čo vám prinieslo to, že hráte spoločenské hry?

Mňa na tom láka to, že si môžem s kamarátmi zahrať.
Mám spoločnú záľubu s rodičmi a bratom.
11.3.2010 17:29:44

Obchod
Abych napsal pravdu tak od odjevení jistého internetového obchodu jsem v kamenném snad už nic nekoupil.. U nás v Liberci je jen jeden krám. Chlap co to tam vede bere zásadně od Blackfire a ty ceny tomu odpovídají. Na druhou stranu to udělal dobře a orientuje se hlavně na MtG a jivé CCG hry. Tzn. že mu tam chodí děti ( i dospělí ) a kupují karty a myslím, že mu to vydělává protože se přesunul ze zapadlé ulice přímo na naši nejhlavnější.. Ale já mu to přeji..( to aby nikoho nenapadlo, že ne! ) jen už tam nemám co kupovat! :D

12.3.2010 11:53:41

Sappho
Presne jak pise rbx. Hlavni artikl by pravdepodobne byly Activity a hlavni skupinou mamci, co kupuji hry detem na Vanoce, narozeniny a podobne:) + veci od Albi a Mindoku. Nebudeme si namlouvat, ze ne. Na druhou stranu by i tak mel obchod prispet k povedomi o hrach, coz bych rad, jelikoz my tu za nasim zavojem nevedomosti nevidime, ze obecne povedomi o deskovkach v CR je zatim stale male (i kdyz zlepsujici se). A tim i o hrach, ktere treba bavi nas. Kamenny obchod ma stale sve kouzlo, staci se podivat na HRAS. A prodas v nem i veci, o ktere pres internet nikdo nema zajem. Prave proto, ze tu krabici drzi v rukach a padne mu do oka (kdo z vas nema takovou zkusenost?:)))
Btw: Nebyt toho, ze jsem pravomoci chybne delegoval nekomu, kdo to nevyridil, uz by asi obchod byl a pekne v centru. Ted cekame na prijatelnou kombinaci lokace/cena, v Brne je centrum male a mimo nej ses v pytli...

12.3.2010 12:20:56

to aneken
Takže něco mezi vlastním potěším a takovou misijní činností :) V tom případě vám moc fandím. Navíc do Brna se dostanu mnohem častěji než do Praglu, takže vzhůru dotoho:)

12.3.2010 12:29:24

dodatek
Občas jsem si říkala, že by nebylo od věci, kdyby tu byl obchod, kde bys zároveň mohl posedět, dát si čaj a možná něco zahrát.Taková kombinace shopu a kavárničky. Možná by se tam lidi naučili chodit.

12.3.2010 12:34:13

záábava
to je prvé, čo ma napadne, ked počujem spoločenská hra.
A tiež problém, lebo niektoré hry sa nemám s kým hrať. Napríklad Warcraft.

15.3.2010 07:07:50

aneken
výborný nápad, ten obchod v brně! vlastně moment, to bych třebachodil jednou za dva dny kolem místa kde mají spoustu her, které já nemám a chci. To je zlo. Nic, žádný obchod :) Je fakt, že v brně nic není, Odysea má jenom pár kousků od mindoků, navíc pořád vypadají jako by z části krachovali nebo byli uprostřed rekonstrukce. Černý rytíř je z ruky, vypravil jsem se tam asi před rokem, a tak znuděného a znechuceného prodavače jsem už neviděl dlouho. V podstatě jsem si tam šel pro galaxy truckera, ale jeho výkon mě odradil (a GT nemám doteď). čili dobrý herní obchod, kde mají víc než 3 zaprášené krabice, bych uvítal velmi. A jistě nebudu sám. Tak do toho. a ještě kdybys to spojil s nějakou hernou... :)

15.3.2010 11:08:55

sappho: k tvému dodatku
přesně, herní kavárno-herna nebo herno-kavárna (je mi jedno co by převládalo :)

15.3.2010 11:13:04

kandelabr
No v herne je trosku problem, aby to nejak fungovalo, musi to IMHO byt v centru, kde si budeme moct dovolit jen mensi obchudek, ty najmy jsou desne a neco s hernou bychom asi neutahli (po pravde receno vubec netusim, kolik by takovy obchod mohl prodat her:)). I kdyz samozrejme bychom tam meli radi i prostor pro dva tri stoly,kde by si lidi mohli jen tak prijit zahrat... Holt slidime a hledame rozumny prostor za rozumnou cenu, ale nic moc k dispozici neni... Kdyby pan architekt o necem vedel...:)

15.3.2010 11:27:31

sappho
No s kavarnickou je problem, ze bychom zas museli resit zivnostak, hygienu a tak, muselo by tam byt socialni zarizeni (kamaradovi ted zatrhli pidikavarnicku proto, ze nemel oddelene zachody pro muze a zeny treba...). Navic by to zase byl vetsi prostor... Ale napad je to zajimavy, neco takoveho by se mi taky libilo:)

15.3.2010 11:30:48

aneken
A nemohli byste se vetřít do nějaké již fungující, ale ne příliš prosperující kavárny? Bylo by to oboustranně výhodné, ne?

15.3.2010 11:49:00

to aneken
Jooo hygiena. Motám se pracovně kolem BOZP a těhle nechuťáren a opravdu někdy žasnu, co všechno je třeba dodržet.

15.3.2010 11:55:38

sappho
jj, kamarad to ted prejmenoval na obchod a ty kavy jsou ochutnavka:) A jede dal. Jsem zvedav, kdy mu to prokouknou:)

15.3.2010 12:24:09

Elissa
No ja bych to rad mel plne pod kontrolou a navic budeme potrebovat hodne prostoru, chceme tam mit co nejsirsi nabidku...

15.3.2010 12:25:42

Ked v Brne otvorite...
...dajte vediet, prideme sa s rodinkou pozriet!

15.3.2010 13:30:07

žeby
bol taký rozdiel medzi kamenným obchodom a eshopom?

17.3.2010 09:40:46

bugo
Je něco jiného listovat na stránkách a nebo stát v krámě narvaném hrama :) Je to stejně příjemné jako si zajít třeba do knihkupectví. Na e-shopu tu atmosféru nezažiješ.

17.3.2010 09:44:04

to sappho
To mi je jasné.
Ja som mal skôr na mysli rozdiel z hľadiska predajcu (majiteľa)vzhľadom na predajnosť hier.

17.3.2010 09:46:55

bugo
Kdybych znal predem prodejnost, tak ti to odpovim:) Z hlediska organizace je to nebe a dudy... A docela nejistota s ohledem na naklady, ktere musis vynalozit...

17.3.2010 09:51:34

ti aneken
tak potom prečo rozmýšlaš nad kamenným obchodom?

17.3.2010 09:53:43

bugo
Viz nize, chceme hry, co mame, dostat mezi lidi. Atmosferu kamenneho kramku a moznosti se na hru fyzicky podivat nenahradis a treba pro zacinajici hrace je rada od prodavace ci doporuceni fajn, ne kazdy si aktivne hleda informace na netu jako Zatrolenaci;)

17.3.2010 10:24:55

bugo

to aneken
Ja si myslím, že máš úplnú pravdu. Nie je nad dobrú atmosféru a profi predavača. Ten predavač je podľa mňa minimálne tak dôležitý ako dobré hry. :))

17.3.2010 12:54:01

to Aneken
Škoda že to budete mít v Brně. Osobně mne leze mé programátorsrví už krkem a hned bych šel prodávat hry :).

17.3.2010 13:17:17

Kren
Skoda, zrovna nekoho jako jsi ty bychom potrebovali:)

17.3.2010 14:30:54

to Kren
Tak jdi prodavat do Yogi v Ostrave, konecne by mi tam nekdo rozumel :-D

18.3.2010 09:12:00

rbx

Kren
Mno, myslím, ze bys zaplakal nad financema. Platy programátora a prodavače her nejsou moc srovnatelné.

18.3.2010 09:19:32

Vybíráme z Bazaru

Brian Boru Velkokrál Irska
Brian Boru Velkokrál Irska
Akt. cena: 920 Kč
Končí za: 13 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas