Dalsi prosba s vyberem hry

Ahoj vsichni.Zbavuji se her,co jsem nakoupil.Agricolu jsem prodal uz davno,Battlelore (chybi spoluhraci)a Cesko otazky prodavam ted uz taky.Z her,co jsem si poridil,mym potencialnim spoluhracum vyhovuje pouze Ticket to Ride Europe a jaks takz i Pandemic.Rad bych svou sbirecku 2 modernich deskovek rozsiril o dalsi kousky,ktere by se aspon vzdalene podobaly narocnosti a hratelnosti TtR.Uvazuju o porizeni Niagary,Formula D nebo Galaxy Truckera (ktery ma kamarad,ale moc mu nedal sanci,ale toho jedine mam moznost si vyzkouset).Muzete mi prosim nejak zhodnotit tyto hry,at si udelam predstavu?Zaroven mne vcera pritelkyne sokovala,kdyz pri debate o hrach rekla,ze hra na hrdiny by ji bavila.Protoze je v anglictine zacatecnik,libila by se mi nejaka RPG hra cesky,ale krome Proroctvi toho asi moc neni,ze?Proto se chci zeptat,zda je pro neanglictinare,ktery NECHCE hrat jednu partii 5 a vice hodin zajimavejsi WoW AD nebo Talisman (Runebound je asi jeste lepsi,ale herni doba je prilis dlouha).
Moc dekuji za pripadne tipy a omlouvam se,ze zakladam dalsi vlakno na temata,ktere se opakuji.
10.8.2009 08:27:07

Beholder
Mno VIDA! Vida, i zle oko ma dobre inspirace! Podivam se po infu ... Mimochodem, taky ti pripadala divna jednotka Beholder v HOMAM III? :)

12.8.2009 12:41:55

Small World
Jo Small world je fajn. Kromě názvů ras a schopností tam žádné texty na herních komponentách nejsou. Akorát, že těch ras a schopností je celkem dost a tak chvilku trvá, než se v těch jejich vlastnostech zorientuje, ale když už se s těmi vlastnostmi seznámí, tak to frčí, protože ty vlastnosti ras a schopností jsou na komponentách pěkně graficky vyjádřeny.

12.8.2009 12:44:12

Drussbarb
jo ten byl divný ;)

12.8.2009 12:53:47

rbx

Smallworld
i kdyz mi ta hra prijde nejak divne jednoducha, tak mam presto chut si ji zase zahrat, takze doporucuju. A pro dva hrace naprosto v pohode. Pokud budes hrat s nekym, kdo se do tebe pusti hned od zacatku, jako moje zena, tak mas o zabavu postarano :-)

12.8.2009 13:20:12

To all
Mno,diky vsem. Muj okruh favoritu je aktualne: Galaxy Trucker, Small World, Formula D, WoW AD,AoE III. "Velke" hry zatim porizovat nebudu,uvidim,jak se mi co zalibi. Jestli ma nekdo milacky, kteri jsou nenarocni na pochopeni a na hrani,neni nutne umet perfektne anglicky a jsou "cool", tak se mi muj okruh tipu pokuste jeste rozsirit :)

12.8.2009 13:46:28

rbx

Drussbarb
Ninja vs. Ninja :-) To je male, za 10-20 minut odehrane.

12.8.2009 14:03:31

Drussbarb
Micro Mutants - Evolution

12.8.2009 14:18:50

Fňuk... ;-)
A na RoboRally se zapomnělo... Ale já se přes to nějak přenesu (a už s ním přestanu otravovat, slibuju :-)

12.8.2009 14:21:25

Roborally
tak už si to někdo kupte, podívejte, jak jste Dia rozesmutněli. Teď s ním nebude týden řeč a nic nám neschválí :)

12.8.2009 14:34:23

Vladce Olympu
Die,tak prijed do Brna,zahrajeme Roborally :). Zni to fakt dobre,ale to mi nepripada uplne jako nej napad na hru primarne pro 2 hrace, obcas 3 ... Ale napad nemoznosti zmenit trasu robutka je paradni :)

12.8.2009 15:03:20

To RPX, Sydo
O Ninja vs. Ninja nemam info, ale broucci vypadaji moooc dobre :)

12.8.2009 15:11:38

My to hrajeme už jen ve dvou :-)
Mno s přítelkyní to hrajeme jen ve dvou a krásně se při tom vyvzteká (a já většinou pobavím :-) Já jsem taková potvora, že si na škození i tak prostor najdu a trochu ji většinou potrápím... A bavíme se (já teda určitě) i ve dvou. Jen pak musím přítelkyni dát nějakou dobu na uklidnění, hned po hře ji nechce pár dní ani vidět ;-) Možná fakt zkus, ve více je to geniální záležitost a ve dvou "jen" zábava (aspoň tak to vidím já)

12.8.2009 15:13:19

Zeus
Mno klidne to zkusim,ale nevim kde. Jeste jednou se podivam v sekci herni kluby. Ale to neni jen tak, naplanovat vyzkouseni tolika her... Musim ale rict, ze Roborally se mi jako napad fakt moc libi, snad se k tom u dostanu a udelame si s moji nazor ...

12.8.2009 15:17:29

rbx

Drussbarb
Roborally je super, ale pro lidi, co bavi hodne rychle premyslet. Zvlast ve dvou to je mazec, protoze jakmile jeden nasklada sve karty pohybu do robota, otoci presypaci hodiny a druhy ma 30sec na to, aby svoje karty doskaldal, jinak mu je protihrac nasklada do pohybovych slotu nahodne z ruky a pak se robot v lepsi m pripade toci jak camrda a jede kam nema. A tady vidim ten kamen urazu... pokud bude jeden z vas dvou vyrazne rychlejsi, tak to toho druheho po chvili prestane bavit. Ve hre vice hracu se tento rozdil vice stira a ten nejrychlejsi je sice nejrychlejsi, ale o cas se svede souboj mezi dvema nejpomalejsimi hraci, protoze hodiny otaci ten predposledni. Takze jako hru pro dva nedoporucuju.

12.8.2009 15:27:32

rbx
Tak nic :)

12.8.2009 16:22:38

roborally
ve dvou jsem to nehrál, ale jinak musím projevit také veliké nadšení z téhle hry;-)(a šplhnout si u Dia:-)) a budu ji pořizovat i když ji budu hrát taky spíš ve dvou

12.8.2009 16:47:58

karel

roborally
Roborally mám doma už hodně dlouho, ještě nějakou starou původní verzi, a nejvíce jsme ho hráli ve dvou, každý za dva roboty. Tahle původní verze žádné přesýpací hodiny neměla, takže i novou určitě půjde hrát v případě zájmu bez nich. Taky lze celkem snadno upravit, že se nehraje jako závod, ale například jako střílečka, kdo koho dřív vystrká, apod. Mně se ta hra pořád líbí, patří do mého "zlatého fondu", i když už jí nehrajeme tak často, jako dřív.

14.8.2009 22:22:18

ALL
mno,my kandidati na test se utesene rozrustaji. Britannica,Age of Conan,Small World,Formula D,Micro Mutants,Roborally,WoW AG,AoE III,GT,Warcraft ... Uz nesmim udelat chybu,ze koupim hru bez vyzkouseni. Diky za tipy,klidne v nich muzete pokracovat :)

15.8.2009 15:00:49

Vybíráme z Bazaru

Lods of Hellas
Lods of Hellas
Akt. cena: 320 Kč
Končí za: 18 hodin

Offcanvas