Fallout monopoly

Niekto spravil custom hru na motivy falloutu, pri pohlade na tie komponenty mi az prebehol mraz po chrbte. Priviedlo ma to na myslienku ze ci existuju nejake stolove hry na motivy Fallout, ak neratame Fallout:Warfare. Lebo ak nie, tak je to celkom slusna diera na trhu myslim si
12.4.2013 20:49:58

link
link mi akosi nedalo tak davam este raz

http://imgur.com/a/fwDHK#0

12.4.2013 21:01:32

Fallout monopoly
Vypadá to perfektně a stylově, ale proč proboha zase monopoly klon. Asi je to jednoduché, člověk nemusí nic vymýšlet...

12.4.2013 21:24:30

Fallout monopoly
Souhlasim s Beholderem, ale jeste bych ho parafrazoval slovy a proc proboha Fallout? Ten uz taky nekdo vymyslel a pouzit jmena vcetne designu je vic nez jednoduche. Proc nehledat neco noveho...neco co jineho nenapadlo...ja nevim treba stloni hru ala tenis nebo z prostredi kominiku nebo jako Dixit zamereni na humor/komiku :-) ap. (asi uz jsou :-)).
Ale jako kseft - asi dobry

13.4.2013 03:23:44

Block
No já to bral z pohledu - lepší Fallout monopoly než Kmotrov, ale jinak souhlasím :)

13.4.2013 10:06:30

Beholder
:-) Taky souhlasim. Jen mi prijde svet celkove v te tvorbe trochu mimo ... Kdyz mrknes treba na 60 leta tak tam bylo vrcholem tvorby vytvorit neco originalniho/novyho. A od ty doby (diky ekonomickemu zajmu) se vse presunulo do roviny ..."kdo udela lepsi kopii puvodniho originalniho napadu...my do toho dame prachy, ale musi to sypat...hlavne nic novyho..." To samy se stalo s PC hrama po roce 2000 a obavam se, ze stane i s deskovkama. Uz nebude moc mista na stredni napady. Budou bud "hity" s velkou podporou a nebo jen maloamaterske veci
Jak rad bych se mylil ....

13.4.2013 18:29:23

Vybíráme z Bazaru

Successors (4. edice) CZ + prsten
Successors (4. edice) CZ + prsten
Akt. cena: 2400 Kč
Končí za: 11 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas