Joe
Joe - avatar

Kocky 16mm...

Zdravicko, vie mi niekto poradit, kde by sa dali zohnat 16mm k6 kocky? Obchody typu Brloh alebo Albi ich maju velmi obmedzene mnozstvo...

Priladne keby mal niekto nejake na predaj...
10.5.2012 23:14:51

PJ

Joe
Jaký materiál/barvy? Já jsem sháněl konkrétní kostky v kombinaci požadovaný rozměr/materiál/barva přes rok - naštěstí sehnal ;-)

11.5.2012 06:29:33

kostky
Nevím, kolik jich potřebuješ, ale ve Světě her jich mají docela dost a na výběr...

11.5.2012 08:15:30

Joe

kocky
PJ

- plastové jednofarebné 16mm, najlepšie v pastelových farbách
- v podstate je jedno, či priehľadné alebo nepriehľadné (podstatné je najskôr, aby boli bodky na nich čitateľné, čo vylučuje všakovaké divné kombinácie ála tmavomodré bodky na zelenom podklade, alebo rôzne textúry alebo kombinácie farieb materiálu)

Kdeže si zohnal?


ikri

Problém je potom samotná cena... lebo aj keď zoženiem v Čechách za priaznivú cenu samotné kocky, poštovné takých 8-10 EUR z toho spraví nevýhodný nákup (lebo nekupujem na stovky kociek)...

Akurát pozerám na Svet her a ich službu zasielania na Slovensko prostredníctvom Zásilkovna.cz (čo vychádza asi 2 evri pri dobierke), to by ešte teoreticky šlo...

11.5.2012 10:06:07

PJ

Joe
Já sháněl dřevěné kostky, 14 mm v konkrétních barvách... Sehnal jsem je nakonec ze velmi příznivou cenu zde: http://jdem.cz/uppg8

11.5.2012 12:39:12

Vybíráme z Bazaru

Břink! Ve vesmíru! - obaleno
Břink! Ve vesmíru! - obaleno
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas