gev
gev - avatar

gevovy sexy hry - soutěž

Po velkém úspěchu s Mage Knightem jsem nelenil a dneska opět nahrál nějaké obrázky.

Zároveň vyhlašuju napínavou soutěž - kdo nejrychleji zareaguje, až (nebo jestli :-) Zeus ty moje dnešní výtvory schválí, může z mého seznamu her vybrat jednu, kterou podobně kvalitně ztvárním příště, a to podle nápadu šťastného výherce. Samozřejmě v decentní umělecké podobě, aby to tu šlo zveřejnit, a nebyl mi zrušen účet...
19.11.2011 00:03:01

gev

Tak jo...
... vidím, že jsem svůj post málo vybavil smajíkama, aby došlo, že si dělám bohapustou srandu. Ale díky za vysvětlení, pochopil jsem, že lepší bude cvakat dál tuny fotek herních komponent :-)

Polylux1 a kody - fotky dostanete soukromou cestou, vyhráli jste!

ikri - sorry, pozdě :-)

19.11.2011 10:43:49

gew
Jak už bylo v diskuzi zmíněno i na mě působily fotky jak reklama na železárny - svého času jsme je vídal v Ostravě (polonahá ženská s velkou železnou tyčí) a přišli mi fakt "slabé".

Téma sexy fotky her mě přinutila si vzpomenout na jednu fotku - najdete u hry Agricola - uživatel andik007 - jméno fotky Rozmnožování. Tohle mi přijde jako vtipně využití "erotiky" :-)

Jak již bylo taky řečeno níže - chce to nápad - myslím, že pokud půjdeš cestou spíš náznaků a tématický fotek přímo ke hře (je spousta kartiček s polonahýma ženskýma - které můžeš zkusit nafotit s živou modelkou tak aby realita vypadala co nejvíce jak fantazie na kartičce).

K fotkám asi tolik, ta ženská je kočka, fotka samotná těžký příklad toho jak to dělat dobře na úplně jiných webech. Trochu mi to navíc připomnělo jednu poučku. Říká se: Když schází silný argument, přichází argument síly. Tady bych to parafrázoval asi takhle: Když schází silný nápad, příjde nahota.

Věřím že máš navíc...

19.11.2011 10:45:18

rbx

Wow
Ja to nechápu. Napsal jsem jen Ozzymu, ze to šlo napsat slusneji, o čemž me přesvědčil hned v dalším příspěvku a hned jsem to schytal :-) Je zajimavé, ze kdyz se tu objevi fotka figurky, která je naprosto šíleně nabarvena, tak se tomu cloveku přece taky hned neřekne "ty raději hrej a štětce zahod, to vypada jak tetování z lochu". V tomto případe uz je zdejší komunita natolik vychovana, ze mu dokáže poradit. To same jsem čekal zde.

19.11.2011 10:49:34

to rbx
se ti stalo prvne, ze jsi to schytal? musis prispivat casteji

19.11.2011 11:03:25

gev
Mě osobně ty fotky určitě nijak neuráží, u Mage Knighta jsem z nich byl i docela nadšený, bylo to skutečně něco nového a jiného než 99% ostatních fotek.

na druhou stranu ty dvě dnešní fotografie už pro mě tak zajímavé nejsou a určitě bych podobné fotky nemusel vidět u každé hry, i když u některých( viz. PJův hamsterrolle) by to bylo asi zajímavé:)

Edit: Ještě doplnění - osobně se budu těšit na další fotky, ale doufám, že zkusíš zase něco nového;)

19.11.2011 11:09:48 | Upraveno autorem (porovnej)

rbx
Nemůžu mluvit za ostatní diskutující, ale možná to vzniklo z toho, že se míjíme v tom, co si představujeme pod kritikou. Podle mě není kritika nějaké shazování nebo honění si vlastního ega (i když netvrdím, že se to nestává), ale primárně je to poukázání na chyby a mínusy. A aspoň z vlastní zkušenosti můžu říct, že nejvíc mi dalo, když mě někdo opravil u toho co jsem dělal blbě, místo toho aby mě potlapkával po zádech.

19.11.2011 11:14:19

gev
srabe :P
Navrhla jsem to jen necelou hodinu po kodym! A laskavě si všimni, kolik hodin rozdílu je mezi prvními dvěma místy?! A vůbec - jaktože jsou dvě první místa?
Jestli to nepřehodnotíš, podávám protest do Bruselu.

19.11.2011 11:28:13

rbx

Zgrywus
Jo, proti kritice, která vycte chyby a zároveň dokáže poradit, nic nemám.

19.11.2011 11:39:27

Sodoma,Gomora, Kelišová...
:D

19.11.2011 11:54:18

hm
taky mi ty fotky příjdou jako první plán a nahaté fotky mít u her opravdu nemusím. tenhle crossover mi nějak nepříjde zajímavý.

19.11.2011 12:39:12

fotky
Táto diskusia sa už rozbehla rôznymi smermi, čiže čeriť vodu na pokojnom fanúšikovskom webe mi príde kontraproduktívne.

Ak by to boli umelecké fotky prepojené so spoločenskými hrami tak by sa podľa mňa mohli uchytiť v umeleckej sfére - na inom webe (možno by aj pritiahli nejakým nových hráčov :) ) Ale na tento web mi tie fotky nepasujú. U Mage Knighta mi to prišlo fajn, no ostatné mi sem jednoducho nepasujú.

p.s. Zdieľam Krenov názor v tejto veci.

19.11.2011 12:46:24

ad kritika
Pokud někdo špatně namaluje figurku, tak protože je to web o deskových hrách, tak je rada na místě. Nevím ale proč bych na webu o deskových hrách měl někomu radit, jak má fotit nahaté ženské.

19.11.2011 12:48:32

rbx

kren
aha, jasne, uz to chapu.

19.11.2011 12:58:42

ikri
připojuju se a plně podporuju tvůj návrh, ale s kritikou souhlasím, ty fotky beru spíš jako recesi

19.11.2011 13:06:23 | Upraveno autorem (porovnej)

to kren
Tenhle argument je hodne slaby. Je to asi to same, jako nekomu na tomto webu radit, jak nastavit laserovou tiskarnu, aby netiskla tmave. Deskovek se to taky netyka a tudiz to sem nepatri. :-)
Kdyz to hodi do ostatnich temat, tak nevidim problem a je mi to fuk, at si tam radi, jak fotit nahate zenske.

Ale jinak s tebou a ostatnima "negativnima" nazorama souhlasim a myslim si, ze to sem uplne nepatri. Nijak me to nepohorsuje a slecna ma opravdu peknou herni vybavu, ale kdyz budu chtit vyhledavat neco pohobneho, tak zabrousim jinam. ;-)

19.11.2011 13:34:10

ad napad...
No jo, je fakt ze nejakej koncepticek by tomu trebas prospel... v tom Carcassonne by mohla slecna zaujmou postoj tradicniho fufnika, at uz loupeznika (vstoje) nebo sedlaka (vleze)... to uz ale dost mozna neunese ani moje soukroma posta:-)

19.11.2011 13:59:27

Tentokrát musím souhlasit spíš s kritiky...
Jak se mi první 2 fotky líbily, tak ty poslední 2 už mi taky přijdou spíš jako klasický zástupce trendu "tak to vyfotíme s (polo)nahou kočkou ať dostaneme hodně palců". Čím víc geekovské téma, tím patrnější (asi nejvíce v počítačových hrách :-).

Navíc bych poprosil, aby ty poslední 2 fotky nastavily maximální míru nahoty na zdejších fotkách, víc už bych fakt nerad... ZH mají být server pro všechny a tomu by měl odpovídat i obsah.

A když už se použije nahota, tak bych také více uvítal smysluplné využití... U těch posledních 2 fotek mi taky přijde hodně prvoplánovitá (nebo jak se to píše :-).

19.11.2011 14:12:16

to Vojtech Musil
Fotky byly u hry, diskuze v "Obecně o hraní společenských her". Pokud by se někdo ptal mimo téma, jak se fotí akty v diskuzi "Obecná témata" tak prosím. Reagoval jsem tak, jak jsem reagoval, protože to opravdu k deskovkám nepatří. Na rozdíl od rad jak nastavit tiskárnu, když potřebuju vytisknout lokalizované karty ke hře.

19.11.2011 15:01:25

to kren
To jsi ale nenapsal. Ty pises, ze nebudes na webu o deskovkach nekomu radit, jak fotit nahate zenske.

Tak ten topic soupnete do ostatnich temat a je to. :-P

19.11.2011 15:11:49

rbx

kren
a proc jsi mu tedy nerekl, ze tema foceni aktu nema s deskovymi hrami nic spolecneho a melo by byt reseno v Ostatnich tematech, kde se resi zubari a podobne veci?

19.11.2011 15:58:36

Ella
Tak aby něco nedopatřením nezapadlo -
rekapitulace požadavků dámské části ZH:

1) PJ oděný v Hamsterrole
2) gev oděný v ťuflíkách ze Scrabble
3) Sydo a Ozzy zahalení vlastním studem

Kdo couvne, je smrdutá ploštice :)

19.11.2011 17:42:59

PJ

ikri
Vzhledem k tomu, že jsme se osobně potkali, nezbývá než zapochybovat o Tvém dobrém vkusu >:-D
Můžu si vzít aspoň hodinky a kšiltovku? :o)

19.11.2011 18:25:25

PJ
Už to, že jsem jedna z mála žen na ZH, svědčí o tom, že můj vkus je poněkud netypický :)
Kšiltovku ano, pokud je myšleno na hlavu. :)

A vůbec, ty partie, které jsem z tebe zatím viděla, jsou pro naši věc zcela podružné :D
Proto je předčasné hovořit o vkusu.

19.11.2011 18:28:30 | Upraveno autorem (porovnej)

ikri
Ozzy a ja slovo drzime. Jen ten stud nas moc neoblekne, jelikoz jsme ho moc nepobrali. Ostatne, na Warconu jiz nekteri meli tu cest, kdyz jsme sli z plaze a byli lini se k baru obleci :)

19.11.2011 18:36:07

sydo
Uznávám, že vám dvěma už po Warconu zbývá odhalit jen minimum. :)

19.11.2011 18:40:24

Vybíráme z Bazaru

Karak/Carcassonne - mřížky 3x3
Karak/Carcassonne - mřížky 3x3
Akt. cena: 160 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas