Herni predsevzeti

Konec roku se blizi a ja zjistuji, ze mam doma par nezahranych her. Rozhodl jsem se proto dat si lehke novorocni herni predsevzeti, vlastne nkolik z nich.

1) Radikalne omezit nakup. To nevim, jak se povede, jelikoz jsem se o to pokousel uz nekolikrat. Nastesti mam ted opet obdobi saturace a zadna z novych her me nezaujala.

2) Do konce roku nasprtat Empire of the Sun. Tonda z Paluby se nabidl, ze me hru nauci a takova nabidka se neda odmitnout. Takze dnes striham a az nastuduji pravidla, hlasim se do skoly. Termin - do konce ledna 2012.

3) Konecne se vrhnu na Burning Blue. Doma rozlozim mapu a budu si soupat zetonky jako autista, dokud se to nenaucim. Termin - do Zelivu 2012.

4) Naucit se Totaler Krieg a zahrat Evropskou kampan. Termin - WarCON 2012.

5) Dohrat s Falcem No Retreat. Nejlepsi wargame roku 2011 a ja jeste nedohral kampan? Hanba - termin do konce roku 2011.

6) Proniknout do vozidel v ASL a zahrat uz konecne Stalingradskou kampan. Termin - do konce roku 2012.

7) Rozjet a pokracovat v kampani Barbarossa: Crimea. Termin zacatku - stanoven od prestehovani Tomovek a zalozeni herny, tudiz zacatkem roku 2012.

Take si davate nejaka predsevzeti a myslite, ze je dodrzite? :)
18.12.2011 18:01:58

sydo
Ty nechodíš do práce nebo do školy? :)

Já to mám jednoduché

1) omezit nákup her na neurčitý počet

2) po zkouškách (tedy v únoru) začít hrát nové hry - Sekigahara, Urban Sprawl, Hellenes, Hannibal, BSG, civku s novým rozšířením, pokud bude už překlad karet tak Labyrinth a prokládat to starými hrami (MoM, Chaos, CE, SE...) - Termín neurčitý

:)

18.12.2011 18:15:11

Předsevzetí
1) kupovat co nejméně her :)
2) koupit vše co mám ve wishlistu
3) kde na to sakra vezmu...?
4) vydělávat co nejvíc peněz

termín - do konce dnů...

18.12.2011 18:21:57

ma predsevzeti
1. konecne se naucit lifeboat (termin neurcity, ale nesmi u toho sedet aneken a pivo)
2. porazit elissu ve factory fun (zrejme neuskutecnitelne, ale mam jisty plan....)
3. zahrat si prdelni dobble
4. nezahrat si citadelu
5. byt svedkem sydovi porazky v titanu (btw jak to dopadlo vcera?)
6. byt svedkem sydova vitezstvi ve factory fun
7. aspon jednou hodit instant kill v dungeon fighteru

jak vidite, mam velice ambiciozni predsevzeti, ale drzim se radkova hesla, ze kdo se boji, sere v sini, a tak jdu do toho natvrdo a vyhlasuji zavazek 100% plneni za rok 2012!

18.12.2011 18:25:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Nevim jakou pozu k tomu zaujmout
abych nebyl zase obvinen z pozerstvi. Ale zkusim to jednoduse:

1. Omezeni nakupu her - pratick tohle novorocni predsevzeti plnim uz posledni 2 mesice a zatim zadna krec, dari se to plnit na 100%:-) Proste nekupovat, dokud mi doma budou lezet nezahrane ci dokonce jeste nerozbalene hry.

2. Cile do noveho roku - Naucit se a zahrat si konecne Runewars, nastudovat a zahrat si Origins. Zavest doma pravidelne hrani Blood Bowlu. Konecne rozbalit rozsireni k Railroad Tycoonu a zahrat si jej a posledni prani - zpravidelnit hrani Starcraftu tak, at se konecne naucime vyuzivat vsech moznych fines karetniho balicku utoku a zapojovani zvlastnich jednotek, nemluve o zakomponovani rozsireni do hry.

18.12.2011 19:00:47

ozzy ad titan
Honil jsem Radkovych 9 legii po planu do pul 4 rano. Kdyz mu zbyly posledni dve, teleportoval jsem se k jedne a na druhou nabehl. Finalni bitva mezi mou standardni a jeho Titanskou legii dopadla takto - muj andel vs jeho Titan. Potreboval jsem 2 uspechy ze 6 kostek na 4+. Hodil jsem 1... Byl jsem natolik unaven, ze jsem uz nemel naladu nahanet jeho Titana dalsi dve hodiny, tak jsem jel domu :)

18.12.2011 19:24:29

ozzy ad predsevzeti
6ka se ti nesplni, ta hra me sice bavi, ale je ztelesnenim vseho co mi nejde - prostorova predstavivost, casovy pres... zkratka se nedockas :)

18.12.2011 19:26:25

Taky se připojím
1) Jak jinak: Omezit nákup her - v plánu mám jen dvě větší - MageKnight cz a Earth Reborn + max. 1 navíc, která mě ještě třeba v průběhu roku osloví
2) Nabarvit Super dungeon explore a zahrát ho nejpozději o letních prázdninách :)
3) Konečeně nabarvit Descent (na to si dávám celý rok 2012)
4) Trávit co nejvíce času s dětmi ať už nad deskovkami nebo jakoliv jinak

18.12.2011 20:01:02

PJ

Jediné předsevzetí...
...které jsem si závazně uložil, a které důsledně dodržuji, je nedávat si žádná předsevzetí. A už vůbec ne ta, která se týkají způsobu trávení volného času...

18.12.2011 20:06:15 | Upraveno autorem (porovnej)

Předsevzetí
1) Nenechat se ozzym, natož sydem porazit ve Factory fun
2) Rozšiřovat herní sbírku v rámci únosných mezí (stanovuje Oblud ;))
3) Našetřit na Essen a tam se rozšoupnout
4) Pořádat co nejvíc akcí během roku, protože o normálních víkendech se nudím ;)

18.12.2011 20:10:40

předsevzetí
1. Největší je rozhodně do konce příštího roku nabarvit Dreadfleeta, tak abych s ním byl spokojen
2. Naučit se barvit tak, abych s tím byl spokojen.
3. Najít si dostatek placené práce, abych měl finance na uspokojování mých deskových tužeb.
4. Věnovat více energie svému deskohernímu kroužku a dát mu trošku myšlenku.
5. Vymyslet svou vlastní hru.
6. Pořídit se regulérní žetonkovku.
7. Jezdit na co možná nejvíce akcí s deskokamarády.
8. Stejné předsevzetí s essenem jako elissa

18.12.2011 21:16:51

nekupovani her
zacina se tohle predsevzeti objevovato docela casto, tak by me docela zajimalo, na kolik je na vine krize:-) Ale asi to bude velmi caste predsevzeti, ktere neuslysi radi nasi kamaradi prodejci her.

18.12.2011 21:39:29

Elenistar
DreedFleet - sakra, i ty? Ja myslel, ze to je hra neznama pro nezname z jine planety a ted ten nazev hry, ktera vypada snad nejlepe, jak muze hra vypadat, slysim cim dal casteji.

18.12.2011 21:40:53

Ringo
U me to krize neni, ale uz mam tolik her, ze je nestiham. Zvlast u tech wargamu je to problem.

ad Dreadfleet - ten muj je jen rozbalen a nevim, kdy bude zahran, nemam ani cas na barveni BloodBowlu :( Uvazuji o najmuti Elenistara na nabarveni tymu, ale bojim se, ze by si ty figurky pak pripadaly jako adoptovane...

18.12.2011 21:43:55

Předsevzetí
Najít si alespoň jeden večer měsíčně na pořádné deskohraní.

18.12.2011 21:59:15

Ringo
Z vlastni zkusenosti muzu zahlasit, ze pokud je malo financi (at uz z duvodu krize nebo jinych), tak zadny predsevzeti nepotrebujes, protoze na to proste nemas prachy :-) Ted hlavne at nekoho NEnapadne zavadet nejakou moznost zadluzeni, nebo platbu homosexualni prostisluzbou, to by vazne ohrozovalo dve z mejch kmenovejch zivotnich zasad :D

Jinak predsevzeti zadny nemam, ale zvazuju to o tom dobarveni Descentu... mit podobnej seznam jako Sydo tak si pripadam jak alkoholik, s predsevzetim ze se kazdej den aspon jednou ozeru jako prase:-)

edit: vypadla mi z prvniho odstavce NAPROSTO ZÁSADNÍ negace :D :D

18.12.2011 22:33:01 | Upraveno autorem (porovnej)

sydo
Predsevzeti si nedavam, bo vim, ze je neplnim. Ale rad bych v nasledujicim roce hral vic a casteji, nez za posledni tri mesice, kdy jsem se taky venoval prevazne deskovkam, ale nikoliv moc herne. Zatim to vypada, ze minimalne v lednu se to mimo Zelivi nesplni...

18.12.2011 23:20:25

Ozzy
Dej mi v Lifeboatu druhou sanci, prosim;) A pokud by to opet nevyslo, prdelniho Dobblu bych byl schopen i v tom stavu, ne?;)

18.12.2011 23:21:19

já mám pouze krátkodobé cíle :D
1) neomezovat nákup :D

2) vyrobit do Želivy přelepky na Space Crusade (německá verze)

3) v únoru konečně zorganizovat víkendové hraní Twilight Impéria v osmi hráčích :D

19.12.2011 00:41:24

aneken
Prdelaka dame na Zelivu, to je jasne :)

Btw uz jsem vcera pokrocil k predsevzeti 2) - EotS uz je zastrihan a nahazen do pytliku bez ladu a skladu. Nejake logicke trideni prijde az po hre :)

19.12.2011 08:51:41

ad krize
2 SYDO: u me to (zatim teda) taky krize neni, i kdyz je pravda , ze clovek v techto casech premysli, jestli ty prachy radeji neusetrit na pripadne horsi casy nez je utopit hned ted ve hrach:-)

2POLYLUX1: kdyz prachy nemas, tak je to jasne, ale krize se bohuzel projevuje i tak, ze lide prachy maji, ale neutraceji, setri je na nejake to "co kdyby".

19.12.2011 08:52:38

krize
Hry jsou jako zlato. Jejich cena stále stoupá.
Takže investice do her je vynikající způsob, jak krizi přečkat se solidním kapitálem.

19.12.2011 09:47:51

Stepan
jen aby, kdyz je chci pak prodat, tak je to minimalne s 1/3 ztratou:-)

19.12.2011 09:53:27

Ringo
Jak ktere, wargames vetsinou na cene ziskavaji. Cast me sbirky je jiz out of print, takze se o jejich cenu nebojim.

19.12.2011 09:55:23

sydo
ale prodávat svou sbírku wargames, to je horší jak topit koťátka. jesus is watching you.

19.12.2011 10:18:03

kandelabr
Vsak ja jsem radeji utopil par kotatek do foroty, abych nic neprodal :)

19.12.2011 10:24:37

Vybíráme z Bazaru

Rajas of the Ganges (nové)
Rajas of the Ganges (nové)
Akt. cena: 660 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas