FFG customer service

Máte někdo zkušenosti? Minulý týden jsem tam psal o výměnu vadného rytíře ve Warrior Knightech a zatím bez odpovědi. Nevíte někdo jak dlouho jim to trvá či zda před odesláním napíšou? Díky.
10.3.2009 09:34:23

FFG
S FFG mám ty nejlepší zkušenosti - nejsem si jistý za jak dlouho odpověděli, když jsem chtěl nový plán k War of the Ring, ale každopádně bez jakýchkoli problémů mi předem poslali mail, že plán odesílají a tak do dvou týdnů přišel...

10.3.2009 10:04:23

FFG
Zkus to znovu, treba to nekde omylem zapadlo. Jsou naprosto bezproblemovi, urcite ti to poslou...

10.3.2009 10:06:26

ok,
zkusím to ještě jednou. Díky moc!

10.3.2009 10:07:51

trpelivost
zalezi jak jsou zavaleni, nekdy me chybejici/vadne casti prisli az po 3-4 tydnech, ale je pravda ze alespon emailova odpoved byla vzdy promptni

10.3.2009 11:17:08

pochvala FFG customer services
V poslední době jsem nějak často potřeboval "pomoc" FFG co se týče vadného/chybného materiálu. Jednou to sice bylo zbytečné, protože materiál chybný nebyl jak jsem se mylně domníval (viz karty příšer v Descentu :) ). A v krátké době jsem znovu konaktoval customer service kvůli příliš vypouklému podstavci u figurky Bloodthirstera z Chaos in the Old World (byl tak vypouklý, že Bloodthirster nechtěl skoro stát :), asi se moc nabumbal krve nějakého plesnivého pohůnka od Nurgla :) ). A velmi ochotný Thaadd Powell mi po nějaké době odepsal, že mi figurku posílá. Skvělé, moc se mi líbí přístup FFG, jsou to opravdu mistři ve svém oboru.

Podobnou zkušenost mám i s českou Albi aby se neřeklo :))

8.12.2009 00:22:54

Thadd Powel
Myslím, že je to ta samá osoba, se kterou taky velmi pravidelně komunikujeme, a až po delší domě jsme zjistily, že je to ženská :)

8.12.2009 06:30:52

Sappho
Fakt? To jsem teda netušil :).

8.12.2009 08:13:39

Beholder
My takdy ne :) dokud nebyla v práci a někdo za ní odepisoval a napsal něco jako she nebo her :)

8.12.2009 08:24:34

Thadd
Thadd je opravdu žena a byla k vidění na jednom z videjek FFG z letošního GenConu. To jen kdybyste se chtěli seznámit ;-)

8.12.2009 10:11:43

Kadaver
aha, vím která :)

8.12.2009 10:13:12

to Beholder
Měla tam i jmenovku :-D

8.12.2009 10:14:41

profil
http://www.boardgamegeek.com/user/Thaadd

8.12.2009 10:26:12

Thaadd
Jj, my s ni komunikujeme pomerne casto, vse zarizuje:) Jen nevim, proc po ni pojmenovali nejprisernejsi figurku v Descentu:D

8.12.2009 11:37:39

to Beholder ad pokřivené figurky
Ještě jedna věc, co se týče pokřivených figurek. Pokud máte nějaké ohnuté plastové minitatury, mají křivé podstavce apod., tak je v pohodě zase jde narovnat. Stačí k tomu jeden hrníček horké vody a jeden hrníček studené. Nejprve tu figurku namočíte na těch pozohýbaných místech v horké vodě, čímž získá ohebnost, pak ji normálně v ruce narovnáte a když vám vaše dílo vyhovuje, tak ji namočíte do studené vody, čímž zase ztvrdne. Našel jsem ten návod na BGG u Chaos in the Old World, když si lidi stěžovali na ohnuté "slunečníčky" u kultistů a funguje to opravdu krásně. Odzkoušel jsem to na rohanském jezdci v Middle-Earth Questu, který byl úplně nakřivo a ještě měl prohnutý podstavec, takže jakékoli přemlouvání, aby zůstal stát, nepomáhalo.

10.12.2009 12:46:06

Kadaver
.take jednoduche..ze mi to nenapadlo.. toz vdaka Ti moc!!! :)
hned si spravim par jazdcov, nech sa tak neklatia do stran;)

10.12.2009 12:52:52

rbx

klopcik
ja takto narovnal hodne figurek z Descenta. Ale mam pocit, ze se mi postupne krouti zpet do puvodni polohy. Ubehlo par mesicu a zase jsou nektere krive.

10.12.2009 13:11:13

to rbx
Pokud to je tak, jak říkáš, tak jim možná budeme muset dávat lázeň častěji. Ale i tak, jednou nebo dvakrát do roka lázeň je lepší než je mít křivé. Sám se nechám překvapit, jak bude za rok vypadat ten Rohan, kterého jsem rovnal.

10.12.2009 14:30:03

Kadaver
jj, tuhle techniku znám a zkoušel jsem ji na nazgulech z WoR, kteří mají opravdu špatně položené těžiště :), ale zkušenost mám podobnou jako rbx akorát se začali vracet mnohem rychleji, během pár hodin (možná to chtělo intenzivnější lázeň ). Ale každopádně to zkusím na slunečnících v CitOW, protože mi to celkem vadí jak jsou křivé :). Ne že by mě to nenapadlo hned jak jsem ty pokřivené slunečníky viděl, ale měl jsem strach jestli nejsou pro tuto techniku příliš tenké, ale jak vidím, tak ne a zkusím to. Ale u toho Bloodthirstera je jiný problém. Podstavec je hodně vypouklý směrem ven (prostě je místo plochého podstavce bublina) a tím pádem velmi špatně stojí. Tam by to asi nepomohlo.

10.12.2009 15:54:18

to Beholder
Tam pomůže už jenom cirkulárka, ideálně s přídavným šlauchem :-)

10.12.2009 16:53:48

Kadaver
to mě nenapadlo, cirkulu máme na chatě a já s takovou maličkostí otravuju Thaadd :)

10.12.2009 17:08:15

z5 k FFG customer service
No já když jsem jim psal že mi chybí figurky z ToI, tak mi do dvou hodin došel majl proč jsem neposlal celou adresu a jak jsem jim ji poslal do pár hodin přišla zpráva že jsou na cestě...

10.12.2009 19:04:43

to chula
mám naprosto stejnou zkušenost s kostkama k Battlelore. Jenom ještě doplnim že jsem měl kostky do týdne doma a ještě s omluvou, že to trvalo tak dlouho:)

11.12.2009 16:39:50

Thaadd je prostě bohyně :D
Opět tu budu pět chválu na tuto paní, která má pod palcem FFG customer service. Napsal jsem si o chybějící figurku do Runewars, ale samozřejmě, že jsem zapomněl napsat adresu. Nestalo se mi to poprvé a zřejmě nejsem sám, protože když napíšete do FFG mail, tak přijde automatický mail, že jestli jste si napsali do customer service o nějaké komponenty a neuvedli jste adresu, tak ať tak učiníte tím, že odpovíte na tento automaticky generovaný mail přímo Thaadd Powell spolu s adresou. Takže mi tento mail připomněl, že jsem tu adresu zapomněl. Tak jsem ji tedy napsal, ale já hlava děravá, zapomněl jsem napsat post code :) (o čemž jsem opět nevěděl :) ). Před chvílí mi od Thaadd došel mail, že figurka míří ke mě a že musela doslova vyhrabat (dig up :)) ) mou starší žádost o komponenty a z ní vyčíst mou kompletní adresu. To mi přijde celkem šílené, že se se mnou takhle s***a, protože musejí mít stovky takových žádostí o komponenty :).

Tomuhle říkám bezchybný customer service. Někteří by se mohli učit, viďtě BF ;)

4.1.2011 23:06:34 | Upraveno autorem (porovnej)

Beholder
Jako ja bych te s tim poslal nekam, customer service je parada.

Jedna starsi historka.

V cervnu jsem psal kvuli Tannhauserovy Novgorod, ze byla spatna hraci deska (nejak blbe lepena, blbe se rozkladala). Vsechno jsem vyplnil a po trech tydnech zadna odpoved. Tak jsem jeste napsal mail v jakem stavu je moje zadost. Pote uz jsem to neresil a ke konci srpna mi napsala mail, ze jim moje zadost zapadla a ze se omlouva a deska uz je na ceste. Deska dorazila, jeste s takovou pohlednickou at si uziju hrani :). Presne tam bylo

Vaclav Here is your replacement boar for Tannhauser! Thanks for playing Thadd Powey.

to mi udelalo radost :).

5.1.2011 00:03:35

Falco
jo jo, takových pohlednic už mám :))

5.1.2011 00:28:13

Vybíráme z Bazaru

Příšerky z podzemí česky včetně rozšíření prodej
Příšerky z podzemí česky včetně rozšíření prodej
Akt. cena: 950 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas