FFG + SW = "událost roku"

http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=2528

Tak FFG ulovilo další parádni licenci!
Zatím ohlásili jen dvě hry, které sice můžou být zajímavé, ale nevypadají na nějakou bombu... ale jako příslib do budoucna? Už vidím SW LCG:)
2.8.2011 19:37:46

SW:LCG
Velká škoda, že je to kooperativní. :(

2.8.2011 19:45:44

vasekre
tak ta ohlášená karetka LCG není,ne?

tak moje chyba, je to LCG... což je tedyk vážně škoda, obzvlášt když už mám LOTRa:(

2.8.2011 19:48:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Pjenkava
Právě. A možnost hrát pouze za Rebely a ne za Temnou sranu mi také docela vadí.

2.8.2011 19:54:47

já to čul :)
věděl jsem že to musí jednou přijít :). Krása, ale je to LCG, na to není čas :(

2.8.2011 19:54:54

to Beholder
Čas ani peníze. Mě třeba SW nechávají poměrně klidným, já se těším na Elder Sign a už by konečně mohli vydat A Song of Ice and Fire!

2.8.2011 20:00:29

...
Tak zatím jsou ohlášený jen dvě hry a nemyslím si, že by při ždímání tyhle licence nevzniklo něco skvělýho...

A reedice Game of thrones bude až na podzím,ne?

2.8.2011 20:28:31

Kadaver
Elder Sign rád vyzkouším, ale po MoM to u mě nemá šanci k zabydlení v poličce :). A Song of Ice and Fire bych si musel nejdříve načíst a to nějak nehrozí, protože tu mám na stole a v poznámkách docela dost restů :).

Co se táče SW her, divím se že to přišlo až teď (stejně jako Lotr). Ale nemám čas (a peníze, jak správně podotýkáš) na warhammer invasion natož na další LCG. Ale nadšený jsem z toho stejně :)

2.8.2011 22:30:29 | Upraveno autorem (porovnej)

Star Wars
To jsou bomby a ne že ne, jak by řekl Míra Bosák. X-wing je jasný nástupce wings of war, kterou nedávno ffg pustili a LCG to je prostě nutnost, ale kde budu brát peníze to opravdu netuším... hope the force will be with me....

3.8.2011 00:40:12

Star Wars
No konečně. :-) Wings of War ze světa SW? Proč ne? Ale kooperativní LCG se mi nezdá, zaprvé je v tomhle už Pán Prstenů a navíc u SW je nemožnost hrát za ty "zlé" dosti omezující. Kdo by si nechtěl zahrát za mocné Impérium? ;-) tady by se o to více hodil konfrontační formát Rebel x Imperium. A co takhle nějaká epická strategie alá TI?

3.8.2011 08:35:49

x-wing
nevim. nevim. spis mi to pripadalo blize necemu jako dust tactics, ale je to jen dojem

3.8.2011 08:51:00

...
já myslím, že když už FFG mají licenci na SW, tak to jen u těchto dvou her neskončí (viz. licence na Lotra nebo warcrafta, taky vyšlo více her). Už teď se nemůžu dočkat nějaké pořádné SW strategie s plastovými figurkami a stylovými komponentami :). Konečně bych tak mohl zapomenout na Queens Gambit :)

3.8.2011 10:33:34

SW
Popravde LCG hra me moc nezaujala. Radsi bych nejakou deskovku z tohoto prostredi. LCG her se ted vyrojilo az az a myslim si, ze by se to nemelo prehanet moc. Tady si to skoro rika o nejake miniatury nebo hry ala Descent. :-)

4.8.2011 07:38:00

Vybíráme z Bazaru

Na vlnách neznáma
Na vlnách neznáma
Akt. cena: 610 Kč
Končí za: 20 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas