Ideálně strávený den s deskovkami

Máte nějakou představu, jak by mohl vypadat váš ideální den strávený ve společnosti vašich oblíbených deskových her? Kde s kým a jak by to mělo vypadat?

Mně se jeden takový príma den dnes podařil. Měl jsem letos poprvé volnou sobotu a tak jsem si ji chtěl opravdu užít a odpočinout. Na začátku se mi podařilo přesvědčit manželku, že bude stačit, když se na dvoudenní návštěvu mé tchýně a její matky vydá sama a já zůstanu s dětmi doma :) Hned po snídani jsem si tak mohl dovolit nachystat partii Battlelore a ve svižném tempu a po skvělém výkonu porazit jednoho z mých synů. Znovu jsem si tak připomněl, jak báječná je tato hra. Přes den se mi pak ještě podařilo zvelebit můj domácí herní koutek a v podvečer došlo na partii Runewarsu, kde jsem sice dopadl jako sedláci u Chlumce a naprosto oškubán a bez jediné runy skončil úplně poslední. I ten můj nejmladší dokázal získat 5 run, zatímco já o všechny přišel...přesto zážitek ze hry perfektní. No a po zahnání divé zvěře do kotců (rozuměj mých dětí do postele), přišly na řadu dvě sólo partie Thunderstone. Obě sice prohrané (byť druhá jen nejtěsnějším rozdílem) ale opět super zábava.
Takže pěkně v pohodě a klídku jsem si zahrál se svými dětmi své tři momentálně nejoblíbenější hry.... jó, bylo to fajn :)))

A co vy?

27.2.2010 23:13:16

Hammer
Vetsinou jakykoliv den na hernich chatech typu Stoky ci Reka, kde si s fajn lidmi muzu zahrat cokoliv, na co mam chut. Pripadne nase tradicni srazy Relative Range, kde hrajeme valecnejsi hry;)

27.2.2010 23:31:31

aneken
na takových akcích jsem ještě nikdy nebyl, takže zatím nevím, o co přicházím :) Ale Zatrocon se blíží, tak to snad napravím...

27.2.2010 23:41:22

Hammer
Prichazis o hodne, je super proste na celej vikend vypnout a jen hrat s fajn lidma:) Navic clovek muze spoustu veci vyzkouset, nekdo mu vysvetli pravidla... Uz se na Zatrocon taky moc tesim;)

28.2.2010 09:28:14

rbx

Aneken
No, jenže ono s rodinou moc často na cely víkend vypnout u her proste nemůžeš.

28.2.2010 10:04:09

rbx
Tak tak. Manzelka by me asi hnala kdybych ji oznamil, ze jedu na vikend hrat hry:)

28.2.2010 10:23:05

ad manželka
Tak v tomhle to mám v pohodě. S manželkou jsme vzájemně tolerantní. Pokud nejedeme spolu tak někdy jede na víkend ona za svými zálibami a pak zase někdy já. V hlídání dětí se tak vystřídáme. Nemáme a nikdy jsme s tím neměli za naše 16ti leté manželství problém.

28.2.2010 10:46:04

herní víkend
Občas si takový víkend uděláme. Zatím se nemusíme starat o žádné caparty, takže nakoupíme v pátek zásoby a do neděle se zavřeme doma hrajeme nebo se jinak věnujeme svým hrám. Vylepšujeme pořadače, malujeme figurka aj.

28.2.2010 11:03:45

u nás

To mě teda manžel nežene, když jedu na víkend hrát hry. Je fakt, že dosud jsem si na herní víkendy vždy odvážela jakousi část potomků sebou a Zatrocon bude první, kdy budu bez koule na noze:-) Ale jinak to u nás funguje jako u Křenů - děti si prostřídáme dle potřeby.

Ale ideál: nejlíp se mi hraje, když jsem přes den vyvětraná. Takže řekněme 15 km se spřátelenými rodinami a dětma po místních kopcích a odpoledne a večer hry. A hlavně jít spát do odlehlých prostorů domu, aby to ráno mohl člověk v klidu dospat.

28.2.2010 11:32:20

rbx

Kren
Chodím rano do práce a vracím se večer, kdy tak leda stacím děti vykoupat a uspat. A někdy ani to ne. Takže je zena s detmi cely den doma. Přišlo by mi nefer, pak ještě na víkend jít hrát hry. Až budou obe děti chodit do skoly, nebo aspoň školky, tak s tvým systémem tez nemám problém. Do té doby to proste nejde.

28.2.2010 12:15:15

PJ

Já bych to řekl asi takhle...
...ideálně strávený den může být s deskovkami a nemusí. Mám sice hry strašně rád, ale přeci jen je to jen katalyzátor lidských vztahů. Takže může být super herní odpoledne, ale jakmile tam začne mít někdo nakažlivou blbou náladu, bude stát za prd. A naopak stačí nějaká blbá party hra, co rozproudí energii a je to třeba den hodný zapamatování. A koneckonců tam ty hry ani být nemusí, je to jen jeden z mnoha způsobů.
Vím, že téma zní jinak, je tu předkládám svůj pocit.

28.2.2010 12:28:34

to rbx ad malé děti
No u nás to tak fungovalo už od malých dětí, protože právě proto, aby si žena odpočinula od dětí, tak vyrážela občas na víkendy za svým milovaným folklorem a já ty malé caparty přes víkend krmil a přebaloval. Protože mi byla za todle hodně vděčná, tak neměla problém mne jednou za čas na víkend taky postrádat. Samozřejmě, že ne každý víkend :-).

28.2.2010 12:30:21

Joe

Chata alebo akcia
Ja by som si ideálny deň predstavoval práve tak, ako mnohí - ísť niekde na tematickú chatu (rozujem hernú), kam ľudia dotiahnu spústu hier na vyskúšanie. A najlepšie sa vopred dohodnúť na hrách, ktoré by som si chcel vyskúšať, či zahrať.

2.3.2010 10:15:42

naj den,naj hra
koniec roku,treba zhodnotit najvacsie zazitky.U nas teraz pre mna sok z nordic ticketu,blbne s tym cela rodina,party hra ako vysita/stoja v rade na striedacke/.Ale objektivne za cely rok,naj zazitok vikingovia a nexus/aj ked sme si uzivali aj ostatne hry/.Ocakavam pre seba po nastudovani silny zazitok z arkhamu,ale moji spoluhraci to tak este do konca roku nevychutnaju.Takze u nas momentalne idealny den s hrami je cez nordic,dufam,ze za chvilu ich dokopem k mojmu dlho ocakavanemu ceskemu arkhamu.

26.12.2010 00:17:29

môj ideálny deň
skoro ráno ísť na poriadnu túru/ prípadne na bicykli do Vysokých Tatier, vrátiť sa okolo obeda (jednoduchá talianská kuchyňa), chvíľku oddýchnuť/pospať a do večera hrať doskovky, na 90% s výnimkou olív sa s tým stotožňuje aj moja manželka :)

p.s.: a ešte po hraní urobiť zápis hier na ZH samozrejme :)

26.12.2010 00:39:36

silvoš
No, právě se ideálně chystáme srávit s nejmilejší Silvestra ... romanticky ve dvou, olivy, niva, dvě sedmičky červenýho ... a Descent:-)

26.12.2010 21:56:26

acedrac
Nabízí se ti (vám) splněný sen až patnáctkrát po sobě, co ty na to? ;o)
Nějak podobně to totiž bude probíhat na srpnové stoloherní akci, kterou pořádám, koukni na http://osadnici.stolohrani.cz a posuď sám. Zadám tuto akci raději i sem...

31.12.2010 03:11:34

Vybíráme z Bazaru

Moje kavárnička
Moje kavárnička
Akt. cena: 560 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas