hra pre 3-rocne dieta

Mozno to tu uz bolo riesene, ale mate niekto skusenost s nejakou dostupnou hrou pre 3-4 rocne deti? Idelane nieco co podporuje komunikaciu medzi hracmi....
budem povdacny za akykolvek dobry tip.
17.9.2012 14:57:34

Kuřecí olympiáda
Mrknul bych se určitě na tohle... http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/kureci-olympiada-699/

17.9.2012 15:01:32

hry pro 3 letý (+/-)
Co hraju s dcerkou doma - je jí momentálně 3,5
Veselé balónky (albi)
Můj první kvíz (Granna)
Kde je myška (Albi)
Jishaku (Piatnik)
Barvínek (Mindok)
LittleStorm (Four- Essess)
upraveně Kalimambo (Zoch)

a sámo že
Kuřecí olympiáda
(i když u toho většinou nevydrží do konce)

17.9.2012 15:13:53

čo hráme hry
Máme dosť detských hier ale najoblúbenejšie sú tieto:

GeisterTreppe
Das Kleine Gespenst
Let's Catch the Lion

Ale teraz keď má syn štyri tak radšej hrá nejaké jednoduchšie hry s nami a my mu pomáhame. Takže najviac ma rád:

Formula D
7 Divov Sveta

No a úplne najradšej kibicuje do Earth Reborn.

17.9.2012 21:49:24

ještě
dcerku ba mlín ve formě katatu
upraveně didi doter i kalimambo dala celkem v poho
dokonce takenoko, ale jednu akci si vybrala sama a druhou jsem jí vymýšlel já, pak dala celkem vyrovnanou hru s náma a překvapivě vydržela dokonce
v neposlední řadě taky toni tunpel
a samo že želví závody

17.9.2012 22:57:23

ruy

detske uno
..nas krpaty ho od styroch hrava klasicke a sem tam da aj seriu 5-8 vyhranych :)
(..len neviem jaky podiel na tom ma to, ze to najprv videl na pocitaci :) )

18.9.2012 09:28:56

v srpnu mu byly 3
S naší pomocí hraje Safari (Knizia) a Duhový závod. Ještě neumí dobře počítat. Taky hraje Perníkovou Chaloupku od Chvátila.Tyto tři hry jsou spíše bohužel nekomunikativní, ale jsou v pernamenci. Hrajem to i s děckama od švagrové a jim se to taky líbí. Taky máme den a noc (hlavolam) a to skládáme spolu, sám to umí, ale nebavího to samotnýho. Takže hrajem takto. Já se dívám na noc a on na den a střídáme se v dávání dílků. Pro sebe jsem si koupila IQ box, hrozně se mu to zalíbilo. On mi podává dílky které mu ukážu a snaží se je dát na hrací plochu. Tomu říkám komunikace... Pokud nemáte dobrý nervy, tak to nezkoušejte. Musím ovšem podotknou, že se zlepšuje s každou hrou. Naučil se při tom barvy, které ho předtím nezajímaly.

Ještě připisuji Hisss (Serpentina),

6.10.2012 22:45:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Hladové příšerky
Hladové příšerky
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas