další novinka od FFG - Mansions of Madness

FFG to na nás valí dál dál...

http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=1621

vypadá to hodně zajímavě (Lovecrafta začínám číst, snad se mezi těmi skripty a literaturou na bakalářku najde čas, zatím mám za sebou první sešit :) ), ale pro mě ta hra bude mít opět mé oblíbené 2 problémy - hratelnost ve dvou a angličtina :)
17.9.2010 20:11:50

hmmm, zajímavé
Pokud to bude stát za to, tak se pustím do překladu :-)

17.9.2010 20:14:47

ano!
To vypadá moc pěkně! Těším se na plastové shoggothy a jiné bestie :)

18.9.2010 11:02:31

Uh!
Nešálí mě oči? Je tam kostka! A desetistěnná! Konieczka patrně upadl a vzpamatoval se :) Jsem moc zvědav, jak toto oznámení ovlivní prodeje reprintu Betrayal At the House On the Hill.

18.9.2010 11:07:21

rbx

Sydo
Tak na souboj s Betrayalem jsem zvedav, ale toto vypada naramne a musim to proste mit!

18.9.2010 12:40:20

...
To zas bude dojná kráva :D .... no snad tu jednu navíc taky ještě uživim :D

18.9.2010 13:04:54

Dojná kráva
Tak takovouhle Lovecraftovskou krávou se klidně a s radostí nechám podojit :-)
Mooooc se těším!

20.9.2010 23:17:45

...
FFG mi snad vidí do hlavy. Neumím si představit něco víc must-have :-)

21.9.2010 19:31:40

?
Nesleduju herní scénu příliš dlouho - je to normální, aby FFG chrlilo jednu hru za druhou? A ještě takovéhle tučné kusy??? (Dnes navíc ohlásili Hobbita.-)

21.9.2010 21:32:01

grrr
Já je zabiju. Já je normálně regulérně zabiju a pak mě zavřou v Arkhamu do blázince! Proč mi tohle dělají, vydávat jeden hustoprďáckej kousek za druhým? Kdo to má stíhat všechno překládat?! A hrát?!! A kupovat?!!! Nééééé!!! ... Já to chci!

21.9.2010 21:41:06

Olney
já, přiznám se, sleduju herní scénu zhruba poslední 2 roky a mám pocit, že minulý rok tolik her a v takovém tempu FFG nechrlili, ale možná že mi to jen tak nepřišlo :)

21.9.2010 21:43:26

all
Přiznávám - nerad bych dopadl jako většina z vás a měl 150 her ve skříni - ale tohle budu muset koupit...

21.9.2010 21:53:13

rbx

beholder
nechrlili. Tesili jsme se na to, ze v Essenu uvidime Middle Earth Quest a mozna i Runewars. MEQ byl v nemcine a Runewars byla jen krabice. To co delaji ted je celkem silenost, i kdyz ono je to trochu dane tim, ze koupili prava na hry od studia DUST a navic vydavaji hry v licenci, jako treba Isla Dorada, coz je Fun Forge. Vypada to, ze ma Petersen dobre cashflow :-))

21.9.2010 22:12:33

rbx
fajn, tak se mi to nezdálo :). Ale všeho moc škodí :). Přesto že přehlížím Dust, Isla Dorata, Hobita, bohužel i Westeros (jsem zvědav na Magestorm), Dragonheart, Constantinopolis. Tak mám pořád rest v Runewars, mám zálusk na starší kousek Tide of Iron a těším se na Blood Bowl: Team Manager, Cadwallon: City of Thieves, LOTR LCG. Opět jsem začal toužit po karetním Space Hulku (po shlédnutí nadšené recenze Vasela), rád bych vyzkoušel Dungeonquest, rád bych i Horus Heresy, líbí se mi Mansions of Madness a kdo ví jestli nezačnu chtít nakonec i tu Wilsonovu Civku. Kdyby se přítelkyni zalíbil Starcraft, tak možná i ten a kdyby byl Android v češtině, tak ten určitě taky.

A to jsem psal jen o FFG hrách :D

21.9.2010 22:31:24

to Beholder
Tak nekecej a kupuj :-D

21.9.2010 22:54:36

Kadaver
není za co :D

21.9.2010 22:57:54

Moc her
ja jsem schopen aktualne v dany moment utahnout casove tak max. dve hry, ostatni chte nechte lezi ladem. Kdyz vezmu, ze ted uz jich mam aktualne 25 (a to jsem snad desitku her prodal), porad se mi to cislo zda vysoke na to, abych mohl vzit treba dalsi dve az tri megahry od FFG. Bohuzel. Ani to u me posledni dobou neni az tak v penezich jako v case. Lezet mi to doma jako muze, ale na co, kdyz se k tomu dostanu jednou za rok a to sispise akorat prelozim pravidla a odehraji zkusebni partii? Momentalne mam doma 7 her, ktere jsme jeste nehrali a ani jsem od nich necetl pravidla. Takze FFG muze chrlit co che a ja to muzu chtit jak chci, neni casu:-( Jsem rad,ze se nam ted alespn trochu dari drzet herni aktivitu u Starcrafta. Nic jineho ted v podstate nehrajem, krom toho, ze se ted rochnim v Castle of Ravenloft a nemuzu se dockat, az si to zahraji na ostro.

21.9.2010 23:25:06

Ringo
Je to o preferencích. Já sice teďka toho času taky moc mít nebudu (hafo seminárních prací, v zimě zkoušky a pak bakalářka a státnice). Ale skoro už vůbec nehraju PC hry, o to více hraju stolní. Všechno stíhat nejde, to je jasné.

21.9.2010 23:34:26

Beholder
tak ja se zase tech pocitacovych hr nevzdam, preci jen to byly zejmena ony, ktere me namotivovaly k deskovkam a kdyz si chci sednout k nejake opravdove megastrategii typu Civilization se vsim vsudy, nezbyde nez sednout k PC:-) Tohle v plne palbe proste na stul dat nejde a i kdyby jo, tak na to zase nejsou lidi. Stejne tak nedostanu na stul dobrodruzne mega RPG typu Final Fantasy 7.

21.9.2010 23:38:24

...
mne chýba aj čas aj peniaze :-) budem som sebou veľmi spokojný, keď sa mi podarí do konca roka znížiť počet hier v mojom wishliste na nulu...až potom sa začnem obzerať po ďalších hrách, aj keď hry od FFG ma stále lákajú, lebo vyzerajú jednoducho dobre :-)

22.9.2010 07:40:48

hry
To já celkem stopku držím co se nových věcí týče. Spíš si doplňuju resty z minulosti - TI3 s expanzí, moduly k ASL (jeden mi už měsíc jde z USA a furt nic, začínám být nervózní) a na cestě je Blood Bowl. Z nových věcí jsem zvědavý na Civiliziaci a Mansions také vypadají moc hezky. Když on i ten Arkham doma chytá prach a ačkoli je chuť ho hrát, času se nedostává :(

22.9.2010 08:02:24

novinky
Mě to chrlení FFG nechává hladnou. Kupodivu ani Hobit mě nějak nebere. Ale stejně jako Sydo, čekám na Civilizaci a Mansions.

22.9.2010 08:11:18

Mansion...
Ajajajajajaj proc mi tohle delaj?! Chci to! Musim to mit! Co jeste dodat...

22.9.2010 08:34:35

Novinky od FFG
Já jsem stejně hladný po novinkách jako Sappho, i když já to myslím ve svém skutečném Slovenském významu a nevypadlo mi tam c na začátku :-) Death Angel už mi snad brzy bude klepat na dveře, City of Thieves určitě vyzkouším, Civka a Mansions jsou must-have, LotR LCG mě velice láká, stejně jako jsem zvědavý na Blood Bowl. Ještě štěstí, že Dust Tactics, Hobita, Smiley Face a Islu Doradu si nechám s radostí ujít. Zapomněl jsem na něco?

22.9.2010 08:47:32

...
já osobně čekám jen na tu Civku a Mansionem se případně nechám příjemně překvapit. Ale radši bych se konečně začal věnovat Arkham Horroru. Jen mě blokuje stále nevydaná česká verze, protože stále čekám, zda počešštovat tu svou anglickou nebo ne:-)

22.9.2010 09:13:39

...
Mám docela dobrou zkušenost s pročítáním fór. Dřív, než jsem se vůbec zaregistroval na Zatrolenky, jsem načetl obrovské spousty diskuzí k různým hrám, prohlédl fotky a prostudoval návody k tomu, co mě zajímalo nejvíc. Touto aktivitou jsem se tak nabažil, že jsem shledal, že většinu her, o které jsem uvažoval, už ani kupovat nepotřebuju. Tak nějak už jsem si s nima virtuálně pohrál a stačilo mi to. Nicméně i toho co zbylo ke koupi je víc, než stihnu pořádně uhrát.

22.9.2010 11:32:00

Vybíráme z Bazaru

Tzolk'in - CZ (Mindok) Nová/Nehraná
Tzolk'in - CZ (Mindok) Nová/Nehraná
Akt. cena: 22 €
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas