Herní stůl

Napadlo mne založit toto vlákno, protože zvažuji koupi nějakého „herního“ stolu. V dnešní době Ikeí, Scont a kdoví čeho ještě to sice není problém, ale jsem omezený místem. Volil bych nejraději variantu skládacího stolu či něco tomu podobného. Podělte se o vaše stoly či tipy na ně…
9.2.2011 12:58:41

stara dobra klasika
na pude se nam vali pinpongovy stul. pri rozbaleni arkhamu jsme si na nej hned vzpomnel (e;

9.2.2011 20:05:58

Randy
muzes si koupit pokerove herni platno, je dost velke, splnuje tvoje pozadavky a jeste si muzes zahrat poker :D

9.2.2011 20:16:05

ndru
Ja jsem to cetl a film mi teda prijde daleko lepsi...

9.2.2011 20:37:07

to aneken
film mi prijde predne jiny (a ne nutne jinym koncem). urcite je to velmi kvalitni a docela verne zpracovani knizni predlohy a uchvatne herecke vykony. zas palahniuk ma taky sve prednosti
proste knizka je knizka a film je film

9.2.2011 21:03:06

hmm
Jsou takhle dva oslíci a jeden z nich žvýká film, ten druhej se ho zeptá:"Tak co dobrý?"
A první odpoví: "No dobrý, ale knížka byla lepší."

9.2.2011 21:23:57

ndru a aneken
a co stůl? :-D

9.2.2011 21:25:52

brko
Ja hraju vetsi hry vetsinou nekde, kde se daj srazit stoly (treba v Cafe Mezzanine, kam chodime hrat s Brnakama), takze ti moc neporadim. A i do herny jsme ted koupili nekolik stolu stejneho formatu, aby se daly pripadne srazit. Holt luxus dostatecneho prostoru;)

9.2.2011 22:10:51

to brko
kdyz se dobre podivas, tak par prispevku nize moje vyjadreni ke stolu jako kdyz najdes

9.2.2011 22:27:40

Herní podklad
Já mám velmi osvědčenou tmavou fleecovou deku. Je to dostatečně velké, cena kolem stovky a nikdy jsem neměl problém s ošoupáním herního materiálu, ani s neschopností zvednout cokoliv plochého a tenkého. Navíc to vypadá hrozně profesionálně.Všem doporučuji.
P.S. Stůl (takový ten přeložit napůl a otočit o 90 °) mám doma starší než jsem sám, což je na něm hodně vidět, ale deka všechny kousance času zakryje :)

9.2.2011 22:34:43

rbx

pokerove platno
na vas popud jsem zacal hledat pokerove platno a vidim, ze to neni az tak nedostupna zalezitost. Neni to tedy nic levneho, ale sehnat za prijatelnou cenu se da.

9.2.2011 23:18:39

více stolků
já mám 4 tyhle stolky http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/40104270
které jsou různě rozstrkané po místnosti (jeden je jako noční stolek, druhý jako konferenční, další dva jsou strčené pod psacím stolem), no a když se má hrát, tak se z nich udělá jeden velký čtverec a na ten se vejde vše:-)

10.2.2011 12:11:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Prodám Pandemic Epicentrum Evropa
Prodám Pandemic Epicentrum Evropa
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas