Jak nosíte domů deskovky?

Máte problémy s nošením deskovek domů? Je vám vyčítán příliš velký počet deskovek? Přiliš velké utrácení za ně? A jak situaci řešíte? Uvádíte nižší pořizovací ceny? Nebo jen prostě oznámíte, že je doma další hra? Na tyto otázky mě přivedly jednak mé zkušenosti, druhak tento výtečný a zábavný geeklist (http://www.boardgamegeek.com/geeklist/39468/item/862638#item862638). Řada zde uvedených dialogů totiž nápadně připomíná mé hovory s manželkou :) Ta, ač hraje s náma často, otáčí oči v sloup, pokládá složité otázky jako "už zase?!" či důrazně vyžaduje slib, že tenhle půlrok to je poslední kousek :)

Já používám asi klasické triky. Nižší pořizovací cena, výhra v soutěži (což ale neni možné používat často), trvání na "faktu", že tuto novou hru už máme pár let apod. Rád bych znal vaše tipy a triky :)
17.6.2009 15:25:11

to sappho
Jj, tenhle způsob se mi líbí, už jen kvůli tomu, že do výběru aktivně zapojím i přítelkyni. Ona musí o hrách hledat informace, procházet recenze, obrázky apod. K hrám, které si tímhle způsobem vybere, si už dopředu vytvoří nějakej vztah a to je pak o něčem jiným, než když jsem domů přinesl hru a řekl:"Miláčku, tak tohle se ti určitě bude líbit...":))Teď naposledy jsme se dokonce hádali, kdo kterou hru rozbalí, protože už se dopředu těšila:)

Jinak kdybych bydlel ještě u rodičů, tak by se to bez "keců" určitě neobešlo, kor z tátovy strany.

17.11.2009 11:12:58

to Hammer
Uhodl jsi zprávně že jsem jeden z mála těch co prostě do těhle "s*ač*k" prachy necpou. Ale zase to zkus nějak podat mamce, která prostě říká "ne nebudeš za to utrácet prachy vždyt jich tolik nepotřebuješ". Však až půjdu do Brna na střední, tak už s tou koupi takový problém mít nebudu :-D. Možná ji při nejhorším ukážu tohle fórum, ať vidí že závisláků je plno.

17.11.2009 20:17:52

to Kaerdrak
Plno závisláků a dokonce hooodně dospělých :)

18.11.2009 08:03:04

to sappho
Jo, toho jsem si všim už dřív :)

18.11.2009 13:08:31

To Kaerdrak
Jak píše Sappho... spousta dospělých. :) Byl jsem v německu na veletrhu a zarazilo mě, kolik dospělých tam bylo. Dokonce i důchodci s pomocným vozýkem,který byl naložen kupou krabic. :D

18.11.2009 16:49:36

to SSZGSA
Husté taky bych chtěl mít ten vozík s těmi krabicemi :D

18.11.2009 17:23:27

To Kaerdrak
Věř, že jsem mu to záviděl taky! :D

18.11.2009 17:42:26

:))
nazov diskusie mi evokoval viac transport hier, ako priznanie sa ku novemu prirastku..;)

..a prave v tom transporte vidim celkom problem, popri cestovani resp. baleni sa na chaty, dovolenky a podobne..
vtedy musim silno premyslat, ktore hry berem a do ktorej krabice ich natlacim:)) heh ..a potom sa snazim to cele zmestit do batohu ci kufra; igelitkam sa nejak vyhybam.. ale Hammerove deky zneju tiez zaujimavo, taka deka sa ku hre zavse hodi;))

18.11.2009 17:45:09

převoz
zaplať Zeus, mám auto, takže tenhle problém je vyřešen:-)

18.11.2009 18:20:32

to SSZGSA
Ok už končim ze "spamem" jen chci říct že s těmi dospěláky mě to ani moc nepřekvapuje, přece jenom "moje generace" vyrůstala spíše víc u počítačů než u stolních her.....

18.11.2009 20:13:44

transport
Co se týče braní her sebou na různé delší výlety, tak to vždy beru kouzelnou krabičku + nějakou větší hru, což se vleze tak akorát do igelitky. Kouzelná krabička je totiž krabička od Královských rošád, ve které jsou nacpané Královské rošády, Bang s rozšířeníma, Střelené kachny, Wie Verhext a Die Kutschfahrt zur Teufelsburg (vhodně nazývaný jako Zasouvač :-) ). Tyhle hospodské hry sice nedokáží příliš rozzářit mou ameritrash dušičku, ale zato je u nich velká sranda. A věřte mi, fakt se to tam všechno vleze :-)

18.11.2009 21:59:42

Vybíráme z Bazaru

Jízdenky, prosím!: Junior CZ
Jízdenky, prosím!: Junior CZ
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 22 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas