Elder Sign - kostkový Arkham

FFG chystá novou hru ze série Arkham Files. První, co člověka samozřejmě napadne je, že je to stokrát vycucané téma a jen další tahák na peníze, ale už jen jak jsem uviděl tu krabici, tak mi bylo jasné, že je zle. Mohl by se někdo ze zapřisáhlých Lovecraftistů a zároveň zkušených hráčů pokusit odhadnout, jaký ta hra má potenciál?
http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=2349
13.6.2011 21:52:27

Olney
Koukal jsem teď na to a myslím si, že to může být fajn hra. působí to na mě dojmem spíš takové oddechové rychlovky.

Nicméně za sebe dodávám, že tohle už ne. Mám Arkham + 3 velké rozšíření a teď přijde ještě jedno. K tomu chci postupně koupit ještě ta malá. Do toho navíc Mansion of Madness. Dál už ne.

14.6.2011 07:46:06

rbx

Olney
Me se to libi, ale z kostkovek pujdu radeji do Quarriors.

14.6.2011 11:39:35

Olney
Nápad vypadá dobře, takový Arkham na cesty. Zatím ale tolik informací venku není, takže na nějaká obsáhlejší hodnocení bych ještě počkal na informace, které FFG pustí v průběhu léta.

14.6.2011 12:36:43

...
Arkham Horror mám rád - především kvůli tématu a schopnosti vyprávět příběh, ale je dlouhý a tak se k němu moc často nedostanu. Proto mě tohle zaujalo – vypadá to na rozumnou hrací dobu, snadnou přípravu atd., přičemž atmosféra by mohla zůstat zachována.

14.6.2011 13:24:09

Elder Sign
Možná vás to ode mě překvapí, ale... Já do toho určitě půjdu. A to i když mám Arkham se všemi rošířeními, Mansions a dokonce i Munchkin Cthulhu :-) Lovecrafta prostě není nikdy dost.

14.6.2011 20:48:08

vydani v CR
Zdravim, koukal jsem na nejmenovanou planetu plnou her ;) a je tam, ze Elder Sign ma byt k dispozici na zacatku zari. Nevite nekdo, jestli je to uz potvrzene, prip. jestli je presne datum? Ptam se hlavne proto, ze tahle data byvaji docela orientacni a jak jsem tak koukal treba na Udoli kralu, tak to melo byt ready v cervenci a zatim jsou taky na planete a v SDH jen predobjednavky.

Kadaver> pokud to na tuty budes porizovat, tak bych se rad domluvil na nejake hrani v Korunce, pokud bys byl ochotny podelit se o herni zazitek ;)

12.8.2011 12:34:44

to Kew
Stránky vydavatele tvrdí, že by Elder Sign měl přijít na trh v srpnu, takže vidím ten konec srpna/začátek září velmi reálně. Planeta navíc má datumy potvrzené od dodavatele a jen si je tak nevymýšlí (Aneken mě případně upřesní a doplní, jestli do této diskuze zabloudí). Takže se opravdu na září můžeš těšit.
Co se týče hraní v Korunce, tak není problém si zahrát. Budu Elder Sign pořizovat co pokud možno nejdříve po tom, co vyjde, takže pak klidně můžeme zahrát. Do Korunky ho určitě vezmu. Elder Sign si bude pořizovat i Leech, tak by mohly být k mání klidně i dvě kopie, kdyby bylo hodně zájemců o hru. Tak se pak přihlas, jak nás tam kolem toho uvidíš poskakovat, neboť netuším, který Ty jsi :-)

12.8.2011 22:26:14

Kadaver
ok :)

13.8.2011 09:08:45

Kadaver, Kew
Ano kluci, nevymyslime si to, melo by to tak dle vseho byt Tohle je datum, ktere mame na preorderech od dodavatelu;)

14.8.2011 22:10:33

Vybíráme z Bazaru

Mořeplavci
Mořeplavci
Akt. cena: 320 Kč
Končí za: 20 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas