Hry, které jste prodali (opak rubriky Vaše poslední úlovky)

Keďže v rubrike "Vaše poslední úlovky" si všetci môžeme pozerať, ako rýchlo hry pribúdajú v našich poličkách, celkom by ma zaujímalo, ako je to s odlivom hier teda predajom.

Nie sú podstatné dôvody predaja, skôr len uveďte hry, ktoré ste predali za posledné obdobie cca 1-2 mesiace dozadu, prípadne ich pôvodnú a predajnú cenu :).
28.5.2011 23:35:57

Prodano i v progressu
Tikal - skvela hra, lec hodne pocitava (rozhodne nehratelna po par pivech :) a mensi interakce (nehrali jsme s biddovanim ehm :D ,ale vzal si ji kamarad, tak snad jednou vyzkousim :)

Arkham Horror - skvela hra, lec mou skupinu hracu nezaujala a hlavne tou delkou byli dost otraveni :( u me mirnej minus za coop. Ja proste potrebuju aspon nejakyho "zloducha aka pana jeskyne" ,na ktereho muzu koncetrovat svou nenavist, kdyz mi to nepada :D

Dominion - skvela hra, lec casem omrzela a hlavne ta priiiiiiprava a konecne poskladani do krabice .... na filler ... no co vam budu povidat ... hruuuza :)

Lotr LCG - skvela hra a jeste hezci karty, lec coop a ten mechanismus me proste nechytl :(

Sator Arepo Tenet Opera Rotas - skvela hra, lec v me skupine se opet nechytla (prej mala interakce - pche!, prej nuda a sama nahoda- PCHE! :D ) mne se libila hafo, ale nemel bych ji s kym hrat :(

Ghost Stories a Ticket to Ride v prodavacim progressu, lec (uz sem malem neprisel na to, jak sem to "lec" narvat :DD ) je furt nikdo nechce - pche! :)

27.8.2011 15:13:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Prodano
Agricola + rozšíření + Sedláci: Tady není moc co dodat. Byla to první "složitější" hra.. Ale tak nějak jsme ji přestali s přítelkyní hrát, protože nám přišla zbytečně frustrující a vyčerpávající. Dodnes toho nelituju :-)

Invasion from Outer Space: Jako nápad ne úplně špatný, ale vzhledem k charakteru hry mi vadila její délka a nevyváženost. Chtěl jsem jednoduchou zábavnou hru, co bychom si s klukama občas zahráli.. Ale myslím, že jiné ten účel splní lépe.

A la carte: I když proti ní přímo nic nemám, přítelkyni (kvůli které jsem ji bral) přestala bavit a s ostatními bych to raději nezkoušel rozbalovat :)

V blízké době zřejmě půjde i Castle Ravenloft. Nápad super, ale prostě se ohrál. Žádné překvapení, jen linearita a dodatečné karty to moc nezachrání. Bez úpravy pravidel se mi to nezdálo tuplem. Škoda. Ale jsou již delší adepti na jeho místo :-)

27.8.2011 16:54:10

Prodano
Dominion + Dominion intriky - deckbuilding ve své nejčistší podobě mě opravdu nezaujal a tak šel kvaltem z domu.

Thunderstone - to samé co Dominion sice lepší sepětí s příběhem, ale pořád ta samá pohádka o ničem.

Khronos - přípomínal mi Euphrat a Tigris, ale má zbytečně komplikovaná pravidla, která podle mého názoru, hru spíš omezují.

EVE: Conquest - u téhle hry mi chyběla trocha toho příběhu. Navíc mám mnohem lepší wargames.

Mansion of Madness - mám Arkham + 5 expanzí a po několika hrách jsem si řekl, že mi stačí jenom jedna z nich a do druhé už nechci cpát další peníze.

Talisman + Dobrodružství+Město+Jeskyně - na střední jsme se toho nahráli až až, ale dnes už mě ta hra nebaví.

27.8.2011 21:28:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Prodano
Talisman + Dobrodružství + Jeskyně + Město: Během střední a vysoké školy se mi moc líbil a nevadilo mi strávit nad ním i celou noc, ale postupně se začala ukazovat nevyváženost některých prvků a po vydání Proroctví už neměl Talisman šanci.

Osadníci z Katanu - karetní hra: Jedna z mých vůbec prvních moderních deskovek, ale velké očekávání následovalo velké zklamání. Nevhodná čísla na kostkách, neochota spoluhráče k výměnám, za určité konstelace hry nemožnost dostat se alespoň teoreticky k potřebnému množství bodů... Jsem rád, že tahle zkušenost je už za mnou.

Go West: Na vídeňském Spielefestu mě zaujala, ale reálné hraní už šlo dost ztuha. Zajímavá tématika Divokého západu, ale jinak čistě abstraktní hra s těžkopádným průběhem.

Bison: Hra se mi líbila, ale zjistil jsem, že přikládací hry už doma mám a na Bisona se čas příliš nedostane. Ale možná si ho ještě někdy pořídím.

Warriors: Jednoduchá a rychlá hra, ale příliš závislá na náhodě (rozdané karty, hody kostkami). Nakonec jsem si řekl, že ji až zase tolik nepotřebuji.

Munchkin: Hra zábavná a atmosférická, bohužel se mi nepodařilo sehnat dostatek lidí, kteří by měli alespoň základní zkušenost s RPG a zároveň ovládali němčinu.

Prodal jsem i další hry, ale zde šlo hlavně o prodeje starších verzí a jejich nahrazení novějšími resp. prodej rozšíření ke hrám, které jsem nemél v úmyslu kupovat.

27.8.2011 22:21:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Dominion
Konečne som sa zbavil tohto fastfoodu, kým iným urobí radosť :).
Kúpené za 33€, predané za 25€.

4.11.2011 19:22:14

Euphrat&Tigris
po dlouhe dobe vahani nakonec prodano, rozlucka s Eurem byla prakticky dokonana.

5.11.2011 09:49:28

Ringo
Ty bidny zradce! :)

5.11.2011 10:35:58

carcassone
som daroval synovcovi,Kuba uz je prec z domu.

5.11.2011 16:55:23

dnes
Arkham horror,nebolo s kym hrat.

16.11.2011 16:04:28

Conquest of Nerath, SW Grand Dames a Necromancer Island
Conquest of Nerath, kúpené za 45€, predané za 37€
SW Grand Dames a Necromancer Island kúpené za 8,5€, predané za 10€

22.11.2011 14:29:06

Pandemic, Timeline, Doba kamenná
Pandemic - kúpené za 19,80€, predané za 10€
Timeline - kúpené za 15,90€, predané za 11€
Doba kamenná - kúpené za 35€, pradané za 25€

5.12.2011 11:10:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Už jsem tu dlouho nesesumírval, co jsem všechno prodal
takže v poslední době:

D&D Castle Ravenloft

Axis allies 1942 ed.

Hannibal: Rome vs Carthage

Cosmic Encounter

Cosmic Encounter: Cosmic Incursion (kupující by mi konečně mohl sdělit, kam mu to mám poslat, když už mi to dávno zaplatil:-)

Sid Meiers Civilization The board Game CZ

Arena (Morituri te Salutant) - tuhle hru jsem prodaval opravdu nerad, protože je to má první hra co jsem si kdy koupil, takže dost nostalgická srdcovka, ale když ono to se mnou už nikdo nechce hrát a s bráchou jsme se toho kdysi nahráli tolik, že to mám už docela ohrané, i když je to hodně dávno, co jsme dali posledni hru.

27.5.2012 22:20:53

>> Ringo
Vida, skoro jsem na to málem zapomněl :-))

27.5.2012 23:18:46

Space Empires
Moje srdcovka na PC, u ktere jsem zjistil, ze si ji vzdycky, stejne jako Civilization, radeji zahraji na PC nez na desce:-)

3.7.2012 09:05:17

Vybíráme z Bazaru

Unmatched: Souboj legend (CZ) + obaly
Unmatched: Souboj legend (CZ) + obaly
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas