FFG customer service

Máte někdo zkušenosti? Minulý týden jsem tam psal o výměnu vadného rytíře ve Warrior Knightech a zatím bez odpovědi. Nevíte někdo jak dlouho jim to trvá či zda před odesláním napíšou? Díky.
10.3.2009 09:34:23

Beholder
Je to parada, me to strasne potesilo jak je to tam rucne napsany a bylo mi jedno ze mi to prislo az za tri mesice :).

5.1.2011 01:35:30

reklamace
jak dlouho to přibližně trvá než se z customer service ozvou? a posílaj ty komponenty hned, nebo nějak zjišťujou jestli je opravdu máte zníčený?

11.3.2011 18:18:56

Pjenkava
Tentokrát čekám na reakci tejden, ale po předchozích zkušenostech vím, že nic nezjišťujou a rovnou posílaj. I když variantu "přišla mi prázdná krabice" bych asi nezkoušel:-)

11.3.2011 18:44:22

Polylux1
tak sotva, co jsem se zeptal, tak mi napsali, že mi to zejtra posílají:) a trvalo to jen dva dny, tak radši tam zkus napsat,jestli to nepřehledli, když už to trvá týden...

11.3.2011 20:16:38

Polylux1
Ja psal tesne po Vanocich a cekal jsem na to pres dva mesice snad, ale figurky dosly. Prvni odpoved jsem dostal asi za mesic a pul. Figurky dosly snad do 14 dnu? Je to podle me sezonni zalezitost a o svatcich toho meli asi mraky + dovolena. Ted to muze byt volnejsi. Takze nezoufat a v pripade, ze to trva uz vaaaazne dlouho se pripomenout :-)

11.3.2011 23:15:38

Thaadd
Právě, Thaadd je vyhlášená až extrémní ochotou. Automatický mail hlásil, že toho maj po Vánocích furt ještě hodně a možná bude trvat víc jak týden než se ke mě dostanou, čili nevzrušeně čekám...

12.3.2011 15:57:37

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny: karetní hra
Hra o trůny: karetní hra
Akt. cena: 4000 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas