Hra pro >7 hráčů

Ahoj!

Scházíme se na hraní deskovek v různém počtu, ale obvykle nás bývá cca 7-8. Když je nás jen 6, je to pohoda, takových her je spousta, ale v 8 mám pocit, že už nabídka dost řídne, ale nemám takový přehled.

Doporučíte mi prosím nějakou hru pro tento počet hráčů, která je:
a) sehnatelná
b) hraní nebude na celý večer - raději hrajeme za jedno setkání víc různých her, tj. max 2 hodiny (ne Arkham Horror)
c) máme tam i méně protřelé hráče, takže raději něco s jednoduššími mechanismy (ale není podmínkou)
d) stála by (pokud možno) cca do 1000 korun (ale jestli by to bylo něco fakt dobrého, tak klidně napište i tak - jen nechci dávat bambilion za něco, co by se nechytilo)


Máme a hrajeme v tomto počtu: Bang, Hobity, Sabotéra, Dixit, Krycí jména. Vím, že by byli super Lovci noci, ale nedaří se mi je sehnat. Citadelu znám, ale nemám moc ráda.

Varianta rozdělit se na 2 skupinky a hrát dvě hry pro 4 hráče není preferovaná ;)
27.5.2020 09:57:46

Obscurio

je až pro 8 hráčů

17.6.2020 09:29:54

Průběžný výsledek :)

Tak jsem pro začátek pořídila mnohokrát zde zmiňovanou Maškarádu a na prvním desko-večeru měla úspěch, odehráli jsme myslím 5 her v různém počtu hráčů (6-10), ve všech variantách byla funkční a odsýpala.

Moc se mi líbí i design, je skladná a celkově jsem s poměrem cena:výkon dost spokojená. Tož díky moc za rady a časem určitě vyzkouším i další z těch, které jste tu psali. :)

20.7.2020 22:50:29

roll and write hry
- Railroad ink (v balení jsou desky jen pro 6 hráčů, pokud máte obě verze tak až 12 a samozdřejmě si plány můžete nakopírovat a hrát v neomezeném počtu.

- Vítejte ve svém vysněném domově

- Kartografové

všechny hry zkoušeny v cca 20 hráčích najednou. Ve větších počtech je fajn si karty (výsledky hodu atd) natisknout na A4 a věšet na nástěnku, případně promítat projektorem.

Správce katalogu her ZH, Recenzent Deskofobie, KDH Sluj

21.7.2020 09:40:23

Formula D
Formula D je až pro 10 lidí a když se jede jedno kolo tak i hráči co formuli rozsekají, nečekají moc dlouho na další hru.
Navíc čím víc aut na dráze, tím větší zábava.
Dále Temné znamení i když tam si myslím, že by se moc dlouho čekalo mezi tahy.

24.7.2020 14:20:41

Vybíráme z Bazaru

Spící bohové
Spící bohové
Akt. cena: 1535 Kč
Končí za: 19 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas