index hodnotenia hier

velmi si vazim hodnotu hodnoteni ceskej a slovenskej komunity hracov.Ale...trosku si zacinam vsimat,ze neprelozene,alebo momentalne horsie zohnatelne hry/nexus/,akoby hned ziskali percenta.Vidim,ze mnohi hned pocitaju,kolko papieru minu do tlaciarne.Naopak,lokalizovana hra akoby bola mensia vyzva,ak je to jednoduchsie zohnatelne,akoby to stracalo, ten prvok zaujimavosti a zberatelskej vasne.Neviem,ci rozumiete,co vam chcem povedat...Mam taky blby pocit,ze aj arkham ked bude zaklad cesky,pre skalnych strati caro jedinecnosti,a hodnotenie pojde dole....ti co mate anglictinu pod palcom,asi tomu nebudete rozumiet...
7.12.2010 12:58:51

aha...
díky za osvětlení... to je dobře...

7.12.2010 17:55:20 | Upraveno autorem (porovnej)

:)
Tady stojím já...Římský mír....Pokročilý vůdce jednotky :))) Fakt dobré!
Na tomhle je krásně vidět, že ne všechno je třeba překládat, že paní Březáková s vašimi Dobrobratrskými, Dobrovodskými a ostatními ...ými

Jinak dedo, co já bych za to dal, kdybych se nemusel zaobírat předěláváním her z aj do čj!!! Rozhodně pro mně ty hry tím, že jsou v cizinštině nejsou atraktivnější. Jenomže co naděláme, když česky nejsou? Česky vyjde jen malinký zlomek her...já bych byl nejšťastnější člověk, kdyby třeba Merchants a Marauders vyšli rovnou česky :) a rozhodně by své kouzlo neztratili...právě naopak....ach, to jsem se zasnil.... :)

8.12.2010 06:45:24

rbx
No jo, to je to kouzelné kódování UTF-8, v kterým jsou už všechny tyhle paznaky přímo... nedávno jsem překódovával kvůli javascriptům dva weby z windows-1250 (ANSI) na UTF-8 (UNICODE) a málem mě z toho trefilo... základní problém, ale funkční softwarová podpora nula nula nic

8.12.2010 08:08:55

Vybíráme z Bazaru

Hra o trúny - cyklus Zlato a krev
Hra o trúny - cyklus Zlato a krev
Akt. cena: 7 €
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas