více na atmosféře, je více o náhodě. Mě prostě vadí, když hru lze prohrát dvěma po sobě taženýma kartama. Někdo se sice rozplýval, když jsme vytáhli krakena a hned na to poruchu, kdo ví čeho, že to bylo zajímavý a tak, ale na mě to spíš zanechalo negativní dojem ze hry.

U záchranářů se dá sice taky občas prohrát serií špatných hodů, ale pořád mám pocit, že to můžeme ovlivnit, víc taktizovat, promýšlet co dál a máme hru do určité míry ve svých rukou.

Je to ale jen můj subjektivní názor a určitě můžeš mít jiný zážitky z těchto dvou her.

7.1.2013 21:23:04 | Upraveno autorem (porovnej)

Nej kooperativní hra
Nejlepší kooperativní hra všech dob je rozhodně "Z pohádky do pohádky". Všichni společeně kooperují, aby to už skončilo...

7.1.2013 22:03:42

Nej kooperativní hra
Nedávno jsme si zahráli takový kooperační mód v Runeage ve 4 hráčích, jakmile byl kamarád o poznání silnější než zbylí 3 tak jsme se do něj všichni kooperativně pustili :-) (totéž se opakovalo i v Runewars).

7.1.2013 23:54:12

Nej kooperativni hra
- Ghiost stories i s rozsirenimi (to je proste pecka ...)
- D-Day dice
- Robinson Crusoe: Adventure on the Cursed Island (nemam tolik odehrano, ale je to zajimave ... )
- Yggdrasil

8.1.2013 00:25:24

nej kooperativka
rozhodne space alert, clovek se tam vyhne znamemu problemu vudciho hrace coz je super.

2 dajo26: MoM a BSG kooperativky?

8.1.2013 07:51:58

to Loser
A proč BSG nezařadit do kooperativek ??? Já bych ji taky volil v kooperativkách na prvním místě.

8.1.2013 08:10:32

SoC
za sebe Shadows over Camelot, ale se zrádcem! :)

8.1.2013 08:24:55

na Pandemicu...
... mi vp oslední době vadí, že to záleží HODNĚ na náhodě. O svátch jsme hráli s bratrem ve dvou proti 6, první hru jsme dali s prstem v nose (3 vyhlazený choroby) a další se nedala ani za zlatý prase... jak hadr na holi a stejně jsem nic nestíhali...

8.1.2013 08:29:24

pořadí kooperativek z těch co mám
1. Castle Panic s rozšířením
2. Arkham Horror
3. 3 Musketeers
4. Pandemic
5. Space Alert
6. Fantom staré Prahy
7. Esians

8.1.2013 09:37:38

nej koop (z těch, co znám)
1. Space Alert
2. Pán prstenů (LCG)
3. Shadows over Camelot

8.1.2013 10:01:13

Nej kooperativky z těch na které si aktuálně vzpomenu
1. D&D Ravenloft
2. Space alert
3. Fantastát
4. Záchranáři
5. Ghost Stories

8.1.2013 11:34:51

moje pořadí
1. Space Alert
2. Pandemic
3. Ghost Stories

8.1.2013 11:41:56 | Upraveno autorem (porovnej)

D day dice
Kde ste sakryš všichni vzali tuhle hru, že ji tak dobře hodnotíte? :-)

8.1.2013 17:59:47

semi-coop...
Pokud se budou brát v úvahu i semi-kooperativky, tak jsem se nejvíce bavil u Descenta, BSG a MoM.

Pak ještě LOTR LCG a Death Angel, ale ty jsem hrál jen solo (a solohraní deskovek u mě nikdy není na dlouho :) )

8.1.2013 18:30:13 | Upraveno autorem (porovnej)

nej
Podle mě ghost stories a jako kooperačka ve dvou je docela hustá insula.
Některé jsem ještě nehrál, ale třeba pandemic a záchranáři mě neba. Mám párkrát zahráno gears of war a to mě taky ba, jen nevím jak to bude s opakovatelností scénářů. Zatím mě to ale bavilo.

8.1.2013 18:35:01

coop
Vlastním len dve a to Lord Of The Rings LCG a Arkham Horror. Obidve mám veľmi rád a pre mňa sú to skvelé coop. Poradie je také ako sú napísané vo vete. Arkham je dobrý pre možnosť zapojenia viacerých hráčov a LOTR pre tému a LCG :).

8.1.2013 18:46:35

Vybíráme z Bazaru

Azul - Letohrádek
Azul - Letohrádek
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas