Interaktivní hra do hodinky

Ahoj,

sháním hru pro 3-4 hráče, která bude odehrána max do hodinky. Máme rádi, když je hra interaktivní a naše rozhodnutí ovlivní i další. Taky rádi hledáme cesty, jak si škodit. Nicméně, jedná se o hru, kterou bychom vytáhli vždycky po nějakké “větší” a “delší” hře, takže to nemusí být na “krev”, ale spíše jen tak na pohodu, na zakončení.

Nechceme karetku.

Doposud jako taková hra u nás byla Takenoko, ale to už máme ohrané. Zkoušeli jsme Libertália Piráti vzduchomoří, ale to nás nebavilo. 

Poradíte prosím? 

Koukám se na Lumpark, Válka květů, ale nevím, je toho hodně, že se v tom ztrácím :D

Jinak hrajeme Ankh Bohové Egypta, Blood Rage, Břink, Mechs vs Minions, Arnak, Duna, Mars atd. 

19.5.2023 13:54:43 | Upraveno autorem (porovnej)

u nas ako krasne skodiaca hra funguje #Ostrov 

ta radost, ked potopim lodicku so superovou figurkou alebo poslem nanho zraloka…

19.5.2023 14:32:44

Ano, Ostrov funguje krásně. Je to škodící, lehké a do hodinky se vejde. Ale pokud jste dosud hráli Takenoko, tak musím podotknout, že Ostrov je dost jiný. Chtěl jsem něco navrhnout, ale teď si všímám, že nechcete karetní, což mi právě vyškrtlo několik možností… Ale také doporučuji se alespoň podívá na ten Ostrov.

19.5.2023 17:48:46

Doporučuji vyzkoušet #Colt Express 

19.5.2023 18:19:26

Super, děkuji moc za tipy, ten Ostrov jsem dosud neznala a dívám se, že to by se mohlo chytnout :-)

@Axelaxe to vůbec nevadí, že to je jiné, mě spíš jenom šlo o představu. To Takenoko máme většinou tak za 40 minut, nějak extra u toho nepřemýšlíme, ale zároveň se pořád hraje. Herní “zážitek” míváme z jiné hry, tohle je spíše na dojezd. 

A ten Colt express mám v merku, díky. Škoda, že je nedostupný. 

19.5.2023 18:37:54

#Small World ?

19.5.2023 23:47:07

Přesně první, co mě napadlo. Stejně jako @Houp doporučuji #Small World nebo nejnovější variantu #Small World of Warcraft. Moje první hra a pořád mě baví.

#Ostrov je taky prča. Taky můžu s klidem doporučit.

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

20.5.2023 08:22:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Prodám Říše příšer
Prodám Říše příšer
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas